O czym chcesz poczytać na blogach?

Uncharted 2

Chingoo’s Weblog


· Resistance: Fall Of Man,
· SingStar (wersja z mikofonami),
· Ratchet & Clank: Tools Of Destruction,
· Folklore,
· Warhawk (wersja z zestawem słuchawkowym),
· Uncharted: Drake’s Fortune.

Od siebie dodam tyle, że większość z nich, to prawdziwe hity i jak takie zestawy pojawią się w Polsce to biorę od ręki PS3+ Ratchet & Clank+ Uncharted(lub zamiast jednej z wymienionych gier Lair).

EDIT: Informacja się potwierdziła te packi zostaną wprowadzone do Europy z dniem 18 stycznia. A kiedy w Polsce to niewiadomo :/ Więc może jeszcze w ferie sobie pogram

Odpowiedzi: 5 do “Nowe zestawy PlayStation 3 pojawi się w Europie”

Playstation 3

2. Jedno jest jednak pewne. Sytuacja zrobiła się bardzo napięta i wymaga zdecydowanej reakcji ze strony CDP.

15:16, lost-tv , Gry
Link Komentarze (2) »
wtorek, 28 kwietnia 2009
Multiplayer w grze Uncharted 2

O tym, że Uncharted 2 będzie niesamowitą produkcją wiemy już od dawna. Piękna grafika oraz duża grywalność sprawiły, że pierwsza część kultowej dziś odsłony zyskała aprobatę dużej rzeszy graczy i szybko dołączyła do grona platynowców. Czy dwójka powtórzy sukces produkcji sprzed dwóch lat? Zapraszam do obejrzenia.

Blog Hellmuncika :) - Onet.pl Blog

komentarz
Uncharted:Drake`s Fortun Ukończony!
 Dzisiaj o godzinie 14:47 ukończyłem gre na Playstation 3 pt. Uncharted:Drake`s Fortune. Powiem że była to wspaniała gra ale krótka. Zajeła mi ona 10.Godz. 19.Min.
 W poniedziałek biore sie za Ratchet & Clank Future:Tools of Destruction.Pierwszego Ratcheta i Clanka przeszedłem w 7 Godizn i 5 min. zobaczymy jak będzie teraz.
 Oczywiście pracuje także nad recenzją Uncharted więc bądźcie cierpliwi. :)

I Udona, a w części drugiej również kunoichi drużyny Ebisu. Prawdopodobnie podkochuje się w Konohamaru, lecz jest też zafascynowana siłą Sasuke, który kruszy w dłoni kamień. Jej idolami są Sakura Haruno i Naruto Uzumaki.
Ciekawostki
Jej charakterystyczną cechą są nieznikające rumieńce.

Udon
Seiyū: Tomo Shigematsu
Debiut: rozdział 45. (manga), odcinek 20. (anime)
Wiek: część pierwsza: 8, część druga: 11

Udon (jap. ウドン?) jest przyjacielem Konohamaru i Moegi, w drugiej części również członkiem drużyny Ebisu. Jego ulubionym przedmiotem jest matematyka. Wygląda na zaspanego, wiecznie zakatarzonego i nieporadnego chłopca.
Ciekawostki
"Udon" jest również typem japońskiego makaronu.

Nawaki.

:>

Zamki z piasku na brzegu morza.
I kiedy myślę tylko o Jaku, kiedy do 3:30 w nocy staram się na oficjalnej stronie „Jak II” przejść minigierkę polegającą na podciąganiu się Dark Jakiem na rurze, kiedy z uporem i zawziętością, z milczącą determinacją zarywam noc na skakaniu zoomerem na wąskich i zakręconych półkach skalnych przez niebieskie pierścienie, kiedy 24 godziny na dobę słucham muzyki na przemian z „Jak II”, „Jak 3” i „Jak X”, kiedy ustawiam sobie tapetę i wygaszasz z Jaka i za każdym razem, jak się nudzę, rysuję na ręce symbol Mara, a widziana w sklepie zoologicznym fretka powoduje dreszcz na plecach i skojarzenia z Ottsel, a tym samym z Daxterem, kiedy dzień zaczynam i kończę od obejrzenia.Mnie ten stan, który nadaje większość kolorów mojemu życiu.

...
Co pozostaje mi, gdy wszystko co Jakowe się skończyło? Gdy nie ma już nic, czym mogłabym karmić mój płomień Rage’a? Mogę przejść na przymusowy odwyk... albo żyć myślą, że oto Naughty Dog myślą o stworzeniu następnej gry z serii Jak & Daxter na silniku „Uncharted: Drake’s Fortune” na PS3, do tego czasu starając się osiągnąć 100% w „Jak 3”, przejść „Jak II” samodzielnie i poszukiwać sposobu, jak sprawić, żeby „Jak X” zaczęło dostrzegać moją memorkę i żebym mogła je przejść, zbierać na PS3 i poszukiwać chętnego, który by mi pożyczył PSP, żebym mogła przejść.