O czym chcesz poczytać na blogach?

Ulga na dziecko

oby było ciekawie..

To za mało by utrzymać siebie i dziecko,takie realia Polskiej rzeczywistości- samotni rodzice mają ciężko!!! A co będzie jak urwą którąś z ulg na dziecko? To przestaną rodzić się dzieci,bo nikogo nie będzie na nie stać!!!!!!!!

Pierwszą i sromotna porażkę...nim to spostrzgłam straciłam 2 super facetów a ja zamiast mieć 18 lat miałam już 28 i sama wychowywałam dziecko!!!!! Upadek był bardzo bolesny ale sprawił,że podniosłam się ,wciąż uczę się siebie od nowa i uczę się wirzyć swojej.

Zaczna się pytania o to co nyło a ja nie chce tłumaczenia,docinek -po co to mi!!! wiem,że w pracy mam zjebana opinię tylko dlatego,że jestem wulgarna i dosadnie mówie o tym co lubie i niny robie.Ja to traktuje jako żary ale w pracy niestety sądzą,że to prawda,więc niech myslą co chcą a ja wiem swoje.Przeciesz nie szukam tam partnera do życia,więc niech spadają na ryj i niech udławią się tymi kłamstwami!!!!!!Ja znam prawdę i to jest ważne.

Blog tytuł mieć musi - a tu Figa - Onet.pl Blog

Gdyby się okazało, że lusterka nie da się z powrotem założyc to zdążyłabym z tatą skoczyć po nowe zanim zamkną sklepy i Wysoki wieczorem mógłby je zamontować.
Tata przyjechał i nawet przywiózł ze sobą podręczną torbę z narzędziami.
Od razu naszła mnie myśl, że Wysoki w podobnej sytuacji by o tym nie pomyślał, tylko liczyłby, będąc na miejscu mojego taty,.Że tak się nie robi, że przecież wczoraj mówiłam coś innego a on czeka na mnie...

Nożeszkurwajegomać! Właściwie to gówno mnie to powinno obchodzić, ja mam zwolnienie na dziecko i praca mnie w tej chwili NIE DOTYCZY i problemy mojego szefa i firmy. Mnie TU NIE MA. To nie jest mój problem, że kiedy biuro jest puste to firma praktycznie wcale nie działa.
A.Dwoma piwami, serio!, narobiłam mnóstwo literówek (o ile nie byków), obraziłam setkę ludzi żyjących i nie żyjących i od razu mi ulżyło a taki dokładnie był zamiar napisania tego tekstu.
Ulga.
Jak już mi ulżyło to tekstu publikowac nie trzeba było, za co dziękuję szanownemu autorowi szablonów blogów na onecie, gdzie tak często wcina tekst "niechcący" gdy się go.

Kittty Love - (Harry Potter Yaoi. HP/TMR) - Onet.pl Blog

Wypuści. Nastolatek oplótł go nogami i rękami jak małpka. Szczęśliwy całował starszego czarodzieja po całej twarzy. Tom przytulił go do siebie mocno i głaskał uspokajająco po plecach. Nareszcie miał go z powrotem.

- Tak bardzo za tobą tęskniłem - wymruczał Harry, kiedy w końcu upewnił się, że to nie złudzenie. Oparł głowę na ramieniu ukochanego.

-.I spacerował zaraz obok ciebie, bo co? Był niewidzialny? Nie widziałeś jak mój Harry się z nim szarpie, a potem zostaje stąd zabrany? - Tom mówił wszystko bardzo spokojnie, jakby pytał dziecko o zepsutą zabawkę. Avery niemal wsiąkł w podłogę ze strachu.

- N... nie, Panie.

Oczy Voldemorta zrobiły się zupełnie czerwone. Warknął i wyciągnął.Zębami i wściekły zaczął rozdawać Crucio na prawo i lewo. Nie patrzył, komu się dostało, wszyscy byli winni. Nie przyniosło mu to jednak takiej ulgi, jak dotychczas. W końcu nic się nie zmieniło - Harry'ego nadal z nim nie było.

Odwrócił się i podszedł do drzwi. Na odchodnym, zmierzył ich jeszcze chłodnym spojrzeniem.

(nie)poprawny politycznie - Onet.pl Blog

Premier Donald Tusk, w swoim drugim już expose, przedstawił priorytety rządu na najbliższe cztery lata. W wystąpieniu, m.in. mówił o potrzebie zmiany ustawy emerytalnej, w związku z którą konieczne było by przedłużenie wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn..Do zwiększania liczby potomstwa. Nie wierzę, hasłom, że współcześnie ludzie nie chcą zawierać związków małżeńskich, że występuje model 2+1( czyli małżeństwo plus jedno dziecko), lub 2 + pies ( czyli małżeństwo plus pies). Nie wynika to z wyboru czy ogólnych przekonań lecz z próby przystosowania się do powszechnych warunków, czyli tzw. konformizmu. Gdzie.Wspieranie powstawania nowych firm.

 • Ulgi - zwiększenie zwrotów od podatku dla  osób, z tytułu posiadania 2 lub więcej dzieci. Ulga na internet.
 • Edukacja - zachowanie nieodpłatności za naukę do poziomu szkolnictwa wyższego. Powstawanie "inkubatorów.

 • Rozmyślania przed lustrem

  Tak się złożyło, że w ich przypadku znajomość zawarta na młodzieżowym obozie w górach okazała się miłością na całe życie. Podczas tych dwudziestu kilku lat dochowali się trójki dzieci i wyemigrowali do zamorskiego kraju, gdzie mieszkają na stałe. Siłą rzeczy widujemy się dość rzadko, więc jeśli już mamy okazję –  staramy się wykorzystać ten czas do.

  To żaden wstyd. Może jestem coraz mniej naiwna, a może nareszcie mam odwagę, by to przyznać?  Nieistotne. Powoli uchodzi ze mnie poczucie winy za okazywaną niewdzięczność, a to wielka ulga. Ulga na miarę szczęścia.

  13:35, lady_lavender , rozmyślania
  Link .