O czym chcesz poczytać na blogach?

Ultimatum bourne'a

Ten drugi blog

W tym roku wybrałem się na rower i chociaż przemarzłem, to najeździłem się za wszystkie czasy. Oczywiście, jak to często bywa, wywiązała się rozmowa na temat filmów (nie, nie rozmawiam sam ze sobą – jeździłem z kolegą). Tak jakoś wyszło, że ostatnio po raz kolejny obejrzałem Trylogię Bourne’a i doszedłem do wniosku, że są to jedne z najlepiej zrealizowanych filmów wszechczasów, szczególnie jeżeli popatrzy się na całą trylogię. Doug Liman wyreżyserował, Matt Damon zagrał, a Moby stworzył muzykę – to wszystko sprawiło, że Tożsamość, Krucjatę i Ultimatum Bourne’a można oglądać bez końca.

Główny motyw muzyczny z filmu tak bardzo przypadł mi do gustu, że zabraliśmy się za jego coverowanie. Posłuchajcie zresztą sami (oryginału, nie nas) utworu Moby - Extreme.

...::::Pirates of the Caribbean::::.... - Onet.pl Blog

Z jego udziałem: trzecią część Piratów z Karaibów oraz Sweeneya Todda. Oba przyniosły producentom i właścicielom kin ogromne zyski. A oto reszta finałowej dziesiątki:

2. Will Smith - I Am Legend
3. George Clooney - Michael Clayton i Ocean's Thirteen
4. Matt Damon - The Bourne Ultimatum i Ocean's Thirteen
5. Denzel Washington - The Great Debaters i American Gangster
6. Russell Crowe - American Gangster i 3:10 to Yuma
7. Tom Cruise - Lions for Lambs
8. Nicholas Cage - Ghost Rider i National Treasure: Book of Secrets
9. Will Ferrell - Blades of Glory
10. Tom.

marabut blog

(0)


dzis silownia, jutro koncert Prince'a
Zwolnienie dmucha mi w kark. Ludzie masowo odchodza i ciagle poszukiwana jest osoba na moje stanowisko. Byc moze docelowo maja byc 3 osoby na moim stanowisku. A moze tylko 2. 1 przychodzi w pon. Chodze nonstop przygnebiona, nawet wczoraj na prapremierze 'Bourne Ultimatum' lzy mi stanely na chwile w oczach, mimo ze na ekranie byl zajebisty poscig samochodowy [takiego poscigu w filmie nie widzialam. Zajebisty film]. Odnosimy z Alicia wrazenie, ze Doda cos wie, ale nie puszcza pary.
Balam sie przez jakies 5 min. Potem zaczelam rozwazac mozliwosci w razie czego, i zbyt duzo.

filmy free online

  Is It online”
 • Dodaj komentarz do wpisu „This Is It online”
 • Ultimatum Bourne'a online

  Moskwa ? miasto, w którym właściwie kończy się "Krucjata Bourne?a", jest punktem wyjścia dla ostatniej części tryptyku. Ranny Jason Bourne (Matt Damon) ucieka przed rosyjską policją. Włamuje się do apteki i nagle wracają do niego strzępy wspomnień sprzed kilku lat, wywołując ostre bóle głowy. Myśli o rozrzuconych puzzlach pamięci przerywa pojawienie się policjantów, któ filmy online Ultimatum Bourne'a online

  Więcej »

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  brak