O czym chcesz poczytać na blogach?

Urlop ojcowski

My i nasza dzidzia - Onet.pl Blog

Nawet jak opisać swój stan ducha   i to wewnętrzne poczucie spełnienia. Kiedy patrze na Oliwkę jak się uśmiecha, jak płacze, prosi o mleczko, serce pęka mi z zachwytu. Powróciłem już do pracy, niestety, i od razu niespodzianka. Nie wypłacono mi za urlop "ojcowski", i jestem bardzo zawiedziony. Na szczęście mój szef obiecał, że dostarczy mi pieniądze w tym tygodniu - zobaczymy. Poza tym każdy jest zachwycony Oliwcią. Dostałem od współpracowników kilka skromnych prezentów, widziałem radość na twarzach.

Grzeczna. Płacze niewiele, częściej pojękuje, nie za bardzo lubi kiedy moczymy jej głowę w kąpieli, ma piękną, różowiutką, jedwabnie miękką skórkę, cudowne stopki, silny kark, wogóle jest naszym malutkim cudem na ziemi. Muszę kończyć bo obowiązki ojcowskie wzywają. Dodaję dzisiejszą fotkę.
  
CreavenTynka (00:29)
Jest jeden.

DODA CZY ODEJMIE?

Nie wykończył). Minimalna pensja również jest zamrożona na poziomie 641,40 euro. O 20% obniżono dotacje na partie polityczne. O 200 mln obniżono budżety kolei państwowych oraz mediów publicznych. Wreszcie, na rok 2013 przesunięto planowane na teraz rozszerzenie urlopu ojcowskiego z dwóch tygodni do czterech.

Jak widać, nie jest do końca wesoło. Same cięcia to nie koniec świata, ale mniejsza ilość pieniędzy w kieszeniach ludzi oznacza pewne zahamowanie obrotu tym pieniądzem. W rezultacie zapewne każdy będzie mógł.

...a gdy będę duża, to ... ;)


2. Poród naturalny byłby zabroniony (biorąc pod uwage męska odpornosc na bol NAPEWNO!!) , a leczenie rozstępów finansowane przez kasy chorych (hmmm .... pozwolmy meskiej czesci sie wypowiedziec na ten temat :P )

3. Pełnopłatny urlop ojcowski trwałby dwa lata

4. Tatusiowie wymagaliby od synów, by wracali przed 22 (hahaha no ale moze w koncu byscie zrozumieli jak to jest wracac o tej porze)

5. Poranne nudności zyskały by rangę narodowego problemu zdrowotnego.

Moje przemyślenia - Onet.pl Blog

Ruszą pierwsze autobusy, bo zamówienie taksówki graniczy z cudem. Pijany i śmierdzący autobus dowiezie nas jakoś do domu. Można spać.
Przeżyłem.
Do siego roku.
Sebek (12:34)
3 NAPISAŁO KILKA OSÓB
10 ojcowskich zasad

7 godzin wolnego czasu.
To są dalsze 106 dni, zostaje jeszcze 137.
Rok ma 52 niedziele, które masz wolne.
Zostaje tylko 85 dni.
W sobotę również nie pracujesz, to są dalsze 52 dni.
Zostaje jeszcze 33 dni.
Poza tym masz jeszcze 3 tygodnie urlopu,
pozostaje 12 dni.
W roku jest łącznie 11 dni świąt.
Zostaje 1 dzień.
I to jest 1 MAJA, który też masz wolny.

CZY W TEJ SYTUACJI DALEJ CHCESZ PODWYŻKĘ ZA NADGODZINY?!
Sebek (23:50)

Magda M - dalsze losy wg mnie - Onet.pl Blog

- Jerzy podszedł do Magdy wręczając jej kwiaty - Z okazji Twoich urodzin, życzymy Ci z mamą żebyś zawsze była uśmiechnięta tak jak teraz, żeby spełniły się Twoje wszystkie marzenia, żebyś była szczęśliwa... - przytulił swoją jedynaczkę zostawiając ojcowski pocałunek na skroni,

- Córciu, wiem że Twoje marzenie sie spełni, musisz bardzo mocno czegoś chcieć, wierzyc w to, a wtedy zobaczysz, ze tak będzie. Wszytkiego najlepszego - Teresa wycałowała Magdę, której oczka szkliły się z radości,

Dziś notka dla małego przypomnienia sobie gdyby ktoś zapomniał co działo się ostatnio to takie przedłużenie poprzedniej noci.

Muszę znów wjechać na właściwe tory i regularnie pisać nocih, jeśli chcecie je jeszcze czytać.

Będąc na urlopie udało mi się trochę napisać, nie wiem czy to jest to o czym chielibyście przeczytać, ale zobaczymy co z tego wyniknie.

Czekam na Wasze kolejne nocie z niecierpliwością.

Dziekuję wszystkim za liczne komentarze pod ostatnia notką, choś nie.

POWRÓT DO ŹRÓDŁA

Z wf, dowolność w opuszczaniu lekcji (bo okres a jak mnie taki fiut z Id w liceum kopnął w jaja to tylko śmiech żadna kobieta ni dostała z kopa w jaja to nie wie jak to boli) wypuszczanie kobiecych pracowników wcześniej w Wigilię, Wielki Piątek, jak brak urlopów ojcowskich, a nadużywanie macierzyńskich, przyznawanie w 98% praw do wychowywania dzieci matkom dlatego, że maja macicę podobnie jak przytłaczająca sędziów orzekających w sądach rodzinnych.
Zatem kim byłem do tej pory, umiarkowanie życzliwym samcem,.

Mnie wreszcie a zaprawdę
powiadam Ci : nie pomylą nas więcej, pytając sprawiedliwie:
kto jest kim i dla kogo.
[...]"


Pietruszka Jurodowi Nacią.
Teraz urlop. Czyli odpał. (bo tak naprawdę żadnego urlopu nie ma. Chociaz to zależy dla kogo. Kto jest kim. I tak dalej.)
Jad
2005-03-31 19:33:11 skomentuj (4)

Dojrzałym w Niedojrzałości Swojej, Idę (w Chodzie) Chodem Łakomym na Chodzenie Swoje

W pierś mógłbym się uderzyć – dawnom już tutaj nie pisał.

Mógłbym o przebytych urlopach, o sterminowaniu moim, ale nie, to zbyt byłoby przystępne i przewidywalne. Nie dla mnie, nie. Tyle tu pisać, dość, że stateczniejsza wydaje się butelka, folijka, lepsza broszurka „Z wędką na Hermana von Nenufara”. Fryzjer męski 12 złotych..

"times new roman", "times"; font-size: medium;"> Powaga, Chód, Chód przechodził i zaszedł, zalążek tumora gombrowiczowskiego „Ja”, teraz wszelakóż nie o Gombrowicza idzie, a o mnie. Powaga i a tam, tam niedaleko Nosa Ojcowskiego było chowanie, ten Nos tam wciąż tkwi, jest i siedzi, i celuje w wieko od spodu, i tęskni, tęskni do mnie.. Rykoszetowane wystrzały, palba ślepakami grzmi. Nos się kisi. Oczy wylazły z orbit, ubranie pożółkło i fetor, melodia entourage’u.