O czym chcesz poczytać na blogach?

Unplugged

- amarantowe dywagacje - Onet.pl Blog

***comic strips
  • Calvin and Hobbes
  • Nemi (Norway)
  • Shrub Monkeys (Canada)
  • Wulffmorgenthalter (Denmark)
  • Porysunki
***manga anime
  • Hayao Miyazaki
  • Azumanga Daioh
  • Mushi-shi
  • Kino no Tabi
...Think different.


04 czerwca 2008
Die Toten Hosen Unplugged

donpepego


Wtyczka

"Wtyczka społecznościowa" to jeden z brzydszych słowotworów ostatnich czasów. Przychodzi mi na myśl jedno miejsce, gdzie se mogą ją wetknąć.

donpepego unplugged

P.S. A propos unplugged - Sangria, moja elektryczna miłość, na wywczasach u Tomasza - ma tam przestrzeń, naprawiony kabel, powpinane wtyczki we wzmacniacz, do wydania dzwięku wystarczy włączyć do sieci i wpiąć kabel w przester, a nie trzeba całego majdanu wyciągać z najwyższych szafek skradając się na paluszkach. Mi w domu został akustyczno-klasyczny Lazur.

03.07.2011 :: 11:46 Komentuj (20)

Piątkowe podejście do roboty to odejście od roboty

Zapisuję plik pod nazwą "rozgrzebane" i spadam.
W poniedziałek się pomyśli.

donpepego odchodzący

P.S. Właściwie to powinien być cały folder "rozgrzebane" z licznymi podkatalogami. A wczorajsze spotkanie miłe, Katowice, autobusy i ulice, nowy Teraz Rock, schody Wyspiańskiego, dzban piwny opodal, wymiana myśli na tematy nieobowiązkowe.

08.07.2011 :: 17:19 Komentuj (6)

Pepegolog

1) Muzyka (z akcentem na "u").
Elastyczność w zakresie poznawczym i sztywność w zakresie opiniowym - dzięki tej dychotomii jestem w stanie łoić w kółko.

KoRn blog...

Napis FIELDY natomiast we wkładce wewnętrznej podpis basisty.

Buty można zakupić jedynie mieszkając w USA lub Kanadzie oto link do strony:

LINK DO STRONY


A oto zdjęcie bucików:Zastępca Davida(?)
Prawdopodonie to Terry John Bozzio zastępi Davida podczas nagrywania kolejnego albumu oraz na trasie 07'. Tak przynajmniej twierdzi znany serwis Martini Republic. Terry współpracował z bożyszem Jona- Duran Duran oraz z wieloma innymi znanymi zespołami. Czekamy na oficjalne potwirdzenie tych informacji przez KoRn-a

by Alicja
korn 2007-01-06 20:22:18
skomentuj (3)


KoRn Unplugged

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na płytę CD z nagraniami z sesji Unplugged zagranej w studiu Mtv. Niestety premiera płyty ciągle się przeciąga i 'ostatecznie' kupić ją będziemy mogli dopiero piątego marca bierzącego roku...

01. Blind
02. Freak on a Leash (feat. Amy Lee)
03. Falling Away From Me
04. Creep
05. Love Song
06. Got The Life
07. Twisted Transistor
08. Coming Undone
09. Make Me Bad / In Between Days (feat. Robert Smith)
10. Throw Me Away

Utwór bonusowy:

11. Hollow Life

Miejmy nadzieję za na ukazujących się wkrótce singlach KoRna,.

king-for-a-day blog

Że podpisanie urlopu będzie graniczyć z cudem. W zeszłym roku roku moja szefowa stwierdziła - "a idź sobie na te 3 tygodnie urlopu. Jak mnie szlag trafi to będziesz mnie miał na sumieniu".
W tym roku mój urlop również wzbudził wiele kontrowersji, ale wywalczyłem. Od 1 do 15 sierpnia będę się byczył. W tym okresie nie będę was kochani blogowicze rozpieszczał nowymi notkami. Tak jak to miało miejsce do tej pory.
Jeszcze nie wiem gdzie spędzimy urlop. Trzeba będzie poszukać jakiegoś taniego lokum, bo fundusze w tym roku są wyjątkowo skromne.

king-for-a-day 2005-06-08 12:48:07
skomentuj (3)


TEGO OSTATNIO SŁUCHAM

1. "MTV Unplugged" - HOLE - Courtney fałszuje tu niemiłosiernie. Cover DURAN DURAN - "Hungry Like The Wolf" został strasznie ściachany. Właściwie to ciężko wyczuć czy wokalistka lubi ten kawałek czy miał to być pastisz. Ciekawostkę stanowi fakt, że podczas tego koncertu można usłyszeć piosenkę "You Know You're Right" wyszperaną kilka lat później jako rarytas na składak NIRVANY.

