O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Undisputed

Recenzje gier komputerowych

Jeden oparty jest na kickboxingu, drugi na zapasach. Po dokonaniu tego wyboru zostaje nam jedynie wybrać pseudonim naszej przyszłej gwiazdy. Tu także nie mamy zbyt dużego pola do popisu – wybór ograniczony jest do kilkunastu, odgórnie przygotowanych propozycji.

Naszą postać opisują trzy podstawowe statystyki. Mamy tu zdrowie, wytrzymałość i energię. Jak można się łatwo domyślić, dwa pierwsze są wykorzystywane podczas walk. Trzecia liczba przydaje się podczas treningu. Podobnie jak w innych najpopularniejszych grach tego typu, wszystkie wykonane czynności zmniejszają pulę energii, która następnie regeneruje się wraz z upływem czasu.

Zamiast siły czy zręczności Undisputed Fight Nation wprowadza karty ciosów. Możemy więc nauczyć się kopniaka z półobrotu czy kopnięcia opadającego. Są też bardziej standardowe ruchy, takie jak uderzenie hakiem czy prostym. Wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia zdobywamy dostęp do nowych kart. Osobno awansować możemy także poszczególne ciosy, co daje nam dodatkowe bonusy, w postaci zwiększonej celności czy szansy na nokaut.

Moonlight - Król-lew.mylog.pl

Long live the king!
[Full song again]
[Hyenas: {In tight, crisp phrasing and diction}]
It's great that we'll soon be connected.
With a king who'll be all-time adored.
[Scar:] Of course, quid pro quo, you're expected
To take certain duties on board
The future is littered with prizes
And though I'm the main addressee
The point that I must emphasize is
You won't get a sniff without me!
So prepare for the coup of the century
(Oooh!)
Be prepared for the murkiest scam
(Oooh... La! La! La!)
Meticulous planning
(We'll have food!)
Tenacity spanning
(Lots of food)
Decades of denial
(We repeat)
Is simply why I'll
(Endless meat)
Be king undisputed
(Aaaaaaah...)
Respected, saluted
(...aaaaaaah...)
And seen for the wonder I am
(...aaaaaaah!)
Yes, my teeth and ambitions are bared
(Oo-oo-oo-oo-oo-oo-oo)
Be prepared!
[All:]
Yes, our teeth and ambitions are bared
Be prepared!

Niestety nie pokuszę się na tłumaczenie. Nie chodzi o to, że nie rozumiem, ale nad tłumaczeniem trzeba się troszkę skupić, a ja jestem chora i to cud, że piszę w miarę normalnie. 

Jeżeli chodz o ten utwór - piosenkę skomponował Elton John, a autorem tekstu jest Tim Rice. W polskiej wersji językowej śpiewają: Marek Barbasiewicz (Skaza), Miriam Aleksandrowicz (Shenzi), Marek Frąckowiak (Banzai), Jim Cummings.

Ekstrawertyczny Ojciec Dyrektor

Rynku da najlepsze efekty. Dzięki temu, że politycy zajęci są swoim światem, polowaniem na czarownice i szukaniem winnych przebicia opon kaczorom, istnieje szansa, że odpieprzą się na dobre od gospodarki do końca kadencji i jakoś to będzie. Ale jeśli wezmą się za nią jak za przeciwników politycznych to biada nam.

W ramach odchamiania i ukulturalniania przedstawiam kolejnego genialnego basistę z pokoloenia Jaco, Marcusa, Victora, Bootsy'ego. Zauważcie, że każdy z nich wyspecjalizował się w konkretnym brzmieniu, technice gry, stylu; potrafiąc zagrać wszystko w każdy sposób. Stanley Clarke oprócz grania od kilkunastu lat tworzy również muzykę do filmów (m. in. Romeo must Die, The Transporter, Undisputed).

komentarzy: 2 | Link


notka popełniona 23 lutego 2007 Polityka
WINNY - NIEWINNY

Rano, jak zwykle, przy śniadaniu i porannej kąpieli przed pracą, miałem włączone TVN24 (chyba jedyny program jaki oglądam). Jako gość poranny wystąpił Minister Zero,.

