O czym chcesz poczytać na blogach?

Umywalka koło

Kiedy mrok równa się ze światłem... - Onet.pl Blog

Trzymając się na nogach, wzięłam ręcznik i kosmetyczkę. Odwróciłam się gwałtownie i zakręciło mi się w głowie. Po chwili weszłam do łazienki. Była mała, ale nie tak syfiasta jak myślałam. Po lewej, dwa mery od wejścia stał klozet, naprzeciwko wejścia umywalka i lustro, a po prawej prysznic. Cała łazienka była we wszelkich odcieniach bieli. Postawiłam kosmetyczkę na umywalce i zrzuciłam z siebie ubrania. Naga weszłam pod prysznic i odkręciłam zimną wodę. Działało to na mnie bardzo kojąco. Stałam tak i.

Się, kobieto. Walka się skończyła… - powiedział, przyglądając mi się uważnie.

- Zróbmy przerwę… -  mruknęłam i odbiegłam, zostawiając go samego. Dobiegłam to zacienionego miejsca koło rzeki. Było dość blisko, ale Ignorant mnie tu nie zauważy.  Usiadłam przy brzegu i obmyłam twarz w wodzie.

JAKTO GOŚCI Z KONOHY?! – ryknęłam.

i-am-too-lost-in-you.blog.pl


*skrzynka piwa + 4 piwa które Marcin kupił
*2 wina
*ileś wódki, nie wiem ile...
*8 litrów Pepsi
*woda
:-)))

Na działce było bardzo sympatycznie, graliśmy w piłkę, skakalismy na skakance:-), w 1000 i Monopol.
Koło 3 poszliśmy z Marcinem do naszego pokoju i leżąc w łóżeczku rozmawialiśmy sobie. Opowiadał mi o swojej siostrze, Tacie, Mamie - cieszę się że mi to powiedział. Wiem że naprawdę mi ufa.
Nasza gadka trwała bagatela do 6 rano... hihi a od 9 Marta.Dał Nam mapke Płocka za free - powiedział że najwyżej jemu będą łeb suszyć że rozdaje cenne mapki gratis:-)
Poszlismy na lunch do Przyjaciół - "Naleśniki na 1000 sposobów" - mniam mniam...
Znaleźliśmy dom oferujący noclegi - pokój 3 osobowy z umywalka a łazienka naprzeciwko... oczywiście wzieliśmy:-)
Po wniesieniu bagaży nasze ciała złączyły się na łóżeczku... było tak cudownie... kocham jego dotyk, kocham jego zapach, wszystko w nim kocham...
Po tych cudownych chwilach poszlismy się.

books, apples and classical music

Podwędziła mi szklankę z piwem :/. oczywiście swą własność odebrałam, chociaż nie wiem po co, bo i tak tegoż do końca wypić nie zdążyłam. jestem chyba rekordzistką - nie mogę zmęczyć jednego piwa w półtorej godziny :|.

zmyłyśmy się koło dwudziestej drugiej, nieco wcześniej zwiedzając toaletę. stwierdzono w niej braki:

- zamka w drzwiach od kibla
- mydła przy umywalce
- ręczników papierowych przy umywalce
- żelu do włosów w pojemniku na żel do włosów :|

dziwię się, że w ogóle była woda i muszla klozetowa.

no i to na tyle. było nudniej, niż na to wygląda.

.

I'll be your favourite mistake - Frerard - Onet.pl Blog

Go tam lekko i zacząłem grzebać w szafce wiszącej nad grzejnikiem. Nie wiem, czy woda utleniona teraz coś da, ale zawsze się tak robiło, więc nie będę inny... 
  Way podszedł do umywalki i przemył twarz wodą. Niewiele to pomogło, więc sięgnął po mydło i zaczął mocno szorować swoją buźkę. Po chwili znalazłem to, czego szukałem, a chłopak skończył myć twarz. Wytarł ją najbliżej leżącym ręcznikiem i spojrzał na mnie. Był.
Ten mały potwór daje w kość. - A wiesz, że ciocia nakrzyczała na Franka? - tym razem mała zwróciła się do Way'a, który właśnie skończył zakładać trampki.
- Tak? A dlaczego? - uklęknął koło niej, uśmiechając się przyjaźnie. Wywróciłem oczami i klepnąłem delikatnie małą w tyłek, odsyłając do pokoju.
- Kabel... - mruknąłem do siebie.

