O czym chcesz poczytać na blogach?

Urlop szkoleniowy

pozaczasem.blog

Syn z całą pewnością się starzeje, poza tym...
3. Na 28 - 29 sierpnia mam wyznaczony egzamin sędziowski, poza tym ...
4. Nieco wcześniej test wstępny ... w ramach wstępnego na radcowską...
5. Jednym słowem wakacji nie będzie, a brutalny szef-kapitalista odmówił mi finansowania urlopu szkoleniowego...

Jednym słowem - słońce, uśmiech dziecka, wszechobecna klawiatura komputera i sterty papieru, a ja żyję i chyba nie tracę nadziei. Przede wszystkim ze względu na dwa pierwsze czynniki bytu.

:)

skomentuj (1)

Psychologia komunikacji

W dużej mierze ten bardziej praktyczny podział jest odbiciem opisanych w poprzednim poście poziomów komunikacji, ale bardziej nadaje się do pracy na szkoleniu jako mniej abstrakcyjny i łatwiejszy do ćwiczenia za pomocą różnego rodzaju narzędzi szkoleniowych.

Wracam teraz do głównego, od kilku już wątków, tematu tego błoga, czyli umiejętności SŁUCHANIA.

trener66 , Słuchanie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 01 sierpnia 2005
Poziomy komunikacji

Dzisiaj pierwszy dzień mojego urlopu. Zamiast więc gonić z samego ranka do pracy, umieszczam post w moim blogu :-)

Pomyślałem sobie podczas porannej medytacji, że warto zrobić dygresję i napisać o poziomach komunikacji. Można mówić o trzech:

- JA

- TY

- INNI

Zatem na jednym poziomie komunikuję sie.

Hexa i Szyszka

Jest zaczerwienione, nic sie nie sączy, tylko kilka wloskow przyczepilo sie jej do szwow co pewnie troche ją bardziej swedzi. nie ruszam ich bo nie chce jej tam gmerac zeby nie zwracala na to zbytniej uwagi

bardzo szybko dochodzi do siebie, 25.bedzie miala zdejmowane szwy a potem hulaj dusza i urlop mazurowo-morzowy

pozdrowienia
aga piotrek szyszka bazio lolo budrys bonio rudolfek

skomentuj (0)


2010-06-28 18:59:32
macica? a kiedy to było!:)
Jest poniedziałek. Dokładnie 3 dni temu Szynka pozbyła się szwów z.Nadwagą, ostatnio odwiedziłam rodziców i razem z Hex i Wiktorią wybrałyśmy się na spacerek. 4letnia Wiki prowadziła Hex na smyczy prawie cały czas, obie dziewczyny zachwycone, śmiesznie to wyglądało, taka mała dziewczynka i taki słoń morski jak Hexa.

A za mną i Szyszką bardzo dobry szkoleniowo weekend. Kurs OBY-OBI dobiega końca, opuściłyśmy sporo zajęć ze względu na moje wyjazdy na wystawę i sterylkę, bywało więc różnie z umiejętnościami i ich ćwiczeniem. Szczerze mówiąc niewiele ćwiczyłam poza sobotą i niedzielą.
W ten weekend jednak Szy dała popis, jak.

:::when you were young you were the king of carrot flowers :::

18:06:45 2004-08-15
quirkyalone

Ledwo wróciłam z highlandu, a już w outlooku czekają POSADA, PRACA, PIENIĄDZE , na razie jako lektor języka angielskiego i niemieckiego w Callanie, ale za pięć dni mam WYJAZD PRACOWY szkoleniowy, Jelenia Góra, na szczęście tylko dwa dni. W tej chwili mogę tylko unieść brwi jak Scarlett O' Hara i stwierdzić, że pomyślę o tym jutro. Dzisiaj fajrant.

Wyjeżdżając w góry warto uzgodnić z osobą towarzyszącą, jaki będzie charakter urlopu. To znaczy: wspinaczka skalna, odhaczanie kolejnych szczytów na wydłużającej się liście, tryb bardziej relaksacyjno-spacerowy czy też dreptanie za rączkę po promenadzie i prężenie piersi w markowym uniformie. Mam szczęście do faceta, który podobnie jak ja nie znosi promenad, białych.