O czym chcesz poczytać na blogach?

Unreal tournament 3

Nieco odmienna

^^. Dwie poprzednie byly fajne no co wy chcecie!) A tak poza tym to mam jeszcze Dungeon Siege, FFVII(ktore sie wiesza i czekam na cracka (Fuuutrooo...) FFVIII (nudne.. juz mi sie odechcialo grac :D) Herosi rozniaste czesci, Unreal Tournament 2003 (przeszlam juz na poziomie Godlike.. pestka XDDD - chwale sie? Hihi.) mniam mniam... no i pasjans! (moj rekord? 750 pkt *-*). A poza tym... mam przyjaciol i najwspanialszego chlopaka pod sloncem :P (pozdro slonce :*) That's all.

dissemble blog

Ani nic z tych rzeczy. To smutek.
Smutek dmuchnął, chuchnął i zażądał Ironio-sarkazmową eksmisję.
A z głośników R. Kelly krzyczy „I belive I can fly...”
dissemble 2005-02-11 22:43:57
skomentuj (9)


Cieszmy się i radujmy, albowiem ferie się skończyły...
W poniedziałek rano, czasu polskiego, będąc bezczelnie obudzoną, wstałam i skierowałam się w kierunku łazienki. Oczy.Kolejnym poniedziałki rozpoczynającym serię niefortunnych zdarzeń, na myśl przychodzi mi Garfield i jego 'Nienawidzę poniedziałków'. Moje życie opiera się teraz na dewizie 'Byle do piątku!'. To jest wojna, to jest jak Unreal Tournament, musisz uważać, aby cię nie zastrzelili. Już mają Cię na celowniku. Musisz umieć, musisz odpowiedzieć na bardzo dobry, albo ostatecznie zgłosić np, które porównać można do kamizelki kuloodpornej. Uratuje.

Helpless Prayers

Wiecej nie wagaruje. Misia jest grzeczna dziewczynka, o nieco skrzywionej psychice, ale Misia jest grzeczna dziewczynka.

Tylko trza cos zrobic eby mundurek szkolny wygladal na dzis uzywany...
2005-02-15 09:32:38 skomentuj (2)


plum...
Przestałam już płakać...

nie.. ja nie umiem kłamać.

Jeszcze często mi się to zdarza, chociaz już coraz rzadziej. A wszystko przez to ze.A czy jakiedykolwiek miałam schizofrenie? E.. nie.. ja tylko miałam rypaną wyobraźnię. Wciąz wraca.. wciąż wracają wszystkie obrazy z przeszłości, dźwięki.. Apocalyptica.. ja wciąż t słyszę, a przed czami mam Unreal Tournament ze wszystkimi dodatkami. Nie mam już tego.. brat wyrzucił bo biegałam z miotłą po domu .

/me śmieje się na to wspomnienie.

Dlaczego świat biegnie do przodu, a życie się zapętla?.

mu blog

Sie zrobil ale moze byc lepiej - jak na razie to nie mam sie co angazowac w budowe swojej stronki, bo niestety serwer na friko.pl padl i sie nie podnosi... pozyjemy, zobaczymy. jak na razie podstawowa zajawka internetowa jest unreal tournament, ktory dzieki nowej karcie graficznej chodzi bardzo, bardzo w porzadku... karta jest oczywiscie nie nowa ale przerzucenie sie z 1mb karty na 32mb z akceleratorem 3d to spora roznica, nie? gorzej, ze monitor niechce obslugiwac rozdzialki wyzszej niz 800x600 ale jakos to przezyje :) on pewnie jeszcze jakis czas tez...
mu 2003-04-23 03:50:37
skomentuj (1)