O czym chcesz poczytać na blogach?

Uma thurman

Cudna Stopa

Niektórzy ludzie, zwłaszcza płci męskiej, uważają, że najpiękniejsza jest mała stópka damska (w rozmiarze 36 lub 37) z krótszymi mniejszymi palcami. Widziałam takie stopy i powiem, że zupełnie nie są w moim guście. Może to dlatego, że sama mam całkowicie inne, czyli duże, szerokie i z długimi palcami, które niby mają być krótsze.

Zafascynowałam się stopami Umy Thurman, ponieważ ona bez kompleksów wystawia je w filmach i wiele osób te jej wielkie stopy pokochało (rozmiar 42).

A ja mam swoją teorię, że ludzie o dużych stopach są lepiej umocowani do podłoża i mają większą stabilność. Poznałam kiedyś panią o wzroście 175 cm, która miała stópkę 36. Ona się normalnie gibała, zarzucało ją na boki, była niestabilna. Takąż.

Z chemii).

Nie znalazłam porządnego zdjęcia stóp Umy Thurman, ale wierzcie mi na słowo (kto filmu Kill Bill nie widział), że są one równie fascynujące, jak ich właścicielka.

I co nie powiedzieć by o obsesji Quentina Tarantino, cieszę się, że mężczyzna dostrzegł urok dużych kobiecych stóp z długimi palcami. W nich można się zakochać…

Tagi: cudna stopa, duża stopa, Kill Bill, mała stópka, quentin tarantino, Uma Thurman

Fioletowa Winda

Za charyzmę. Za to, że od tylu lat nieustannie sprawia wrażenie, że wszystko jej wisi. Za neurotyczność. I za ogromny, przeogromny talent. I za to, że chce jej się słuchać nie tylko wtedy, gdy śpiewa. I za to jeszcze, że nie bywa w telewizji.

5. Uma Thurman

Która z nas nie chciałaby mieć Panny Młodej po swojej stronie? Ja bardzo! Quentin Tarantino ogłosił, że powstanie trzecia część “Kill Billa”. Uma będzie się mścić po raz kolejny. A ja po raz kolejny wyjdę z kina zakochana i z mocnym postanowieniem zapisania się na kurs.

Anais Nin

1990):

Jako fanka jestem zachwycona filmem z powodu świetnej obsady i niesamowitego podobieństwa odtwórców głównych ról do prawdziwych osób:

Anais Nin – Maria de Medeiros

Henry Miller – Fred Ward

June Miller – Uma Thurman

Hugo Guiler – Richard E. Grant

Anais (Maria de Medeiros) i June (Uma Thurman)

June Miller i Anais Nin

Hugo (Richard E. Grant) i Anais (Maria de Medeiros)

|PETRANEMCOVA| Your number one fansite about Petra Nemcova|| - Onet.pl Blog

The 6th Annual Tibet House U.S. Benefit Auction

The 6th Annual Tibet House U.S. Benefit Auction

Petra pojawiła się 1 grudnia w Nowym Jorku. Ubrana w długą czarną suknie. Na tej imprezie pojawili się także:

Uma Thurman, Donna Karan, Robert Thurman, Arden Wohl...

Ciekawa jestem co to jest za ślad, na ręce Pet?

I to już wszystko, papa

 

 

9 komentarzy

gaderadon blog

"spierdalamento" ha ha dla niepokornych.

Dzisiaj w ciągu dnia wpierniczyłem pizze Eksluzywna - tak się nazywała ale nie wiem co takiego było w niej ekskluzywnego? Moim zdaniem nic. Pizza chodziła za mną juz jakiś czas. Raz na jakiś czas można zaszaleć i sobie fundnąć. Po za tym pizza, piwko i do tego fajny filmik "Zapłata" w roli głównej: Ben Affleck, Uma Thurman oglądany na kompie, żyć nie umierać heh miodzio. No może efekty wizualne nie są tak wypasione jak efekty w kinie ale można przeżyć.

Wszystko byłoby piękne gdyby nie to, że żołądek i wątroba dały mi popalić. Niedawno przeszedłem szereg badań natury wątrobowej, na szczęście wszystko skończyło się Ok. Ale chyba jeszcze mój organizm.

Anioł

Zapewne znowu poszło w nie tę stronę, ale zobaczymy. Od dzisiaj mówcie mi, no właśnie nie wiem jak, ale jestem Torreadorką. Taak... a świstak siedzi i przypomina, ze jeszcze tyle niewyjaśnionych spraw. Tak jak w Blade Runnerze najpierw nic, obojętnosć, potem wyrzuty sumienia, potem zmiana, a potem? Potem nie wie nikt.

Stałam i trzymałam w ręku japoński miecz. Jak Uma Thurman. Ale w moim przypadku zabójstwo nie jest rozwiązaniem. Zresztą kogo by tu zabić? Nie, nie, ja jednak wolę bardziej humanitarne rozwiązania.

Zwariowałam i straciłąm zdolność do racjonalnego myślenia i postepowania, bo to już ptrzesada,a le może warto spróbować? Tylko jak?

Ja to musze przemyśleć, ale jutro rozpoczęcie roku i znowu jakaś.