O czym chcesz poczytać na blogach?

Ulga prorodzinna

Telewizja Podatkowa TV

Być może niebawem “otrzymamy” nową ulgę podatkową – ulgę z tytułu oszczędzania na własną emeryturę. Chodzi tutaj o dobrowolne i dodatkowe wpłaty do instytucji finansowej w celu podniesienia wysokości swojego.

  W zeznaniu diety Koszty Metoda wyłączenia Metoda zaliczenia Nowa ustawa PIT Opodatkowanie naukowca Opodatkowanie odsetek Podatek Belki Przychód zagraniczny Skłaki ZUS i NFZ TelewizjaPodatkowa.tv Ulga budowlana Ulga prorodzinna Zwrot podatku z zagranicy

domek z duszą - Onet.pl Blog


Człowiek zasuwa za groszowe pieniądze...
 wystarczjące praktycznie na opłaty i co dalej?
Nie daje także możliwości dodatkowego zatrudnienia.
I kółko się zamyka a wegetacja przeciąga się i przeciąga.
Człowiek zaczyna tracić energię i ochotę do życia.
O ulgach prorodzinnych... dla bogaczy,
o fikcyjnej pomocy państwa...
wybaczcie, ale pisać nie będę.


zołza63 (23:04)
8 ***

Nie tylko-polityczny Blog Pawła Kutrowskiego - Onet.pl Blog

PiS-u Jacek Kurski - było to jasne przedstawienie osiągnięć rządu PiS-u i celów, jakie partia przed sobą stawia. Błysnął też, po raz pierwszy od dawien dawna i pewnie po raz ostatni w sejmie, Roman Giertych, który błyskotliwie wytknął przypisywanie sobie przez PiS mundurków i ulg prorodzinnych, podczas gdy większość posłów tej partii była przeciw tym pomysłom. Puentą tego dnia było oczywiście głosowanie i zaskakująco zdecydowany werdykt - 377 posłów za skróceniem kadencji (wystarczyło 307). Przewidywałem, że do rozwiązania parlamentu dojdzie, ale.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Dość bierności!

 • Zabijanie i okaleczanie psychotropami. Mocny tekst! Oskarżam lekarzy, media, kartel farmaceutyczny o zbrodnie z art Konwencji Genewskiej dotyczącej zbrodni ludobójstwa
 • Reforma emerytalna, referendum emerytalne, ZUS, bankructwo Polski, polityka prorodzinna. Garśc informacji. O tym, jak łajdaki polityczne bezczelnie kradną pomysły zrodzone lata temu, w naszym podziemiu!
 • Zabójstwo Madzi z Sosnowca – na tropie “organizacji” działającej niejawnie. Prokurator Generalny domaga się dostępu.
  I okaleczanie psychotropami. Mocny tekst! Oskarżam lekarzy, media, kartel farmaceutyczny o zbrodnie z art Konwencji Genewskiej dotyczącej zbrodni ludobójstwa »
   

 • POCZWARA (pupa coarctata) - bloog.pl

  Kategorie
  • wszystkie
  • | codzienność
  • | dygresje
  • | inspiracje

  Zdjęcia w galeriach.


  dłuuugi łykend i polityka prorodzinna

  środa, 25.

  No, nasz i już!
  Kanapa dla Męża Poczwarnego, biurko z komputerem dla Poczwary..... Mąż Poczwarny leży w pozycji czyszczącego ogon kota i .... czyta książkę.
  Poczwara zamyka arkusz kalkulacyjny i z westchnieniem ulgi otwiera przeglądarkę.....zagląda, co słychać u blogowiczów:)
  układ choreograficzny niestały

  Spokojny wieczór Poczwarnych....
  ino czasem przydałby się jeszcze jeden kawałek podłogi.....
  na potrzeby innych układów

  Blog bacek1

  W INTERESUJĄCEJ MNIE SPRAWIE. NA RAZIE JEDNAK  SPOKOJNIE, TO DOPIERO TELEFONY, A Z NICH NIC NIE WYNIKA. TYLE,ŻE  ZAMIESZANIE.  INNYMI SŁOWY RUCH W INTERESIE.
  POZA TYM COFAMY SIĘ, COFAMY, BO ZA MOMENT WSZYSTKO BĘDZIE TAK DROGIE,ŻE TYLKO SIEDZENIE W DOMU PRZY KARTOFELKU.ULGA INTERNETOWA ZABRANA, AKCYZA NA FAJKI I ROPĘ W GÓRĘ. CO JESZCZE ?  SZCZĘŚLIWIE JESZCZE MOŻNA ODDYCHAĆ, A JAK I TO ZABIORĄ?

  Komentarzy: 0 NAWIOZŁAM DREWNA, ROBIĘ OSTATNIE "CZYSTKI" W ZALEGAJĄCYCH LIŚCIACH. PALĘ W C.O DOPIERO PO POŁUDNIU. OD JUTRA PEWNIE  TRZEBA BĘDZIE WCZEŚNIEJ. 
  W PIĘTEK" OGŁOSI"  SIĘ NOWY NIERZĄD. JUŻ WIADOMO,ŻE PO DUPIE OTRZYMA POLITYKA PRORODZINNA .A  RESZTA ?  POCZEKAMY DO PIĄTKU. GENERALNIE ZACISKANIE PASA, A CO DO KURWY NĘDZY ROBIĘ PRZEZ TE OSTANIE PONAD 20 LAT   "WOLNOŚCI I DEMOKRACJI" ? 

  msduch blog

  Co nas teraz czeka?
  A może ta smierć publiczna jednak da coś do myślenia.


  msduch 2005-04-03 21:15:42
  skomentuj (0)


  oczyszczenie
  Co innego zupełnie myślałem wczoraj I dziś I co innego napisałem. Przyszło zaraz wieczorem uczucie ulgi, oczyszczenia, zupełnie niezrozumiałe. Oczywiście że związane ze śmercią papieża, z przeżywaniem jego umierania, ale mimo wszystko niezrozumiałe. Może to uczucie katarsis, to samo które miało spłynąć na człowieka każdego roku podczas drogi krzyżowej I śmierci Jezusa, to.To całe moralne przebudzenie wrzuci nasz kraj w jakieś kolejne średniowieczne otchłanie, być może Ci którzy będą chcieli podważyć świętość papieskiej osoby będą internowani, być może do głosu wreszcie dojdzie jego nauka, odpowiednio wypreparowana, I zapanuje w kraju jakiś prorodzinny terror. Bo po obaleniu komunizmu w Polsce pozostał do rozwiązania tylko jeden problem - zbyt dużej seksualnej I obyczajowej swobody. Nie ma na świecie innego zła.
  Jedna z naszych krakowskich klientek jest zdziwiona I przerażona, odkąd tylko papież poważnie zachorował to.