O czym chcesz poczytać na blogach?

Umbrella rihanna

Blog kasiulek07

Niedługo po premierze pierwszego, więcej singli na rynku muzycznym z Music of the Sun nie pojawiło się. W Japonii jednak pojawił się nieoficjalnie trzeci singel – Let Me, który zajął miejsce #8 na japońskiej liście singli.


A Girl Like Me
W roku 2006 Rihanna uczestniczyła w kilku reklamach znanych firm, między innymi dla Nike i J.C. Penney. W kwietniu 2006 artystka zaledwie osiem miesięcy po premierze swego debiutanckiego albumu, wydała drugi A Girl Like Me. Krążek zadebiutował na miejscu #5 najlepiej sprzedających się albumów.W studiu z takimi artystami jak: Ne-Yo, Stargate, Timbaland, aby wydać swój trzeci studyjny album Good Girl Gone Bad (1 czerwca 2007 Polska, 5 czerwca 2007 Stany Zjednoczone). Dwa utwory na krążku zostały nagrane w duetach z Jayem-Z i Ne-Yo. Pierwszy singel z krążka, utwór Umbrella, przez kilka tygodni zajmował miejsca na notowaniach w większości krajów. Drugim singlem z albumu to utwór Shut Up and Drive, który trafił do amerykańskich stacji radiowych w czerwcu. Piosenka nie cieszyła się tak ogromną popularnością jak poprzedni singel..

shalonaya.blog.interia.pl

. Ten blog polega na tym, że pewna Samanta ocenia Wasze blogi. Ja zgłosiłam tam swój stary blog, a ten jeszcze czeka na ocenę:)) 

A teraz troszkę muzyczki:D
Najfajniejsze piosenki tego sezonu (oczywiście moim zdaniem) to Rihanna: Shut up and Drive; Umbrella, US5 - Rhythm of life, Akon - Mama Africa. Zapodam teraz troszkę teledysków, żebyście bardziej zapoznali się z tymi piosenkami:)))

US5 - Rhythm of life


Rihanna - Umbrella


Rihanna - Don't Stop The Music


Rihanna - Shut.Marta, Angelika i Olka:P A róffnie ssfariowani przyjaciele to Łukasz i Tomek - na nich ffszystkich zawsze mogę liczyć:) Mój młodszy brother ma na imię Michał (9 lat) . Słucham takiej muzyki POP i ROCK. Ulubione zespoły: US5, 30 Secont to Mars i McFly, a ulubione wokalistki to Rihanna, Jojo i Cassie. Polecam takie piosenki jak: US5 - Rhythm of life, 30 Second to Mars - The Kill, McFly - Transylvania, Rihanna - Don't Stop the Music, Cassie - Long Way to Go. Jeśli ktoś chcę się ze mną skontaktować, może to zrobić przez gg. My number: 11155228. To by było na tyle..

Konkursiki i gwiazdy! - bloog.pl


Po oszałamiającym sukcesie przeboju "Umbrella" Rihanna postanowiła stworzyć własną kolekcję parasolek. Aby zrealizować plan, piosenkarka połączyła siły z firmą odzieżową Totes. Owocem współpracy jest linia pięciu parasolek w cenie od 16 do 50 dolarów. Najdroższa z nich, Rihanna 2 Color Satin Stick,.

Klub-Slawnych-Gwiazd - Onet.pl Blog

Notka: 06.01.08
Pierwszy komentarz: www.pink-daisy.blog.onet.pl
06.01.08 o 15:08
Pierwszy wygrany konkurs:
6000 wejść:
7000 wejść:
8000 wejść:


Nagłówek itp: (wcześniejszy)
Zrobiła: Julia(właścicielka)
Dnia: 12.01.08
Na nagłówku jest: Rihanna, Fergie, Beyonce, Nelly Furtado

Nagłówek (wsześniejszy):
Zrobiła Julia (właścicielka)
Dnia: 16.03.08
Na nagłówku jest: Nieznane

Nagłowek(obecny):
Zrobiła: Julia (właścicielka)
Dnia: 29.03.08
N nagłówku jest: nieznane
Teledyski
 • Avril Lavigne - Girlfriend
 •  Avril Lavigne - When You're Gone
 •  Avril Lavigne & Lil' Mama - Girlfriend
 •  Avril Lavigne - Sk8er Boi
 • Crazy Loop
 • Ewa Farna-Tam gdzie nie ma już dróg
 • Beyonce-Irreplaceable
 • Beyonce feat. Jay Z-Deja Vu
 • Justin Timberlake -Like I Love You
 • Rihanna - Umbrella
 • Rihanna - Don't Stop The Music
 • Rihanna - Shut Up and Drive

Blog FunClubRihanny

Się to uda. Wspinanie się Rihanny na szczyty, przypomina opowieść o Kopciuszku. Przed przeprowadzeniem się do Stanów Zjednoczonych na początku tego roku, Rihanna zamieszkiwała francuską część miasta St. Michel na Barbados. Jej historia z muzyką rozpoczęła się... zwyczajnie. Rihanna jak większość dziewczyn w jej wieku, chodząc na imprezy, podśpiewywała dla zabawy różne piosenki. Jednak pewnego razu Rihanna zechciała wystąpić w szkolnym konkursie dla młodych talentów. Nie wygrała go, jednak tam przykuła uwagę Evana Rogersa, znanego.Najwięcej abyćcie mogli poznawać jej życie i zobaczyli dlaczego ją lubimy.

Teraz pare fotek;Po oszałamiającym sukcesie przeboju "Umbrella" Rihanna postanowiła stworzyć własną kolekcję parasolek. Aby zrealizować plan, piosenkarka połączyła siły z firmą odzieżową Totes. Owocem współpracy jest linia pięciu parasolek w cenie od 16 do 50 dolarów. Najdroższa z nich, Rihanna 2 Color Satin Stick,.