Blog wrestlingpwz

Chyba każdy kojarzy go z teamu The Hardy Boyz w którym występował ze swoim starszym bratem Mattem.W ciągu 15 lat walk na ringu zdobył 6 razy mistrzostwo świata Tag Teamów i jeden raz mistrzostwo Tag Teamów w federacji WCW

Jeff zaczął walczyć w wieku 16 lat jako Jobber.Swoją pierwszą walke stoczył 25 maja 1994 roku walczył przeciwko 1-2-3 Kidowi.Co ciekawe Jeff ze swoim bratem i kilkoma znajomymi założyli własną federacje TWF (Trampoline Wrestling Federation).Federacja zostałą wchłonięta przez inne bardziej rozbudowane federacje.

Po prawie 10 latach spędzonych na walkach tag teamów Jeff próbuje walk w pojedynke,Jego pierwszą walką był Ladder Match o Undisputed Championship a jego przeciwnikiem był The Undertaker.Jeff przegrał tą walke ,próbował potem sił w innych pojedynkach ale bez większego powodzenia

W styczniu 2003 roku zostaje heellem po tym jak zaatakował Shawna Michaelsa i Roba Van Dama.Wszystko skończyło się nie cały miesiąć pózniej gdy uratował Stacy Kiebler przed Christianem.Jeff został zwolniony z WWE 22 kwietnia 2003 roku a głównym powodem było branie narkotyków i nie chęć wrestlera na pójście na odwyk i opieszałość.

Przez kolejny rok Jeff odpoczywał od wrestlingu po czym wrócił i walczył dla federacji Ring of Honor.

Hardy występował od czerwca 2004 roku do maja.

Undisputed 3

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

Albinos to ścisła czołówka undergroundowej sceny. 2009 rok jest dla niego naprawdę pracowity. 10 Marca ukazała się doskonała EPka "The Truth Is Here". Składa się ona częściowo z nowych kawałków, a częściowo z odrzutów z "The Undisputed Truth" i szczerze mówiąc prezentuje według mnie wyższy poziom niż pełna płyta - "TUT". Track "TALKIN’ MY SHIT" to jeden z najlepszych tegorocznych bangerów. To jednak nie koniec płyt od Brothera w tym roku.

.Oddaje jego charakter. Bujający, z pozytywnym vibem kawałek. Polecam!A poniżej okładka i tracklista "US":1. Brothers & Sisters (feat. Chuck D & Stokley Williams)
2. The Preacher
3. Crown Jewel
4. House Keys
5. Fresh Air
6. Tight Rope
7. Breakin' Dawn
8. The Travelers
9. Babygirl
10. Round Here
11. Bad Mufucker Pt. II
12. Best@It (feat. Freeway & Joell Ortiz)
13..

Undisputed 2

Office mess

Na sprawunek edycji ponadprogramowej tej zabawy.
Mimo upływu dziewiętnastu lat druga odsłona cyklu Monkey Island postarzała się w niepotężnym szczeblu. Ano, staromodna obwoluta wizualna w niskiej rozdzielczości, wykorzystująca ledwie 256 kolorów, wywołuje dziś uśmiech miłosierdzia, ale nie wabmy się – nie ona istnieje w tym przypadku najważniejsza. Przygodówki tak szalone jak owa muszą opisywać się przede każdym niezwyczajnym poczuciem żartu, stanowiącymi.

Another World, Braid oraz paroma innymi tytułami w jednym. Oczywiście to tylko początkowe wrażenie i bodajże zresztą błędne, ponieważ Limbo jest wyjątkowe na swój ponadprzeciętny sposób. Ascetyczne natomiast soczyste ekscytacji zarazem. Artystyczna awangarda. Przynajmniej, jeśli chodzi o oprawę audiowizualną.

UFC Undisputed 2010

czwartek, 3 marca 2011 12:23:05 |

nasz wyimaginowany świat - Onet.pl Blog

Lady Pank – polski zespół rockowy założony w 1981 roku w Warszawie przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka.

Zespół wydał ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów, m.in. "Tańcz głupia, tańcz", "Mniej niż zero", "Wciąż bardziej obcy", "Kryzysowa narzeczona", "Zamki na piasku, "Vademecum skauta", "Tacy sami", "Zostawcie Titanica", "Mała wojna", "Zawsze tam gdzie ty",.

Gitara basowa, wokal

Dave Lombardo – perkusja

 

Albumy

Show No Mercy (1983)

Hell Awaits (1985)

Reign in Blood (1986)

South of Heaven (1988)

Seasons in the Abyss (1990)

Divine Intervention (1994)

Undisputed Attitude (1996)

Diabolus in.