O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Unreal tournament

suche teksty na wietrze w pocie codzienności .

2004-06-12

- ZMIANA BLOGA - ZMANA BLOGA - ZMIANA BLOGA - ZMIANA BLOGA -
UWAGA BLOG ZMIENIA SIE! NIE BEDZIE JUZ TO CO SIE DZIEJE W MOIM ZZYCIU ALBO COS W TYM STYLU... TYLKO PRZYJMUJE FORME JEDNEGO Z GRACZY UNREAL TOURNAMENT!
[L.O.R] ADIBLOODER_PL

TAK ZNAJOMI... ZMIANA BLOGA... W NAJBLIZSZYM CZASIE WSZYSTKO SIE ZMIENI!!

skomentuj (21)
2004-06-25

- Wakacje - co z tego ?

marabut blog

Mam problem. czy niejaki Edmund Wittbrodt jest kretynem, czy tez nie?


marabut 2005-09-20 13:13:13
skomentuj (8)


akcja przed wyborami
zajebistym interesem byloby zalozenie firmy badajacej opinie publiczna.

jeszcze 1 walka i zostane miszczyna Unreal Tournament.. przynajmniej na poziomie experienced:)

marabut 2005-09-21 11:03:17
skomentuj (3)
akcja Niemiec
zaczynam zachowywac sie jak baba. zlapal mnie zajebisty dol, wiec postanowilam pojsc do fryzjera. tylko ze w niedziele nieczynny..

na dola:.

Blog kaczor68

Komentarzy: 0 2007-12-31 2007-12-25 Unreal III - NOWOŚĆ

Trzy lata oczekiwań, dziesiątki screenów i filmów, tysiące graczy śliniących się na widok każdego newsa. Wreszcie jest! Król sieciowych FPS-ów ujrzał światło dzienne. Pal licho Quake’a, Counter-Strike’a i Enemy Territory. Każdy fan Unreala wie, że najważniejszy jest... Unreal i basta. Dobra, dosyć tych tekstów w wykonaniu fana. Trzeba podejść do sprawy na trzeźwo, gdyż to właśnie Unreal Tournament III miał sprezentować graczom prawdziwego kopniaka w zmysły. A jak to wygląda faktycznie? Zapraszam do recenzji gracza, który na serii zjadł zęby i nie zdążył ich jeszcze wypluć.

Długo zastanawiałem się, od czego zacząć ten tekst. Powód jest doprawdy.

The Blossoming Love


Morrigan doczekał się pierwszego opowiadania - w tej chwili tylko szkicu, ale zawsze. Wielkie brawa dla inauguracji mojego muza od cierpienia. Wielkie brawa dla jego ulubionej ofiary, biedniutkiego Rowana.

Zaczęłam coś, do czego przykładałam się od bardzo dawna - 'life and death in tournament' - tytuł roboczy - prawdopodobnie będzie polski - 'życie i śmierć w tournamencie'. Od dawna, dawna zamierzałam napisać coś opierającego się na swiecie 'Unreal Tournament', a właściwie Deathmatchu drużynowym 6.6. Co powoduje tymi ludźmi i jak żyją. Może nawet pojawią się wątki, ale to jeden wielki pretekst, by swobodnie potrenować w pisaniu rozwlekłych sekwencji walki/akcji, w których jestem kiepska. Część pierwsza narazie nosi roboczy.

Unreal tournament 3

...†...And Justice For All...†...

Justice For All...", a konkretniej piosenkę pt."Blackened"...
...Chciałem jeszcze raz podziękować wszystkim obozowiczom, za tak wspaniałem przyjęcie mnie tam...
...A teraz idę się umyć, po raz pierwszy od 3 tygodni w ciepłej wodzie (tam było tylko jezioro) i wyspać na wygodnym materacu...


skomentuj (7)...No więc mam już...
2003-07-25 14:55:48...17.A potem nagle zgasło światło i weszli ludzie z tortem lodowym i zaśpiewali mi jeszcze raz sto lat i było smerfastycznie, bo wszyscy usiedliśmy w kółku i rzuciliśmy się na tort :P...
...Potem były naleśniki, gra w Unreal Tournament Tactical Ops po sieci - 2 kompy :P (Lopez, Kuba, Filip), gra na gitarkach...
...Po pewnym czasie Kasia zrobiłą kawę i wypiłem cały kubek - aby nie zasnąć i udał się :P, poczytałęm z Marysią komiksowo,.

mu blog

Sie zrobil ale moze byc lepiej - jak na razie to nie mam sie co angazowac w budowe swojej stronki, bo niestety serwer na friko.pl padl i sie nie podnosi... pozyjemy, zobaczymy. jak na razie podstawowa zajawka internetowa jest unreal tournament, ktory dzieki nowej karcie graficznej chodzi bardzo, bardzo w porzadku... karta jest oczywiscie nie nowa ale przerzucenie sie z 1mb karty na 32mb z akceleratorem 3d to spora roznica, nie? gorzej, ze monitor niechce obslugiwac rozdzialki wyzszej niz 800x600 ale jakos to przezyje :) on pewnie jeszcze jakis czas tez...
mu 2003-04-23 03:50:37
skomentuj (1)