O czym chcesz poczytać na blogach?

Upload files

alrazes

“Transatlantyku”. Oni mogliby przecież rozumować tak: “Na fali są rewolucje w świecie arabskim, to podepniemy się pod nie z naszymi filmami z Iranu, większość widzów i tak nie zobaczy różnicy”.
To może jeszcze nie byłoby tak źle, zwykły zabieg marketingowy. Ale sami.Bakier “Translatlantyk” jest też chyba z geografią, bo w swoim programie (do ściągnięcia z http://www.transatlantyk.org/public/upload/files/transatlantyk-program.pdf ) czytamy, że w sekcji “Rewolucje arabskie” będzie kino z Afryki Północnej. Ale tak naprawdę najbliżej Afryki.

HotfileDolar

W takiej formie >>> Login:Hasło@

PRZYKŁAD

Zwykłe linki:

http://rapidshare.com/files/76319039/wallapers.rar http://hotfile.com/dl/23523523/c7jsd8s/wallapers.rar.html
Przekształcone linki:.
W zdalne wysyłanie

Po zakończonym przesłaniu pliku powinien wyświetlić się nam link, który wystarczy tylko rozesłać.

3. Uploadowanie poprzez FTP

ftp.hotfile.com
user: twoja nazwa użytkownika
.

Która doda ten do listy ulubionych.

Xperia Rullez

| Listopad 1, 2011 o 19:18

Dikej plz do some work on “Silent Ops” plz…its a fantastic game..and i’ll be very thankful to you if you’ll upload that game…plz upload that game(Silent ops) which need no modification or supermarket etc….normal copy SD files on right place, install apk and play the game..its my request to you Dikej plz upload Silent ops…

Blog 4all

Na imię Dominika, ale znajomi mówią do mnie Malina. am młodszą siostrę, Magda. Mam 13 lat, no prawie 14(hehe) Chodze do I gim, do klasy brytyjskiej. Uwielbiam, malować, śpiewać, robić zdjęcia. W przyszłości, chciałabym zostać psychologiem, det
Zobacz mój profil

http://<a href="http://www.rule.pl/index.php?p=play&act=view&nr=482">Pussycat http://<a href="http://www.klawy.pl/files.viewFile,526.html" title="Teledyski - The Pussycat Dolls - Buttons - http://www.klawy.pl" target="_blank"><img src="http://www.klawy.pl/upload/1162820517.jpg" /> http://http://www.klawy.pl/files.viewFile,526.html http://<a.