eyes wide open . clouds can move and skies will be wide open. - Onet.pl Blog

Została odświeżona. Nie mogłam za żadne skarby zapomnieć, albo choć nie myśleć o tym co wczoraj się stało. Nawet gdy wykonywałam inne czynności nucąc piosenkę miałam przed oczami całe zajście. Nie mogłam patrzeć na swoje odbicie. Zacisnęłam dłonie na umywalce, pochylając się nad nią. Pierwsza dziś samotna łza wydostała się z oka. Poczułam słony smak w ustach, a po chwili mała kropelka wleciała do umywalki. Szybkim ruchem ręki otarłam policzek. Nie będę już płakać. Nie.Pewnie się dziwicie, dlaczego jej się nie sprzeciwie. Już mówię, że to nie jest najlepsze rozwiązanie. Wtedy mówię mojemu pokoikowi na kilka dni papa, zostaje on zamknięty, a ja zamiast niego mam małe, ponure gniazdko koło kuchni. Oto jak jestem traktowana odkąd mieszkają tu te żmije. Tata jest zaślepiony. Wraz ze śmiercią matki, umarłam dla niego i ja. Zostałam odrzucona jak stara, niepotrzebna zabawka.
   Wszystkie.

Youlo XIII Blog ||| ...Witaj w Zapomnianym Domu... ||| -ReaniemotioN-


Spojrzał za siebie, aby widzieć swą przeszłość. Pełną bólu. Ciągłych porażek. Niezliczonych bitew za nic. Wojny o swą duszę. Zamknął ten przedział swego życia za żelazną bramą a klucz schował głęboko w swym umyśle.
Rozejrzał się w koło, aby widzieć to, co jest teraz. Chaos. Kolejne bitwy. Nadchodzący ból, a po nim ukojenie. Ukojenie i nadchodzący ból. Podniósł oczy ku niebu i jął modlić się o litość. O zbawienie i wybaczenie. Nie uciekał przed swoimi grzechami. Codziennie płacił..Z dnia: 2004-04-29
Godziny: 00:21:31
Samokontrola...
Zanim nadejdzie wspomniany wcześniej koniec, chcę się podzielić z Wami jeszcze jednym tekstem...

Spojrzał w lustro. Pochylając się nieznacznie nad umywalką, obficie ochlapał spoconą, rozgrzaną twarz zimną jak lód wodą. Patrzył sobie samemu w oczy. Starał się uspokoić. Bardzo się starał. Frustracja, agresja, zniechęcenie, żal do siebie i do innych, pragnienie miłości i nienawiść odkładały się w.

Krzywy Zgryz

Żeby to krzywy zgryz...

Cały weekend słuchałem Depeche Mode i ballad. Miałem się uspokoić. Specjalnie kupiłem sobie gąbki. Gryzłem je. W piątek koło 22 już mi ich zabrakło. Ja nadal chciałem gryźć.

Nie wiem, co mi się dzieje. Nie pójdę do lekarza, bo pomyślą, że jest wariatem, a przecież nie jestem. Jestem normalny, może nawet przeciętny. Co z tego jednak, skoro chcę gryźć.

Patrzę.

czwartek, 17 lutego 2011
Śniadanie

Dziś rano myłem zęby. Ugryzłem umywalkę. Zdarza się. Drugi raz w tym tygodniu. Będę musiał pomyśleć o wymianie mebli łazienkowych na bardziej przestronne. Czasami robi się tam trochę ciasno. Żeby to krzywy zgryz - bardzo ciasno...

Tagi: gryzienie ludzie śniadanie umywalka
12:36, krzywy_zgryz