O czym chcesz poczytać na blogach?

Ulysses

muzykaniedlaciebie

Już promocyjne Ulysses pokazało, że 3ci album będzie się różnił od poprzednich (nawiasem: zakochałam się w pięknym i klimatycznym teledysku!). Dobrze to czy źle myślałam i dojść prawdy nie mogłam. Z jednej strony: romans z elektryką jest teraz w modzie i często wychodzi z tego coś ciekawego, z drugiej jednak ja sama oczekuję mocnych wyrazistych gitar!
Po przesłuchaniu całego materiału jestem najbliżej zgodzenia się z wydźwiękiem recenzji, którą przeczytałam w jakiejś gazecie (nazwy nie pomnę już, przepraszam. Może w dodatku do Rzeczpospolitej?) - "dobre złego początki". Nawet bardzo dobre. Płyta jest przednia. Ulysses - wyborne. Turn It On - stało się hitem (chociaż trochę tego nie rozumiem). No You Girls - ciekawe, z fajnym tekstem. What She Came For - w końcu mocniejsze gitarowe uderzenie (dla mnie "niestety" jedno z nielicznych). Lucid Dreams - nigdy nie przypuszczałam, że taki kawałek może mi się podobać. Jego druga część kojarzy mi się z muzyka jakiegoś nieobytego dresika w czarnej beemce. Jednak - jakżesz to ciekawe! Kończące Katherine Kiss Me to jedyny utwór w całym dokonaniu Franz Ferdinand (ale głowy nie dam), którego jedynym wykonawcą jest Alex Kapranos (śpiewa i gra na gitarze.

{ D E M A R T } - Onet.pl Blog

» Sesja zdjęciowe
» Obrazki
» Super książka
» Zakończenie


Sesja zdjęciowe

Pobierasz?.-Pisz!.

 
<pobierz>

Uwaga! Podgląd jest mojej roboty
i nie pozwalam na jego kopiowanie!

Obrazki

Klikaj w miniaturki.
Pobierasz?.-Pisz!.
Wyszukanie ich zajęło mi dużo czasu!
Uszanuj moją pracę!

         

Super książka

Na dzisiaj polecam książkę ' Ulysses Moore '

Kto czyta książki, żyje podwójnie... Umberto Eco

"Ogród Popiołu" oraz "Klub Podróżników w Wyobraźni". Sama jestem dopiero w połowie 12 części ,więc jeszcze nie wiem jak książka się zakończy. Dla jasności krótkie streszczenia.

"Ogród Popiołu" - zeszyt jedenasty
Zagubina wyspa na oceanie czasu. Miejsce dzikie i niegościnne, z którego nie da się uciec. Miejsce, gdzie Ulysses Moore nigdy nie chciałby postawić stopy, ale nie ma wyboru, ponieważ to tam właśnie kryje się klucz do odnalezienia Penelopy. Jeszcze nie wie, że łańcuch zdarzeń już został wprawiony w ruch i że jego najgorszy nieprzyjaciel powraca z przeszłości by dokonać zemsty. Dla Podróżników w Wyobrażni nadszedł moment rozegrania decydującego pojedynku...

"Klub Podróżników w Wyobraźni" – zeszyt dwunasty

x-Book! `Internetowa książka na bieżąco! ;] - Onet.pl Blog

"motylki w brzuchu". Czuła, że właśnie przechodzi tuż obok niej - najwspanialszy mężczyzna pod Słońcem, mężczyzna z którym chce spędzić resztę życia. Codziennie chodziła pod jego domem, nawet kilka razy dziennie. A wszystko po to, żeby widzieć go chociaż przez chwilę. Nie znali się dobrze, a raczej Romek nie znał Ady, bowiem ona wiedziała o nim wystarczająco dużo. Wiedziała jakiej muzyki słucha, gdzie lubi spędzać czas, skąd pochodzi, jak mają na imie jego rodzice, kiedy się urodził... Pragnęła także, aby on poznał ją lepiej. Pewnego dnia nadarzyła się ku temu okazja. Roman organizował wyjazd na koncert zespołu Ulysses Moore TM. Nigdy wcześniej nie słyszała o podobnej grupie, ale jak można sie domyśleć - od razu pragnęła się zapisać! Musiała w tym celu spotkać się ze swoją sympatią. Miała pewne obawy, dlatego poprosiła swoją przyjaciółkę - Kostkę, aby jej towarzyszyła:

-Hej Magda, mam ważną sprawę! Spotkamy się za 15 minut pod aulą?

-No hej! Jasne, wyskoczę z pidżamy i zaraz będę.

-Ok. Czekam, pa!

-Narazie.

O umówionej godzinie obydwie były na miejscu. Ada była tak podekscytowana, że nie mogła się wysłowić. Chciała powiedzieć.