O czym chcesz poczytać na blogach?

Uprawnienia budowlane

Ogrzy dziennik podrozy


- I co? Wygrałeś?
- Niestety... Poległem.

z Killera

Kolejna rzecz, która u mnie się niedawno zmieniła to... Hmm... Tak właściwie to się nie zmieniła, ale warto to odnotować ;)

Otóż jakiś tydzień temu (15.05 dokładnie) zdawałem egzamin na uprawnienia budowlane. Miało to być eleganckie zwieńczenie żmudnego okresu praktyk i zdobywania wiedzy. Mógłbym zostać kierownikiem budowy, prowadzić komuś prace przy stawianiu ciekawostek, itp itd. Niestety tą razą mi się nie udało. Szczęśliwie mój dziennik praktyk został już zakwalifikowany, więc tylko egzaminy pisemne i ustne mi pozostają..

Blog AlejaRoz

Zycia. A moi wlasnie tak zrobili. Otworzyli firme, przezwyciezaja powoli wszystkie trudnosci biurokratyczne, mama szaleje w internecie, faktury, kontakty z bankami, przelewy, choc jeszcze dwa miesiace temu dopiero uczyla sie ze strachem w oczach jak sie pisze maile. Tato moj kochany po miesiacu ostrego wkuwania zdal wczoraj pisemny, a dzis ustny egzamin na uprawnienia budowlane, jestem z nich dumna jak cholera! Sa wielcy! Oby interes sie rozwijal!
Moje poszukiwania pracy tez juz powli sie kreca, wczoraj dzwonili do mnie z jednego miejsca, we wtorek mam rozmowe. To bedzie ciezki dzien, bo rano mam badanhie droznosci jajowodow, boje sie, bo to raczej bolesne, a potem ta rozmowa. A juz za to w srode do Polski! Paznokcie.

Praca Warszawa

Konsultant Techniczny

Nazwa firmy: GASPOL S.A.
Stanowisko: Konsultant Techniczny
ds. Instalacji Zbiornikowych
Wymagania: * Wykształcenia średniego kierunkowego albo wyższego technicznego
* Mile widziane uprawnienia budowlane w dziedzinie sieci oraz instalacji sanitarnych
* Dobrej znajomości pakietu Ms Office
* Prawa jazdy kategorii B
* Dyspozycyjności i skłonności do pracy w terenie
Obowiązki: * Dostarczanie wsparcia technicznego działowi handlu na etapie ofertowania
* Sporządzanie kosztorysów
*.

Druga strona księżyca - Onet.pl Blog

Co robie? Pracuje, znajduje taką prace ze to bedzie najlepsza praca w zyciu jaką miałem. Swietni ludzie, swietna robota. Jezdze po Polsce, załatwiam sprawy. Wszystko po swojemu, wszystko elegancko. Z definicji po swojemu z góry znaczy elegancko, wiec nikt i nic nie mogą mi tutaj dogadywac. Pozniej gdy juz bede miał dwa lata przepracowane, zdobywam uprawnienia budowlane. Jestem samodzielnym projektantem. Mam 30 calowy monitor, odpowiednie oprogramowanie i swoją mysl techniczną w głowie. Moge działac cuda. Wreszcie sie ożenie. tak ożenie sie. Moja żona bedzie... elegancka bedzie. Bedzie tak elegancka, ze wszyscy mi bedą tak zazdroscic ze szok, a ona ani troche nie pomysli o nikim innym. W koncu bedzie.