O czym chcesz poczytać na blogach?

Uno online

...:: Tajemnica wiecznego życia ::... - Onet.pl Blog

Blogi z Opowiadaniami

 + NasuSasu yaoi
 + Yuu- Kai- op
 + Fushigi Yuugi
ANIME - MANGA
 + Fantasy World
 + Anime World
+ Mangadome
+ OTAKU
 + Azunime- recenzje
+ Tanuki- recenzje
+ Manga Library-Biblioteka mangi online
+ Anime Lyrics
Robisz?-spytała cicho
-Nic. odpowiedział - pośpiesz się. 
Ubrana stanela niedaleko niego
- i co teraz?
-Byłaś dzieckiem. Wierzyłaś w magie itp?
-jestem nadal dzieckiem!- oburzyłą sie na jego słowa-mam niecałe 16 lat...magia jest tylko w bajkach...
-Super. Czyli to Ci sie śni?-zapytał zbijajac ja z tropu.
- nie ważne czy wierzysz czy nie, ale uno, zamierzam przedstawić Cię wampirom, dos, mojej narzyczonej, tri, pytania?
-nie jestem az takim dzieckiem...wampirom?...narzeczonej?jak taki ktos jak Ty moze miec narzeczoną
-A to taki lekki przymus. Jestem jednym z silniejszych i na tyle młodym, aby móc mieć dzieci. Nie uczono was w szkołąch, zę tron nie moze być bez potomka?- spojrzał na nią ciekawie. 

blogownik.blog

Otworzył pierwszy Pizzeria w Stanach Zjednoczonych w Nowym Jorku na 53 1 / 2 Spring Street. Istnieją dwa różne rodzaje pizzy w Ameryce. Cienka skorupa prawie cracker formie spopularyzowana przez włosko-amerykańskich w Nowym Jorku i tak zwanym Chicago-style Architekt Ta ostatnia postać została stworzona przez pracownia architektoniczna na jego bar i grill nazwie Pizzeria Uno w Chicago. Ta forma jest pieczony w calowy pan głęboko i zawiera warstwy z mięsa, sera i innych składników kruche ciasto. Większość obecnie pizza tłuszczu są ładowane zlewozmywak pizza stylu. Wszystko z boczkiem, włoski i inne rodzaje kiełbasy, ser cheddar górę do pizzy na całym świecie każdego dnia. Co gorsza łańcuchów dostaw rozpoczęły stosowanie tanich.Stanów Zjednoczonych, które warto odwiedzić. Istnieje Tworzenie stron www Chełm wiele witryn internetowych, które mogą pomóc pomoże Ci w znalezieniu idealnym winnicy hosting domeny do odwiedzenia. All pozycjonowanie American Tworzenie stron www to jeden wielki zasób, ponieważ list winnice, państwa są one i opinie akcji ludzi / opinie na temat niektórych winnic. Szukam online pomaga w znalezieniu mniejszych winnic, które nie akcje dużych hosting domeny budżetów reklamowych, aby uzyskać ich nazwiskiem, ale może być tylko to, czego szukasz. Jeśli podróżujesz bodziec-the-moment, lub nie masz dostępu do internetu, można sprawdzić w spisie telefonów, lub po prostu zapytaj, wiele mniejszych winnic są dobrze znane ludziom na całym.

DZIENNIK FREDZIA - Onet.pl Blog

 

 

No i to koniec! Długo wyczekiwany post, a jaki krótki, co? XD Haha, ale ze mnie chaaaam~!!

Tak czy siak – uno. Kim jest nasz nowy sąsiad? Tak skutecznie omijałem jego imię, że się pewnie nie domyślicie, hohoho! ^O^  Musicie teraz się w Holmes’a pobawić i zgadnąć, kim jest tajemniczy facet za pomocą drobnych wskazówek, które wam zostawiłem! ^O^

 

A tera druga sprawa! Jak żeście lawli moi na pewno słyszeli, nasz rząd ma 26.01 podpisać ACTA. I jak pewnie wiecie, to jest totalnie debilne coś, przez co m. in. Nie będziemy mogli oglądać seriali, filmów, anime, bajek itd. Online ani czytać w ten sposób mang czy książek! Oł noł ! Więc zachęcam was do protestowania! Możecie podpisać petycję albo – jak ja – dołączać na fejsie do różnych antyACTOwych  stronek! Pewno już dołączyliście, ale jeśli nie, to ja wam to mówię! No i rozsławiajcie tą straszną wiadomość! Ja wiem, zę oan już wystarczająco sławna jest,.

Super Blog Bartka

Aha jeszcze jedno. Ja mam wersje 0.40, ale wnętrze obsługują wszystkie od 0.37.

Komentarzy: 0 hej 2007-04-16 Co nie komentuje nikt????? Komentarzy: 1 Koniec 2007-04-16
Sondy koniec.
Wyniki:
1) Uno -0 głosów
Punto -0 głosów
Panda -0 głosów
Siena -0.
bartek165
Słówko o mnie
Hejka ludzie. To mój blog. Wszystkie komentarze, nawet te niezbyt pochlebne, mile widziane.
Zobacz mój profil