O czym chcesz poczytać na blogach?

Umywalki

_BLOG woda - e-blogi.pl

W służbowej toalecie była umywalka a nad nią zasobnik z płynnym mydłem. Automat do mydła działał znakomicie- po kilku naciśnięciach miałem w dłoni pokaźną porcję białej, gęstej, perlistej cieczy. Jednak umywalka nie działała już tak sprawnie- nim zdążyłem unieść zawór od wody zauważyłem napis na przyklejonej nad nią karteczce: „Awaria odpływu-prosimy nie korzystać z umywalki”. No dobra, nie ma problemu, w toalecie przy wejściu była druga, miałem nadzieję że sprawna. I wszystko byłoby w porządku gdybym nie spotkał faceta, który mijał się ze mną w drzwiach toalety. Spojrzał się na mnie podążającego do umywalki, a potem na moją rękę z mydłem w skulonej dłoni… Nie potrafił powstrzymać głupkowatego uśmieszku, a ja nawet nie starałem się nic tłumaczyć :-)))         

Przygody Ostatniego Jeźdźca Tosterów - Onet.pl Blog

Siebie.
Wtem jego lot boleśnie się zakończył. Upadł prosto na tyłek lądując na trochę krzywej posadzce. Zaklął ponownie. Zająca gdzieś wcięło. Rozejrzał się z charakterystycznym dla siebie poker facem i stwierdził, że znajduje się w toalecie. Ucieszył się z tego niezmiernie i popędził załatwić potrzeby fizjologiczne.
Chwilę później starał się znaleźć jakieś wyjście. Niestety, takowego nigdzie nie było. Zaczął się zastanawiać czy ten zając na pewno był zwykłym zającem… może to był zając-ninja, albo zając-inne-cholerstwo… Mikey był pewien jednego: to nie był zwykły zając.
Postanowił przemyśleć sprawę i oparł się o umywalki ustawione w idealnym kole. Myślał tak przez chwilę obmyślając strategie bitewne i inne tego typu badziewia (w rzeczywistości zastanawiał się skąd wytrzasnąć batona, ale nikt nie musi o tym wiedzieć), aż tu nagle zauważył w kącie łazienki butelkę z doklejoną karteczką „wypij mnie”. Mikey nabrał podejrzliwości. W końcu kto normalny wypija tajemnicze zawartości buteleczek nieznanego pochodzenia znalezionych całkiem przypadkiem w rogu łazienki…? Na dodatek dałby głowę, że jeszcze przed chwilą jej tam nie było.
Way po chwili namysłu uznał, że i tak nie ma nic innego do roboty, więc wypił dziwny płyn. Smakował jak tęcza. Nie.

Colours of life... - blog Alc ver. 1.9

I tak coś się wymyśli :D Z Natką, Wojtkiem, Sonym, Jagodą i resztą? Nie ma zycia bez picia :)

Dobra, pogadałam troche do siebie, a teraz żegnam :P Paaaaa Muaaaa :*:*
| skomentuj | (5) || Wakacje, znów będą wakacje, na pewno mam rację, wakacje będą znów... | 2005-06-18 | 18:01:56 |

Napisałabym coś

ale wrodzone lenistwo

nie pozwala mi na to

więc powiem tylko że żyję

i mam się dobrze

w poniedziałek bal

i jechane...

Koniec

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Zatruwa napój
Krwawi do umywalki
Dusi pętlą
Zabija smrodem
Po prostu twoja matka
HO

Krwawi do zlewu
Zatruwa napój
Depta umierających
Moja słodka Klementyna

Depta umierających,
Krwawi do zlewu
Alleluja dała spokój,
Radzi sobie na uboczu
Po prostu twoja matka
HO

Alleluja dała spokój
Morduje umierających
Przypala

W mojej słodkiej zemście
Która będzie twoją za te męczarnie
Ona już się dokonuje dziecinko.

Moja słodka zemsta
Będzie twoją za te męczarnie
Ona już się dokonuje
dziecinko.

Zabija smrodem

Mary was the type of girl she always liked to fuck a lot - Onet.pl Blog

Na brzuchu, dokładnie w tym miejscu, w którym we śnie zatopił się sztylet pchnięty przez moją siostrę. Uniosłam kończynę razem z kołdrą i zamarłam. Na białym prześcieradle zobaczyłam czerwoną plamę, jednak zanim znów zdążyłam krzyknąć, zorientowałam się, że to krew miesiączkowa. Odetchnęłam z ulgą i spojrzałam w lewo, gdzie zamiast Jareda zobaczyłam wygniecioną poduszkę. Myśląc, że może przez sen spadł z łóżka, zerknęłam na podłogę. Nie widząc go tam, wsunęłam stopy w kapcie i opuściłam sypialnie. Na korytarzu moje oczy od razu uderzyła smuga intensywnego światła, wypływająca zza uchylonych drzwi łazienki. Skierowałam się tam i od razu zobaczyłam klęczącego przy toalecie Jaya.
- Wszystko w porządku? - Położyłam mu dłoń na ramieniu i wtedy on zaczął wymiotować. - Zrobić ci miętę?
- Nie. - Jared otarł usta wierzchem dłoni i z małą pomocą z mojej strony wstał z zimnych kafelek.
- Pomoże ci.
- Już mi lepiej. - Szatyn podszedł do umywalki i odkręcił zimną wodę.

