O czym chcesz poczytać na blogach?

Ulgi podatkowe

Masz problem? Napisz post na forum...

Chca jesc, prac, mieszkac w cieplym mieszkaniu, leczyc sie, jezdzic samochodami i latac samolotami. A to wszystko oznacza ocieplenie klimatu, podniesienie poziomu morz i m. in. zalanie woda z Baltyku duzej czesci Polski. Powinno byc tak: ludzie bezdzietni - specjalne ulgi podatkowe, 1 dziecko - 10 proc. podatku wiecej, 2-ka dzieci - 20% podatku, 3-ka dzieci - obowiazkowa kastracja. Adopcja dziecka z krajow przeludnionych (np. Indie czy Chiny) - dodatkowa ulga podatkowa. Jak inaczej chcecie zmniejszyc liczbe ludzi na ziemi? Przeciez ludzi.

ubezpieczenieemerytalne.mblog.pl - mBlog

ubezpieczenieemerytalne.mblog.pl
Ubezpieczenie emerytalne z ulgami podatkowymi
2011-06-26 | 20:56:18
Możemy jeszcze mieć styczność z ubezpieczeniami emerytalnymi, z ulgami podatkowymi. Są one przedstawione dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Takie ubezpieczenia polegają na tym, że składki płacone na ubezpieczenie odlicza się od podatku. Na pewno takie działania są bardzo cenne dla takich przedsiębiorców. A wysokość takich odliczeń będzie sięzwiększać. W przypadku roku 2009 dostrzegliśmy już odliczenie od składek w wysokość do ponad 60%. Tak więc jest tutaj bardzo wysoka.

KBSiedlceBlog | oszczędzanie, emerytura, inwestycje

O godz. 11:00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Trzy dni Targów wypełnią sympozja i konferencje poświęcone zagadnieniom finansów i inwestycji.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych zaprasza na debatę “Ulgi podatkowe w III filarze a świadomość emerytalna Polaków”. Będzie ona miała miejsce 13.10.2011 w godz. 12:00-13:30 w sali B, PKiN, wejście od ul. Marszałkowskiej. Zaproszonymi gośćmi są:

prof. dr hab. Romuald Holly,.

tashiwater | CZAS położyć KRES rządom SS

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Dezinformacja i manipulacja i oznaczony tagami bieda, ekonomia, gospodarka rabunkowa, kapitalizm, praca, raje podatkowe, spekulacja kapitałem, ulgi podatkowe, usługi finansowe, wyzysk. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

"Kremy rękom nie pomogą, jeśli obie lewe" - Onet.pl Blog

Może dziadka, gdy ten wychylał się przez okienko i napierdalał wszystkich  żywych, również i tego, co w bardzo dawnych i starych czasach urodził się ze związku kobiety i mężczyany ?

  To moja rodzina. Dziś zrezygnowałem nawet ze stu złotych ulgi podatkowej, za korzystanie z internetu, aby do nich nie udać się z prośbą o wypełnienie mojego rozliczenia z Urzędem Podatkowym. A powinienem.

  W bardzo dawnych, bardzo dawnych czasach, wolałem opowieści o przyjaźni indianina imieniem Winnetou i chyba.

wypas-po-pachy.blog.pl

Of course walila codziennie do nas jakimiś tekstami typu:
= nie ziewaj tak, bo Ci wróbel albo wrona wleci (rozumiemy, że gdyby lekcje odbywały się na łące...)
= wyglądasz jak umierający dinozaur
= czy wy sobie myślicie, że podlegacie jakimś ulgom podatkowym? Macie odrabiać zadania
= w tym zadaniu nie ma być słowa dotyczy! Ale w tym zadaniu musi być słowo dotyczy, bo jest to słowo podstawowe! (inteligencja for ever)
= Uwaga z dziennika - "Uwaga mu wisi" (przyp. od red. Nie obchodzi go, że dostanie.

Strategie sukcesu w działalność w domu

Stanowych i federalnych ustaw dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w domu. Jest to niezbędne, iżby utrzymać dane finansowe były dokładne a zgodne z prawem. Księgowy może również upewnić się, skorzystać spośród wszelkich dostępnych ulg podatkowych. Rozpocznij odrzuciwszy niektóre kapitał w tej chwili na emeryturę, nawet jeśli po prostu zaczął swoją działalność w domu. Oszczędzanie na emeryturę jest obrządek, że trudno jest dostać się czy nie zacząć to robić jak najszybciej. Nawet.