O czym chcesz poczytać na blogach?

Ural

Latvija nadaje - Onet.pl Blog

Ksiezyca, dzwieku romskich skrzypiec i zawodzeniu pieknych cyganskich dziewic. Z jedna dziewica mialem nawet jechac do Czech, ale ostatecznie pojade sam gdyz nie chce by odgadla ze w Warszawie mam trzeciego brata blizniaka (jesli ktos nie wie o co chodzi - zajrzyj do ksiegi gosci).

 

W okolicach jutra spodziewane sa problemy z internetem bowiem wszystkie romskie dzieci beda mialy wolne przez 5 dni. W Ryskim Taborze odbedzie sie spotkanie przywodcow NATO. Nasi przedstawiciele tez tam beda! Slawa Romie!

Don Hallmann (15:18)
W taborze cisza...

23 listopada 2006
Tabor w Czeske Republice

W dniu wczorajszym ja Don Hallmann, Romski Krol, wladca wszystkich taborow od Atlantyku po Ural zostalem zaproszony do uczestnictwa w obradach Czeskiego Taboru w Pradze. Zapewne przyjme to.

Wschodni marketing

  

źródło: 5coins 

Tagi: marketing reklama rosja
20:41, gavarit
Link Dodaj komentarz »
sobota, 17 marca 2012
Wiele wersji, jedna historia

Świetna kampania reklamowa telewizji Ural News. Trzy przewrotne historie naprawdę zapadają w pamięć. 

 

 

  

Advertising Agency: Voskhod, Yekaterinburg, Russia
Creative Director: Andrey Gubaydullin
Art Directors: Ilya Linetsky, Vladislav Derevyannykh
Copywriters: Evgeny Primachenko, Anton Kotovski, Aleksandr Parkhomenko, Andrey Cherny, Aleksey Nikeshin
 

Tagi: marketing reklama rosja Ural
18:03, gavarit
Link .

Only Volleyball - Onet.pl Blog

Lloy Ball będzie grał dalej!

39-letni amerykański rozgrywający Lloy Ball po ostatnim sezonie ligowym powiedział "dość". Ogłosił zakończenie swojej wspaniałej kariery siatkarskiej, nie bacząc, że w przyszłym roku zespół USA będzie bronił złota olimpijskiego na igrzyskach w Londynie. Jak jednak informują rosyjskie media, wybitny zawodnik... zmienił zdanie. Właśnie podpisał kontrakt z jedenastym zespołem Superligi, Uralem Ufa.
  
Lloy Ball nie potrafi rozstać się z siatkówką. Po ostatnim sezonie ligowym, zwieńczonym mistrzostwem Rosji z Zenitem Kazań,wydawało się, że więcej możemy go nie zobaczyć na siatkarskich boiskach. Zawodnik czuł się już zmęczony i coraz mocniej nękały go problemy zdrowotne. Zamierzał zrobić sobie przerwę i po roku zdecydować, czy będzie wznawiał karierę. Dawał do zrozumienia, że możliwy jest definitywny rozbrat z ukochanym sportem.

Jak donoszą rosyjskie media, mistrz olimpijski z Pekinu zmienił jednak zdanie i.

Blog tqbuk

Spore i niespodziewane kłopoty finansoae... Tu jednak, w tej marerii mamy z Jarką na ogół jedno zdanie, poszlismy do banku i wszystko zalatwilismy... Pozytywnie..Upał siewodnia... Tam gdzie arebajtowałem, upałów nie bywszy, ale minusow w okolicach czterdziestu nie zabraklo... I to da sie przeżyć.. Trudno, jednak... Nie myślcie ze jak wam zachce sie sikać, to wtciagacuie go i hayda, natychmiast zamarzłby biedactwo... I co potem? A szpitale tam "byli". aleśmy za wszelka cenę ich unikali,...Tam rzeczy nie do uwierzenia. Cóż Azija..I rzeka URAL naturalna granica między kontynentami... Jak fajnie było po paru mieśiącach wsięść w samolot i poleciec to Ta-Joj Lwowi, atad autokarem do Krakówka... Tam siostrzyca z Mayorka i pierwsze słowa, jak ty dobrze wygłądasz, jaki opalony...Cóż wichry snieżyce, mrozy, a Kraków wiosennie zielony.. Swiat wielki jest i rożnoraki.. Stop tqbuczku zapomniałes kotu jago zarelko kupić, teraz lec jeszcze raz..

Komentarzy: 0