O czym chcesz poczytać na blogach?

Undertaker

"Wariat to człowiek cierpiący na dużą niezależność intelektualną." - Ambrose Bierce - Onet.pl Blog

Drodze napatoczył się na nią malutki Włochy, który z płaczliwą minką rozglądał się wokół siebie.

Grell zeskoczył Ronowi z kolan i z bułką w zębach pobiegł na górę. Podczas wspinaczki po schodach i cichego mamrotania do siebie o goniącym go wielbłądzie, wpadł na kogoś.
Owy ktoś był niewiele większy od niego, a prostokątne okulary w czarnych oprawkach ciągle zsuwały mu się z nosa, przez to bez przerwy musiał je poprawiać. Na czubku głowy sterczał mu pojedynczy kosmyk.
Przechodzący obok Undertaker poczochrał obojgu włosy, mijając ich. Poza tym nie przejawił jakiegoś większego zainteresowania ich obecnością, studiując uważnie okładkę mangi.
Niewiele większy od Grella ktoś po raz kolejny poprawił rączką okulary, patrząc uważnie na rudzielca z góry. Stał na wyższym stopniu.

Grell odprowadził Grabarza wzrokiem, by zaraz potem znów skierować go na Willa. Uśmiechnął się, co było nie lada wyczynem z bułką w ustach. Pomachał mu na dzień dobry.

Wredota ludzka nie zna granic! - Onet.pl Blog

-Jakieś dwa stulecia...
Powiedział olewawczo Leo.
-Ty... WYSOKI SĄDZIE! MOGĘ GO ZABIĆ!?
-Nie. Obrońcą Lily będzie Undertaker, Shinigami-grabarz...
-No ekstra mi się trafiło... =_=#
-A prokuratorem w tej sprawie będzie Grell Sutcliffe, Shinigami-kretyn...
-Łamie pani me serce...!
Powiedział teatralnie czerwonowłosy.
-Pokrzywdzoną jest Akuma Mia-Pierwsza księżniczka świata demonów.
-Przegrasz tą sprawę demonico! <--Mia
-Teraz to odkryłaś?
Zapytał retorycznie Leo, a Undertaker musiał przytrzymać Lily, żeby się na niego (na Leo) nie rzuciła.

ImotochanNeko - Młodsza siostra Kota (pręgowanego) :D Ot co! :3 ;D

Tyklo gdzie ten początek? xD Chciałabym Was zainformować, że wczoraj były moje urodziny! :D (kurde, ma sie czym dziecko podniecać, no nie? xD) A więc na toą okazję proponuje posłuchać sobie tej oto piosenki - Riot! ^^ - piosenka zespołu Three Days Grace /czyli mojego ulubionego zespołu :3/. Może Wam się nie spodobać, ale inna ich piosenka tego zespołu na pewno się spodoba :P  Prroponuję sobie paru ich piosenek posłuchać, bo są świetne :3
Osobiście na urodziny chciałabym dostać na urodziny Sebastiana, Grell'a lub Undertaker'a (z Kuroshitsuji) na urodziny, no ale oni żyli gdzieś tak około pod koniec XVIII w. , więc to było raczej niemożliwe xD Ale zawsze moge sobie ich narysować! :D W sumie dostanę rysunek z Grell'em i Undertaker'em od mojego kolegi :3  Fajnych mam kolegów co?  xD
A teraz, tak na umilenie czasu, posłuchajcie sobie tego: Arystar Krory i tego: Cross Marian (w tym utworze najlepsze zaczyna sie w 1:30 minucie, ale posłuchajcie sobie cały utwór jeśli chcecie :) One mi się bardzo podobają ^^ (i ta pierwsza, którą dawałam na początku również :D

wresling

Jest Big show oraz jego partner Cris Jeriko tak zwany Tag team Cris show.Mają oni dużą popuralnośc wśród kibiców.Dx pokana każdego kto stanie mu na drodze!!!!!!!!!!

16:00, zoapwggh , tag team
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 grudnia 2009
Smackdownvs.Raw

BARDZO FAJNA GRA.WCIĄGAJĄCA.MOŻESZ ZROBIC SWOJA WŁASNĄ SUPERSTAR,WLASNĄ KAMPANIE ORAZ SCENY(FILMY).DUŻA ILOŚC ZAWODNIKÓW I STADIONÓW.

19:53, zoapwggh , gry
Link Dodaj komentarz »
Brother of Destraction

Brother of Destraction jest to bardzo potężny tag tim skladający się z Kane oraz mistrza swiata wagi ciężkiej czyli Undertaker.Są oni bardzo silni, mocni oraz wytrzymali.Kane pochodzi z samego wnetrza piekła a.

Wampiry, Wilkołaki, Czarodzieje itp. - Onet.pl Blog

Sebastian Michaelis - demon lokaj Ciela. Ma wesołe usposobienie, czasem jednak (a nawet często xd) pokazuje swoją mroczną naturę. Mówi o sobie, że jest "piekielnie dobrym lokajem", jego bronią jest srebrna zastawa stołowa ("dalej, dalej srebrna zastawa stolowa!" XD). Uwielbia koty. Jest wysoki, szczupły i przystojny, ma czarne włosy.

Grell Sutcliffe - jeden z Shinigami (bogów śmierci), nosi czerwony garnitur i okulary. Jest ciągle radosny, trochę szalony. Podkochuje się w Sebastianie i Undertakerze. Przebrał się za lokaja Madame Red - ciotki Ciela, ale gdy ta nie potrafiła zabić siostrzeńca Grell skończył z jej zyciem za pomoca swego atrybutu Shinigami: piły śmierci. Grell ma długie czerwone włosy, ostre zęby, jesy wysoki i szczupły, podpadł Williamowi T. Spearsowi.

Undertaker - szalony grabarz, nigdy nie poomaga Cielowi za darmo. Trzeba go rozśmieszyć. Mlody Phantomhive nie bawi się w takie głupoty, jedynym który może rożsmieszyć Undertakera jest Sebastian. Świetnie zna się na medycynie, jest ukrytym legendarnym Shinigami. Udertaker ma.