O czym chcesz poczytać na blogach?

Unią europejską

Polityka gospodarcza Polski

Prognozy, budżet i Argentyna

Prognozy związane z Unią Europejską

Prognozy związane z Unią Europejską:
Problemy związane ze strukturą UE : a) niedemokratyczny wybór Komisji Europejskiej; b) niezwiązane europosłów instrukcjami danych państw; c) niechętni w UE co do przyjęcia Polski (obawiają się oni migracji zarobkowej; polskiego rolnictwa, które może zagrażać budżetowi UE;.

Przemciotst's Blog

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Odpowiedzi: 2 do “Kto rządzi Unią Europejską? i dlaczego?”

  1. Jakub Milczarek Says:

Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog

Inaczej Ukraina będzie niewiarygodna w Europie, nic nie wyjdzie z jej starań o pogłębienie integracji z Unią Europejską, a ludzie nieżyczliwi ukraińskiej niepodległości będą zacierać ręce. 

Śladami Unii Europejskiej w Gminie Komańcza - Onet.pl Blog

Dzięki Niej wiele się zmienia,
może spełnić Twe marzenia.
W wielu sprawach Ci pomoże
Dzięki Niej jest nam tu dobrze.
Unią Europejską ja nazywają
Do inwestycji zachęcają.
Łączy Europę i ludzi też
  • teren sportowy
  • teren rekreacyjny
Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską  z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa  w ramach programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

Blog z Ciemnogrodu

Jak w przypadku referendum (gdzie tym tzw. "wentylem" była afera Rywina) prawdziwej debaty, tylko prymitywna kampania, na którą większość ogłupionych osłów zresztą się nabierze. Zresztą o jakiej ja debacie mówię? Czy przyjąć jeszcze cieższe kajdany czy sposobić się do rozwalenia tworu zwanego unią europejską. Po cóż tu debatować?

Świnie jednak nie są głupie. Za pieniądze od swoich panów, tych bogatszych i bardziej nażartych świn kupią opakowanie, w którym kajdany będą wyglądac jak najnowszy model mercedesa.
Osłom znów zaświecą się oczy.
Taka.

Blog Marka Siwca - Posła do Parlamentu Europejskiego z Wielkopolski - Onet.pl Blog

Instytucje. Usłyszymy o suwerennym kraju, niezależnych sądach i transparentnych procedurach. Z dnia na dzień trudniej będzie znaleźć kompromis. Absurdalność sytuacji polega na tym, że jeśli Julia Tymoszenko popełniła przestępstwo kryminalne (łapówka za kontrakt), traktowana jest dzisiaj przed Europejską Partię Ludową jak więzień sumienia. Jest to o tyle uzasadnione, że prawdziwą przyczyną jej kłopotów jest polityka.

Zobaczymy, jak będzie.
Marek Siwiec (08:49)
Prawa, a "uczestnicy szczytu doceniają europejskie aspiracje i europejski wybór niektórych partnerów". I dalej "podkreślają szczególną rolę Partnerstwa Wschodniego, aby wspierać tych, którzy szukają nawet bliższych relacji z Unią Europejską".

W tłumaczeniu na język prostych ludzi: dajemy zielone światło dla stowarzyszenia, nie obiecujemy członkostwa, ale będziemy wspierać wszystko, co może Was do niego przybliżyć. Mało, ale wspólnie.

2. Wizy
Punkt 8.