2. "Frances The Mute" - THE MARS VOLTA - ciężka jazda - cholernie trudna płyta w odbiorze. Lubię zakręcone rzeczy, ale przy tej płycie się trochę pogubiłem. Polecam jednak "Cygnus ... Vismund Cygnus", "Miranda That Ghost Just Isn't Holy Anymore - Vade Mecum", "Miranda That Ghost.

dywanik blog

Obłęd XD
2007-06-11 20:29:19 skomentuj (6)


LPPJ
No koncert był. BYł DOBRY.

Linkin Park miało dobrą tylko pierwsza płytę Po drugiej doszłam do wniosku, że lepiej wyglądają niż grają...

/swoją drogą wyglądają baaardzo dobrze, jeśli nie liczyć DJ. Jednak Chińczycy jak się roztyją wyglądają wszyscy tak samo toczka w toczkę jak towarzysz MAO/

...a tu niespodzianka. Bardzo żywiołowo grane. Świetny kontakt z publicznością. Chester okazał się mieć niezłą skalę głosu /chociaż tembr jak mucha-mu-w-oko Justin Timberlake, czyli dziewczęcy/
Ciekawe było wykonanie dwóch singlowych utworów w wersji prawie unplugged - wokal i klawisze (czyste unplugged na stadionie w Chorzowie mogłoby się nie udać). Nie miało tego powera co wersja studyjna ale pokazało potencjał utworu.Gdybym mogła poszłabym na ich koncert jeszcze raz.

/płytę "minutes to midnight" odradzam, chyba jeszcze słabsza niż "Meteora". Wiem, bo z ferworze pokoncertowego zachwytu ściągnęłam. To znaczy ciekawe pomysły ale płaskie takie, wymuskane, albo na siłę punkowe. Slipknot to to nie jest;>/

PEARL JAM. Po prostu trzeba pójść na koncert. Od razu mówię, że nie jestem ich fanką. Lubię kilka utworów z pierwszej płyty i ze trzy single. TRZEBA TAM BYć

*potrafię usnąć na płycie podczas.

heavy metal - Onet.pl Blog

Się atmosferą wieczoru - ławeczki w sali (hehe -sali!) koncertowej,świeczki no i mój drugi powód - Kaśka na telebimie! Bardzo cenię tę kobietę pod każdym względem, szczególnie za autentyczność i oryginalność w przekazie artystycznym oraz osobowość. A teraz dam taka okropną fotę z tegoż wieczoru, ale przynajmniej jest to jakiś zarys jak było:

  
  A teraz gotowiec, czyli parę niemoich słów o samym koncercie i ładna fota:
(...)" koncert świętującego w tym roku15-lecie istnienia zespołu Hey, który miał miejsce 10.09.2007 w warszawskim Teatrze Roma w ramach kultowej już serii koncetów bez prądu- MTV Unplugged. Legendy polskiej sceny rockowej tym razem pokazaliswoje delikatniejsze i bardziej liryczne oblicze, wykonując nowe,akustyczne aranżacje najbardziej znanych przebojów Hey, specjalnie opracowane przez Marcina Macuka, który odpowiadał za warstw muzyczną UniSexBlues- solowego krążka Kasi Nosowskiej. Wśród zaprezentowanych utworów znalazły się zarówno klasyki, jak i nowsze kompozycje, a także cover Angelene z repertuaru PJ Harvey i Candy Iggy'ego Popa. Wśród zaproszonych gości pojawili się Agnieszka Chylińska oraz frontman Pogodna - Jacek "Budyń" Szymkiewicz."
  
I to by było na.

w imię czego?


ciężko zacząć.

bo i od czego? i w jakiej kolejności?
zbierałem się już jakiś czas, żeby znów do was przemówić. przelać zawiłości swojego małego rozumku na "papier elektroniczny", ale zawsze pojawiało się coś.
no i dziś się doigrałem, dostałem ochrzan.
a, i stałem się także wybornym marudą, więc może dobrze wszystkim wyszło na mojej nieobecności.

dobra, piwko otwarte, można pisać. aha, jeszcze muzyka. klik, foobar, klik, playlista.
zgadnijcie. tak, dalej magik Hendrix. i HEYomania.
jeśli ktoś nie zetknął się z "Hey MTV unplugged"... ten trąba. no i z "UniSexBlues".

- to cóż ciekawego się u pana wydarzyło ostatnimi czasy, panie Romku?
- ah, wiele i niewiele. mój żywot w swej monotonii jest zdumiewająco radosny.
choć porusza się torem sinusoidy.
- edukacja?
- po pierwsze to dotknęła mnie zmiana diametralna, bo z ogólniaka wskoczyłem na polibudę.
no i semestr zimowy ma się ku końcowi, pierwsza w życiu sesja, niezapomniane wrażenia, bezcenne.
za wszystko inne zapłacisz zgrzewką piwa.
średnio na jeża mi idzie, ale może kiedyś, gdzieś, w odległej galaktyce powstanie monumentalna.