Prawie jak student

Samym uwagę samców. Mężczyźni dobrze zbudowani, w slipach obcisłych chodzący. Czynnikiem świadczącym o ilości czasu spędzonego w plemieniu była opalenizna. "Nowe" osobniki odznaczały się bladością skóry, były one mniej zorientowane w topologii wioski: szukały toalet i sklepów. Czuły się zagubione i zestresowane w nowym, dzikim otoczeniu. "Starszyzna plemienna" wyróżniała się opalenizną, tudzież spalenizną na skórze. Świetnie przystosowana do warunków życia plemiennego.

Głównymi ośrodkami życia społecznego były: centrum, sklep i bar. Przybliżę teraz zwyczaje wioski skupione wokół tego pierwszego. Centrum to toalety, umywalki i gniazdka z prądem eklektycznym. W nim krzyżowały się ścieżki tych co za potrzebą z tymi co za prądem do telefonu i z tymi co z garami do umycia. Różne potrzeby wywoływały różna konflikty. Osobnikami z czajnikami eklektycznymi krzywo patrzyły na ładujących telefony, bo pierwsi blokowali dostęp do prądu na długie chwile drugim. Na pierwszych i drugich wkurzeni byli trzeci co siusi zrobić przez niech mogli. Bywało tak, że toaleta przypominała budkę telefoniczną, gdy tubylec wisiał na słuchawce przez długie chwile. Umywalki (w których ciepła woda była za darmo) spełniały rolę wanny: kobiety robiły pranie, mężczyźni myli w nich nogi i głowy, w.

Chcę cię zdominować - Onet.pl Blog

Brytanii, być może spotykali byśmy się nadal...

Lubię wzbudzać w dziewczynach niepewność. Uwielbiam to. Siedzieliśmy, piliśmy kawę na rynku dużego miasta i nic się nie działo. Ona wierciła się na krześle. Przyszła tu w końcu w konkretnym celu. Opowiadała mi potem, że straciła już nadzieję. Uznała, że nie jestem nią już zainteresowany. Kiedy już płaciłem rachunek, Kamila zniknęła na chwilę w łazience. I na to czekałem.

Zanim dziewczyna przyszła na spotkanie poświęciłem jakiś czas na przygotowanie terenu. Wybrałem lokal w którym damska łazienka (a przynajmniej ta jej cześć z umywalkami) była duża. Duży kamienny blat i trzy umywalki. Kelnerka dostała 100 złotych za to, że kiedy wszedłem do damskiej łazienki wywiesiła na drzwiach karteczkę "awaria". Mieliśmy z kelnerką umowę, że za te pieniądze mam 10 minut. W środku byliśmy więc tylko my dwoje. Kamila i ja. Ale o tym, że nikt nam nie przeszkodzi wiedziałem tylko ja. To była część gry.

Gdy dziewczyna wyszła z kabiny czekałem na nią. Podskoczyła. Dosłownie podskoczyła. Złapałem ją za rękę, obróciłem twarzą do umywalek i przyparłem do blatu. Widziałem ją w lustrze. Ona mnie też. I siebie. Zadarłem jej spódnicę. Miała na sobie czarne koronkowe stringi.
- O ty suko! - warknąłem. - Jak się miałaś ubrać?

tm.blog

Wszystkie powierzchnie bez kafli (skosy i sufit). Niedługo rozpoczniemy akcję z przedpokojem i kuchnią :-))))))))))

Tagi: dom

skomentuj (0)

łazienka "koniec bliski" 2010-02-16 18:50:05

Pozostało do ułożenia już tylko 6 płytek na ścianie, półka nad rezerwuarem i malowanie. To będzie koniec ścian i podłogi. Pozostanie juz tylko montaż urządzeń (umywalka, lustro, parawan) :-))))))))))))

Tagi: dom

skomentuj (0)

jeszcze tylko umywalka :-) 2010-02-20 21:22:37

Już niemal widać całkowity koniec budowy w naszej łazience :-)

pojawiła się już docelowa toaleta

tak wyglądająca w zbliżeniu :-)

Na zamontowanie czeka jeszcze parawan prysznicowy leżacy na razie w kuchni:

No i jeszcze umywalka, lustro i ... KONIEC

Tagi: dom

skomentuj (0)

pierwsze pranie 2010-02-21 12:46:50

Mamy już podłączoną pralkę :-) pierwsze pranie juz za nami :

A z kolejnego jeszcze godzina i 29 minut (wg wskażnika na.