O czym chcesz poczytać na blogach?

Urlop bezpłatny

Praca i zycie w Irlandii - Onet.pl Blog

Sie krucho robic w mojej firmie. Jak się nie buduje to i My nie mamy zamówień. Początkowo nie wyglądało to źle, sam szef nas o tym zapewniał. "Przetrzymajcie do maja a w czerwcu bedzie juz wporzadku" -tak mówił. Mamy maj i znowu lipa.
W lutym cała ekipa została wysłanana przymusowy, bezpłatny urlop (w celu oszczedności) Z tygodnia na tydzień trwała wymiana zwalnianych osób, jedni wracali do pracy a na ich miejsce kolejna dwójka szła na wolne. Na tym miał sie zakonczyc,ale jakis miesiąc temu pół ekipy z montarzu poszło znów na urlop(bezpłatny). Tym razem jednak na dwa.

Kocham Za Bardzo

Wieczór .Odwiedził mnie Gosiaczek z Kubusiem.No ten maluch mnie rozbraja .Mała papuga z niego .Powtarza wszystko co usłyszy gaduła jedna.Kochany.Mam nadzieje ze na kolejne spotkanie nie bede czekac nie wiadomo ile.
Napewno nie bo zapomniałam Wam powiedzieć ze od poniedziałku mam urlop.Całe dwa tygodnie.I bardzo się z tego cieszę .Mniej z tego ze w moim przypadku jest to urlop bezpłatny no ale trudno wiedziałam na co sie decyduje.Plany mam oczywiście niesamowite.Chcę wszystko do góry nogami w domu przewrócić ale watpie czy mi sie to uda bo w pierwszej kolejności czekaja mnie wizyty u lekarzy.Wizyty które zaniedbałam .Kontrolne echo serca ,EKG.

chwila dla mnie - Onet.pl Blog

Nauczyciela. No cóż, muszę je sprawdzić, przeanalizować, przygotować prezentację ze słupkami, podziałkami i innymi kolorowymi duperelami.

Ale jak już wiecie, moje wakacje skończą się 19 sierpnia. Jeśli będę chciała pojechać gdzieś wreszcie, będę musiała wziąć urlop bezpłatny. Wiem, paranoja. Ale na to jest inne określenie: mobbing. Długą listę mogę tu przytoczyć. Może innym razem.

Nawiasem mówiąc mój mąż dostał urlop od 15 sierpnia. Fajnie. Może na 4 dni coś znajdziemy. Zaczynam jednak wątpić. Pensjonaty, które dysponują placem.

MÓJ - Onet.pl Blog

Byłam dzisiaj w pracy na nadgodzinach i było super. Fajnie minęło mi te osiem godzin. Mam teraz małego doła, bo większość ludzi z zakładu ma wolne do 11 sierpnia, bo zakład oficjalnie "stoi" tzn. nie idzie produkcja. Ja niestety kilka dni z tego wolnego idę do pracy, bo nie mam tyle urlopu (za mały staż pracy w tym zakładzie). Mogłam wziąć urlop bezpłatny, ale wtedy byłabym jakieś 400zł. w plecy a na to niestety nie mogę sobie pozwolić, więc chcąc nie chcąc idę do pracy. Nie wiem co będziemy robić, bo wszystkie linie będą stały (konserwacja maszyn)-pewnie przypadną nam prace porządkowe. Mam nadzieję, że szybko to zleci..

kulkawsrodku.blog

Urlop bezpłatny 2010-04-02 12:54:46

Nie potrafie jeszcze powiedzieć, że to moja ostateczna decyzja, ale napewno jest to bardzo możliwe: planuje w tym sezonie zrobić sobie przerwę z dalszym szkoleniem szybowcowym. Pierwszym.

esperanto-nadzieja-ludzi - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
justyn(treść i ilustracje);