O czym chcesz poczytać na blogach?

Undisputed 2

Moonlight - Król-lew.mylog.pl

Be prepared for the murkiest scam
(Oooh... La! La! La!)
Meticulous planning
(We'll have food!)
Tenacity spanning
(Lots of food)
Decades of denial
(We repeat)
Is simply why I'll
(Endless meat)
Be king undisputed
(Aaaaaaah...)
Respected, saluted
(...aaaaaaah...)
And seen for the wonder I am
(...aaaaaaah!)
Yes, my teeth and ambitions are bared
(Oo-oo-oo-oo-oo-oo-oo)
Be prepared!
[All:]
Yes, our.

Wkleję jeszcze dwie musicalowe wersje (francuską i angielską). 
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (1), Dodaj

Podarunek

piątek, 4.marca.2011, 20:12

Dziwny tytuł notki, brzmi jak tytuł.

Ekstrawertyczny Ojciec Dyrektor

Wyczytać można dowcipy z epoki, wycinki z gazet, instrukcje obsługi, zgłoszenia patentowe, wyjątki z pism urzędowych i milicyjnych raportów, wiersze socrealistyczne. Lektura łatwa i przyjemna. Dodając do tego niewielką cenę (niecałe 20 pln) można stwierdzić, że to pozycja niemal obowiązkowa przed wizytą w klubokawiarni.


Absurdalne są też nasze czasy, na ten przykład pytania do Computer Call Center: Klient: Straciłem moją pracę. Doradca: Zobaczmy w.Będzie. Ale jeśli wezmą się za nią jak za przeciwników politycznych to biada nam.

W ramach odchamiania i ukulturalniania przedstawiam kolejnego genialnego basistę z pokoloenia Jaco, Marcusa, Victora, Bootsy'ego. Zauważcie, że każdy z nich wyspecjalizował się w konkretnym brzmieniu, technice gry, stylu; potrafiąc zagrać wszystko w każdy sposób. Stanley Clarke oprócz grania od kilkunastu lat tworzy również muzykę do filmów (m. in. Romeo must Die, The Transporter, Undisputed).

komentarzy: 2 | Link

Moja muzyka :)

"Crash Course in Brain Surgery", "Last Caress" oraz "Green Hell". 3 grudnia pojawiła się kaseta "Cliff 'em All". Była ona hołdem dla Cliffa, który w tamtych czasach występował jeszcze w zespole. 23 sierpnia 1988 roku [w Europie 5 września] na rynku pojawiła się podwójna płyta "And Justice for All". Album szybko trafił do pierwszej dziesiątki amerykańskich i angielskich list przebojów. 12 sierpnia 1991 roku do.Się prawie w 800 000 egzemplarzach. Paul Bostaph nie zagrzał na długo miejsca przy perkusji Slayera. Znudził się metalem i odszedł z grupy. Jego miejsce zajął Jon Dette. W 1996 roku pojawiła się dosyć nietypowa płyta Slayera. "Undisputed attitude" była punkową składanką, złożoną głównie z coverów. Slayer ma pecha do perkusistów. Jon Dette podzielił los poprzednich drummerów i odzszedł [a właściwie - wyleciał] z zespołu. Na.

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

Albinos to ścisła czołówka undergroundowej sceny. 2009 rok jest dla niego naprawdę pracowity. 10 Marca ukazała się doskonała EPka "The Truth Is Here". Składa się ona częściowo z nowych kawałków, a częściowo z odrzutów z "The Undisputed Truth" i szczerze mówiąc prezentuje według mnie wyższy poziom niż pełna płyta - "TUT". Track "TALKIN’ MY SHIT" to jeden z najlepszych tegorocznych bangerów. To jednak nie koniec płyt od Brothera w tym roku.

.Utworu doskonale oddaje jego charakter. Bujający, z pozytywnym vibem kawałek. Polecam!A poniżej okładka i tracklista "US":1. Brothers & Sisters (feat. Chuck D & Stokley Williams)
2. The Preacher
3. Crown Jewel
4. House Keys
5. Fresh Air
6. Tight Rope
7. Breakin' Dawn
8. The Travelers
9. Babygirl
10. Round Here
11. Bad Mufucker Pt. II
12. Best@It (feat. Freeway &.