O czym chcesz poczytać na blogach?

Upper west side

Aurellia's Adventures - przyłapana na gorących uczynkach.

"
* Przed rozpoczęciem pisania Kometarza, użyj proszę 4x klawisza "ENTER". Thanks in advance ;-)

Upper East Siders:: 3 mało kto wie,że jest też świetnym miejscem,na czułe szepty z kimś, kto tak naprawdę znajduje się poza zasięgiem Twojego wzroku... A mimo to, i tak usłyszysz każde jego westchnienie, jak gdyby stał tuż koło Ciebie? Hmm.. Może na randkę nie jest to najlepszy pomysł. Dystans nie jest w tym względzie dobry. Ale zabierz koniecznie przyjaciółkę.My girl!). Wychodząc z samochodu w okamgnieniu zmienia ekstrawaganckie czarno-białe trampki na czarne szpilki na niebotycznie wysokich obcasach i wraca na UES ( Upper East Side) w anielskim humorze i z nadzieją na świetlaną przyszłość. Mamy jedynie nadzieje, że nie chodzi Ci po głowie żadna kariera pokroju Schumachera albo Kubicy? .. Nie żebyśmy.

Anais Nin

Wrzesień 26, 2010 at 2:15 pm (Anais Nin, Książki, Nowy Jork)

Pogodziłam obie rzeczy. W drodze do Lincoln Center na Upper West Side, gdzie odbywały się pokazy Fashion Week, odnaleźliśmy ulicznego sprzedawcę książek, o którym rano przeczytałam w New York Timesie. Codziennie o 7 rano rozstawia się ze swoimi.

expose yourself

Lubie Olsenki ale nie bede już pisać przechodze do notki :P...

Earlier this month, an afternoon tea with actress Ashley Olsen went for at the annual benefit for P.S. 87 on the Upper West Side. It was really loud and hectic, but from what I remember my husband was bidding back and forth with one other person, the winner of the Olsen tea, Wendy Halperin, said about her winning bid.The.

Robię zdjęcia ludziom, których lubię.

Się, ale dużo się ostatnio dzieje. Naprawdę pokochałam Nowy Jork. Jeszcze tam wrócę i to na pewno na dłużej. New York is the state of mind, jak to mówią. Dzisiaj zwiedzamy Upper West Side.Empire State Building. Taki tam widoczek z 86-ego piętra.
nowojorska biblioteka