O czym chcesz poczytać na blogach?

Upominki

Blog IT - bloog.pl

niedziela, 10 lipca 2011 7:29

Każdy reklamodawca powinien wiedzieć, w jaki sposób najskuteczniej dotrzeć do odbiorcy danej reklamy. Oczywiście istnieją tradycyjne sposoby, jak ulotki czy plakaty, jednak one nie zawsze przemawiają do odbiorcy. Dlatego trzeba stosować bardziej radykalne metody, dzięki którym odbiorca skusi się na nasz produkt i będzie go często kupował. Mowa tutaj o takiej metodzie, jak upominki reklamowe, które rozdawane są szczególnie podczas pierwszych promocji produktu dopiero wchodzącego na rynek.
Upominki reklamowe to nic innego, jak darmowe prezenty wręczane przechodniom lub uczestnikom wydarzeń promocyjnych. Upominki reklamowe są to wszelkiego rodzaju długopisy, smycze, torebki, koszulki, notesy, kalendarze książkowe, ścienne i kieszonkowe, bruliony, ołówki, a nierzadko także poważniejsze prezenty, jak na przykład sprzęt elektroniczny. Oczywiście jasnym jest, iż im bardziej atrakcyjne będą upominki reklamowe, tym więcej odbiorców zdobędzie nasz produkt. Dlatego warto inwestować w takie prezenty i gratisy, gdyż to przyciąga uwagę i.

piersiówka, upominki, zegary reklamowe, kosze upominkowe, sk - mBlog

piersiówka, upominki, zegary reklamowe, kosze upominkowe, sk
piersiówka, upominki, zegary reklamowe, kosze upominkowe, skrzynki na wino, breloki reklamowe, gadżety reklamowe
2010-03-14 | 20:35:38
autor: brelokireklamowe55 | skomentuj (0)
W ofercie firm zajmujących się usługami oraz produktami o charakterze reklamowym i promocyjnym, znajdzie się asortyment odpowiedni dla każdego klienta i na wiele okazji, sytuacji zawodowych i biznesowych. Gadżety reklamowe zapewniają bardzo szeroki wybór rozmaitych propozycji, które sprawdzają się jako drobne gratis dla klientów, artykuły promocyjne, ale również jako.

...moje niespokojne ręce...i szydełko

, szydełkowe
Link Komentarze (4) »
niedziela, 29 stycznia 2012
...Walentynkowo i upominkowo...

Ciągle myślę o zaczęciu jakiejś dużej pracy, a przynajmniej skończeniu jakiejś czekającej w kolejce na wykończenia. Niestety znów przez przypadek wpadł mi w ręce wzorek na takie małe ,poduszeczkowe serduszko....  i co? Oczywiście trzeba było zacząć , zobaczyć efektu...no i poszło. Wszystkich nie pokażę, ponieważ przeznaczone są na różne upominki.Szybko się robi,od razu obie połówki. W ostatnich okrążeniach trzeba do środka umieścić poduszeczkę w kształcie serducha. Ja wycinam "na oko" z gąbki, ręcznie obszywam materiałem i ciach jest fajny, mały gadżecik.

Zapomniałam dodać, że zagniezdziły się u mnie myszki i to całkiem sympatyczne,kolorowe.Zdążyłam je sfocić jeszcze razem,bo powędrują do nowych właścicielek :

skrzynki na wino, prezenty świąteczne, zegary reklamowe, pie - mBlog

Jest to niezwykle elegancki upominek. Można w nim umieścić jedną butelkę, bądź kilka, w zależności od wielkości. Oferujemy skrzynki na wino wykonane z drewna o różnym kolorze, bądź oprawione w skórę. Są zrobione niezwykle precyzyjnie, tak więc będą stanowiły ładną ozdobę. Oferujemy grawerowanie dowolnego tekstu. Polecamy także kosze upominkowe, które świetnie nadają się na prezent dla klientów. Są one szczególnie chętnie wybierane przez firmy zajmujące się produkcją artykułów spożywczych, kosmetyków itp. kosze upominkowe są wtedy uzupełniane produktami, które oferuje dana firma. Jest to więc nie tylko miły gest, ale także wspaniała reklama. Na upominki bardzo chętnie wybierane są materiały biurowe, a w tym notesy, segregatory, długopisy, czy całe zestawy. Zazwyczaj takie prezenty kupowane są dla pracowników biurowych firmy, bądź wspólników biznesowych. Są to przede wszystkim bardzo praktyczne upominki, które przydają się w pracy, jak i w domu. Dla pracowników biura polecamy zegary reklamowe. Jest to przydatny prezent, który będzie służył przez długi czas. Niektóre z nich są bardzo eleganckie, a inne kolorowe i zabawne. Nasze zegary reklamowe posiadają wysokiej jakości mechanizmy, które zapewnią sprawną i niezawodną pracę urządzenia. A dodatkowo, będą stanowiły ładną ozdobę ściany. Zegar.