O czym chcesz poczytać na blogach?

Uniwersytet gdański

Blog Roberta Biedronia - Onet.pl Blog

(58) 511 02 44
centrumedward@gmail.com
www.centrumedward.pl

W tej części m. in.:

- czytanie tekstu przez logopedkę,
- prezentacja fragmentów książki z rzutnika.


część II - DLA DOROSŁYCH

2 października 2009, godz. 19:00 – 21 :00

Uniwersytet Gdański

Panel o edukacji na temat homoseksualności

Udział wezmą:
- prof. UG dr hab. Lucyna Kopciewicz – wykładowczyni Instytutu pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego, zainteresowana problematyką gender, socjalizacją rodzajową, sukcesem szkolnym dziewcząt oraz pedagogiką feministyczną;

- dr Małgorzata Cackowska – pedagożka zajmująca się literaturą dziecięcą (Uniwersytet Gdański);

- dr Katarzyna Bojarska – psycholożka specjalizująca się w.

myszka-2.blog.pl

ale... ;)

A poza tym mili Państwo niedługo moje urodzinki...będzie podwójny powód do świętowania;) Starsza o rok... ostatnia nastka w moim życiu:P Przede mną cały weekend świętowania;) Czego sobie życze? Spokoju ducha i zaliczenia pierwszego roku studiów...:>

Ps. Uniwersytet Gdański....nie wierze.... tak bardzo się ciesze...myszka-2 2004-09-17 13:44:44
skomentuj (8)
Pożegnanie

Długo się zastanawiałam od czego zacząć…co napisać? bo przecież nie wiem czy wchodzicie tutaj aby tylko odwzajemnić moje komentarze czy tez z.

Blog w Kratkę

- byłam pewna, że 1) nie poradzę sobie 2) koszty poniesione nie są tego warte. Ponadto moi rodzice zapewniali mnie, że pilni studenci są w stanie osiągnąć podobny poziom wiedzy niezależnie od tego gdzie studiują, i przyjęłam ich poglądy, jako bardziej doświadczonych.
Złożyłam więc dokumenty i zostałam przyjęta na Uniwersytet Gdański, gdzie dość entuzjastycznie rozpoczęłam naukę.
Czas zrewidował moje przekonania. Przede wszystkim dotarło do mnie, że nic tak nie zniechęca do aktywności i starań jak bycie traktowanym jak banda idiotów, które to przekonania wyrażała część wykładowców. Nigdy bezpośrednio, oczywiście, ale jak ktoś czytał.

Stowarzyszenie Na Styku

Uczniowie podjęli się przywrócenia do pamięci zapomnianych obiektów, wydarzeń i osobowości Gdańska. Owoce ich pomysłów i wytężonej pracy zobaczyć można będzie podczas uroczystej Gali Projektów połączonej z  wystawą zdjęć 12 grudnia 2011 o 12:00 w audytorium S203 Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Gimnazjaliści przedstawią reportaż sprawdzający wiedzę gdańszczan o nieistniejących elementach architektury miasta, interaktywny przewodnik po zapomnianym Gdańsku,
przewodnik “Gdańsk-Śladami wyznań,” piosenkę hiphopową, własny model zburzonej Wielkiej Synagogi.

lecz jakże kruche bywa szczęście w nietrwałym świecie z porcelany - Onet.pl Blog

Zamieszka z Ania. Ciekawe, jak to będzie wyglądać? Dogadamy się? Pewnie, że tak! Ania jest przecież bezkonfliktowa. Zaraz, zaraz.. Tam dostało się pół "jedynki" (I LO w Bydgoszczy). Ona wcale tak nie chce... ciągle te same twarze. Nie!  Ona chce zmien - nowych znajomych, innych imprez i przyzwyczajeń. Może Trójmiasto?  Uniwersytet Gdański. Piękne miejsce, dobra uczelnia.. mówią, że klimat sprzyja studiowaniu..
 
I tak zapadła najgorsza decyzja w moim życiu...
 
 

Mam zły sen, proszę Pani. - bloog.pl

Smutno, przykro.

 

Źle.

 

 

Koń Rafał był dobrym koniem. Płakał, biegał i jadł, jeśli wypadało. Jak wielkie było zdziwienie Konia Rafała, kiedy zobaczył, że jego dziewczyna nie żyje.

 

Płatki śniegu wiszą w powietrzu. Poważnie. Dziwnie. Widzę wielki napis "Uniwersytet Gdański". Tam, dalej ktoś idzie. Z tego lasu, gdzie Adi miał urodziny i wchodziliśmy na wieżę. Był D., M., R., A., A., M., P. i ja.
Nie było B. Dlaczego?
Te płatki są najdziwniejszymi płatkami na świecie.

 

 

 

 

Uwierz, gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo.

dianka.blog.pl

dianka

Ach życie!!! 2007-07-16 20:13:43

Przepraszam za ten dłuuuuuuuugi czas milczenia. Co w tym czasie robilam?żarłam,pisałam maturę, żarłam, rekrutowalam się na studia, żarłam, tyłam, żarłam, spasłam się jak świnia no i żarłam. Poza tym dostałam się na Uniwersytet Gdański na dzienne studia i na Warszawski na wieczorowe. I teraz nie wiem co wybrać :( wolałabym warszawę :( a od jutra DIETA. przez tydzień tylko owoce i warzywa a potem na śniadanie 3 łyżki płatków owsianych z wodą i owocami, na obiad warzywa na parze a na kolację pół kubka kefiru. i tak do 4 września. MUSZĘ SCHUDNĄĆ 10.