O czym chcesz poczytać na blogach?

Unblock

.a reszta jest czystą fantazją.. - Onet.pl Blog

madame (11:30)
Zupełnie nic.

21 stycznia 2010
Mój Piękny Panie, ja go nie kocham, taka jest prawda #
         Nie rozumiem. Block, unblock, block, unblock, aż cholera nie mogę trafić. Nie wiem czy chodzi ci o to, żeby nie widzieć twoich opisów czy żebym nie pisała? jej, tamto nie było dziecinne. Dopiero to się takim staje Oo To, że uśmiechasz się do telefonu, pisząc smsa, żeby tylko spojrzeć potem na mnie, czy na pewno to widziałam. Litości, ja naprawdę widzę takie rzeczy. Nie widzę symbolu cynku w układzie okresowym, siedząc w pierwszej ławce naprzeciw, ale takich rzeczy nie sposób nie dostrzec, naprawdę..


I mimo wszystko i tak codziennie oglądam filmiki z galaxy, i tak codziennie słucham mp3 wtorek, i tak wciąż palę te cynamonowe kadzidełka z.

Frosty Blog | Gry, Smartfony, Rap – moje pasje

Oprawą A/V.

Frozen Bubble – Darmowa
Klon znanego z automatów Bubble Bobble. W tej wersji smoczki zastąpiły jednak pingwinki, które również walczą by sufit im nie spadł na łby . Duża liczba poziomów, przyjemna grafika, wciąga bardziej niż ruchome piaski.
PS. Nie pokazujcie swoim dziewczynom!

Unblock Me – Darmowa
Gra łamigłówka. Przesuwaj klocki w pudełku tak, by wyprowadzić czerwony klocek na zewnątrz. Zasady są dość trudne do wytłumaczenia, trzeba to po prostu zobaczyć. Jeżeli lubisz wyzwania wyciskające siódme poty z twojego mózgu, to Unblock Me jest do tego doskonałe! Darmowa wersja gry zawiera kilkaset poziomów, a dla tych, którym mało, przygotowano też płatną wersję z jeszcze większą liczbą łamigłówek.

Labyrinth
Za pomocą żyroskopu przeprowadź metalową kulkę przez labirynt tak, by nie wpadła po drodze do żadnej z dziur – tak w dużym uproszczeniu można opisać tę grę. W Praktyce to nie jest już takie łatwe i wymaga koncentracji, ostrożności i odrobinę zręcznych łapek. Jeżeli nie jesteś typem frustrata, to na pewno przypadnie Ci do gustu .

The Moron Test
Seria pytań i poleceń,.

Przygarnij kropka :]

I uwazam ze to calkiem prawdopodobne ze go omijaz szerokim lukiem
John the Revelator (3-01-2006 23:09)
mid ?
John the Revelator (3-01-2006 23:09)
mam sie bac ?
John the Revelator (3-01-2006 23:09)
strach go spotkac ?
John the Revelator (3-01-2006 23:09)
czy co ?
John the Revelator (3-01-2006 23:09)
hah jestem wstydliwy moze ?
Mid (3-01-2006 23:12)
nie wiem moze po prostu nie umiesz stanac twarza w twarz z tym poroblemem
Mid (3-01-2006 23:12)
nie wiem
John the Revelator (3-01-2006 23:14)
Dobra to wez mo skopiooj to :
John the Revelator (3-01-2006 23:14)
Mr.X unblock and we will talk kravmaga, megaloman!
Mid (3-01-2006 23:17)
rooooootfl
John the Revelator (3-01-2006 23:18)
xD
John the Revelator (3-01-2006 23:18)
nie musisz sie smiac
John the Revelator (3-01-2006 23:18)
naprawde
Mid (3-01-2006 23:18)
ale to swietny tekst :D
Mid (3-01-2006 23:18)
we will talk kravmaga man!
ROTFL

Uhuhu przerażający text ;) bardzo freszi i dżezi na nowy rok! juz it ewriłer.

by kropkanadi | 2006-01-04 16:00:40 | skomentuj! (8)


135.Tolerancyjnie i uczelniano
Mid (21-01-2006 21:15)

Zenobiusz's Blog

contibution Luisport

Deadly floods tear through Italian Riviera leaving 9 dead

Posted on October 26, 2011 by The Extinction Protocol
October 26, 2011 – ITALY – At least nine people have been killed and five others are missing after flash floods hit the Italian Riviera turning roads into rivers and washing cars out to sea. The initial death toll was raised as the body of a missing rescue worker was recovered from Monterosso. Officials said Sandro Usai, 40, had drowned after being engulfed by flood waters as he tried to unblock drains in the town. The huge downpour had triggered off landslides along some of Italy’s most picturesque coastline, including the Cinque Terre which is a popular destination for British holidaymakers. Fire crews and civil protection teams worked their way through the flood ravaged towns of Vernazza and Monterosso where cars were washed into the sea and roads turned into rivers. Distraught mayor Angelo Betta said: ”Monterosso does not exist anymore. “We have lost electricty, gas, telephone lines and we have people missing. Everything is flooded. We need help quickly. It is just a sea of mud everywhere.” Elsewhere dramatic TV footage from along the.

wujtruj

Mnie wykonana zwróciła kod błędu:

sudo ifconfig wlan1 up Operation not possible due to RF-kill

Po wpisaniu hasła RF-kill w wyszukiwarce dowiedziałem się, że właśnie to on odpowiada za włączanie i wyłączanie przełącznika wi-fi. Także żeby problem rozwiązać, trzeba przełącznik “kliknąć” z konsoli

 1. ściągamy stąd http://wireless.kernel.org/en/users/Documentation/rfkill paczkę z rf-kill’em.
 2. instalujemy:
  sudo make sudo make install
 3. uruchamiamy wi-fi:
  rfkill unblock 1 wifi

Po chwili powinny się pojawić okoliczne sieci wi-fi i jeśli którąś z nich mamy zapisaną, to komputer powinien się do niej od razu podłączyć. Po restarcie uruchamiamy Windowsa i problemu również nie powinno być, gdyż przełącznik został już uruchomiony.

Wiadomości

Która doda ten do listy ulubionych.

Jedna odpowiedź do “Chomsky cytowany na forum ONZ”

 1. PROXYxUnblock mówi:

  UNBLOCK TWITTER PROXY

  If , perhaps you want to bypass a proxy server, be it while at work or at school, you have two options open up to you. The first is straight forward and easy and involves only your web browser. The second is a bit more complex but could be necessary if the first solution does not deliver.

  Should you be lucky enough, bypassing the proxy at your work or school may be as simple as disabling it in your web browser. Check the internet connection settings of your web browser and check to see if the proxy server details are put in place in your web browser. Whenever they are, try to disable them and connect to online again..