O czym chcesz poczytać na blogach?

Urban terror

Grypa666's Blog

  • Polska Rjewoljucija przez ACTA!?
  • Kultura zaangażowana… inaczej, ale i dla Polaków
  • Atak atomowy na Iran: Izrael dorówna USA?
  • Żywią i bronią
  • Strzeż się, Polaku, terroru jot
  • 2012: Co nadchodzi…
  • Boże Narodzenie 2011
  • Fukuszima-Daiiczi: lokalne pogłoski, globalna prawda
  • Co napędza Globalny Upadek Finansowy?
  • Zabij goja

– gonią za pieniądzem.

Jedynym Bożkiem staje się Mamona. W przewrotny sposób ludzie, partyjne kliki spod znaku SLD, czy Platformy Obywatelskiej działają jak masoni. Wykorzystując media sterowane przez Adama Michnika i Jerzego Urbana oraz media uzależnione w 100% od kapitału zagranicznego, a nawet wykorzystując prostactwo i prymitywizm ludzi władzy – atakują Kościół Katolicki, ludzi i instytucje z nim związane, atakują religię, księży i.

Zapiski Papisty

Bardzo rzadko kilkunastu. Wystarczyło jednak, dzięki prymitywnej manipulacji słownikowej, utożsamić zapisane w dokumentach liczby uczestników auto da fe z liczbą spalonych na stosie, a już liczba rzekomych ofiar "inkwizycyjnego terroru" została w potocznej świadomości pomnożona kilkunastokrotnie.

Przymierzmy wiedzę, którą na temat Inkwizycji dysponujemy, do tła epoki. Do rzezi, jakie w tym czasie urządzali katolikom Henryk VIII lub.

To nekromanci i okultyści, palenie tytoniu to grzech, ba - nawet choinka bożonarodzeniowa to symbol pogański, więc kultywowanie tradycji świętecznych to oddawanie czci demonom.

Zaskakująca mieszanka - antykatolicyzm jak od Urbana, fundamentalizm biblijny oparty na literalnym rozumieniu wyrwanych z kontekstu fragmentów Biblii i jeszcze dziwaczne teorie, które bardziej kojarzą się ze Świadkami Jehowy czy co bardziej "odjechanymi" odłamami adwentystów.

dziwny jest ten świat

Abp Życiński nie wyjaśnił, kto w polskiej Rwandzie do którego plemienia należy. Jako prawdziwy erudyta sięgnął do historycznej analogii, opowiadając o stalinowskim terrorze, którego ofiarą padli zarówno niezależni intelektualiści, jak i twórcy rewolucji październikowej. Tym razem ze słów arcybiskupa niedwuznacznie można wnosić, że odpowiednik czerwonego terroru rozpętują w Polsce ci, którzy.
Powstał Ruch na rzecz Demokracji - "Szczepionka na Kaczyńskich"


Jak widac czytelnicy NIE są źródłem elektoratu Ruchu a sam ruch ma medialne poparcie NIE. W sumie niczego innego nie należało się spodziewać. Urban, Widacki, Kwachu, "wszystkie ręce na pokład". Lustracja sie zbliża, nawet jeśli bitwa przed TK wygrana, to dopóki ci, o których w aktach IPN żyją, wojna o utrzymywanie tych akt w zamknięciu trwa.

naujienos | Just another WordPress.com site

Bieli, prawdę od kłamstwa, bohaterstwo od nikczemności.

Reklama : sortownie

A prawda o PRL nie jest aż tak skomplikowana jak chcieliby tego michnikowi matacze. System ów był złem. W 1944 roku został narzucony Polsce siłą i terrorem przez stalinowski ZSRR przy wydatnej pomocy polskich agentów Moskwy. Do 1989 roku ów terror trwał w różnym stopniu nasilenia. I choć system ciągle niedomagał a z czasem stawał się coraz bardziej kulawy, do końca pozostał.

Dla ich egoistycznych celów.

Oby tak dalej. Już niedługo a będzie się uczyć dzieci na lekcjach historii o bohaterze narodowym Wojciechu Jaruzelskim. Proponuję aby Komorowski nominował teraz Kiszczaka jako doradcę w MSW a Urbana uczynił patronem Telewizji Publicznej. Ekonomiści skupieni w Centrum im. Adama Smitha powinni pomyśleć o zmianie swego patrona. Proponuję geniusza socjalistycznej gospodarki, Edwarda Gierka. Dawno już zszedł z tego swiata ale jego.

Everyone Bleeds

:: 12:47 Komentuj (1)
...There is a part of me thats always sixteen

Wczoraj zasypiając rozejrzałem się po półkach , masa kaset, oryginały i jeszcze więcej przegrywanych po znajomych. Z tych najwcześniejszych to chyba Biohazard "urban discipline" i pro-paina jakiegoś wypatrzyłem.

Tak więc chyba niekoniecznie zawsze szesnastolatek - te kasety pokupowalem albo poprzegrywalem jak mialem 12 lat hehehe ale coś w tym jednak jest... albo się bardzo szybko dorasta albo.Panow a a potem Łysy z coalition nigdy nie sprzedawali w empiku pierwszych kaset hardcore'owych hehehe

Nigdy nie byli na swoim pierwszym gigu który był dla nich tak znaczący, taaa, Kobra w bluzie Skarhed DMS , i cały ówczesny Street Terror bo z tego co pamiętam to grało.
Kobra i ST u których potem robiłem drugą 18'tkę na po naszym koncercie z 1125 heheh...

Nigdy nie grali pierwszego koncertu w swoim życiu dla publiki o której wiedzieli że poza paroma.