O czym chcesz poczytać na blogach?

Ulead

_BLOG martel6m - e-blogi.pl

Wiem, czytać Ci na głos tybetańską "Księgę Umarłych" żebyś wiedział, że to, czego doświadczasz, to są urojenia, wynikłe z twoich strachów, z twoich pożądań, z twoich pragnień i z twoich nienawiści ? To nie jest prawdziwe, te urojenia, one się skończą, tylko SIĘ NIE BÓJ, tylko skup się na tym, co dobre, podążaj do światła. Należy Ci się, jak psu buda, nie odrzuci Cię. Chyba przeczytam ci jednak "Bardo-Thos-Grol na głos, to taki przewodnik, a ja, jak wiesz, jestem dobrym przewodnikiem. A może przetłumaczę go, tą wersję filmową z netu, na polski, dołożę napisy w ulead ? w ten sposób przeczytam go w myślach, a przecież to teraz Twoja rzeczywistość, myśli. Tam istniejesz naprawdę. narazka, tatuś, buzi. :)

Maniu, pozdrawiam Cię. Pamiętasz, jak maczałeś swoją siwą brodę w moim piwie, choć miałeś własne, i jak napierdzielałeś mi do ucha o Krasonoludkach i Ich Sposobach na Upartych, Wyniosłych Ludzi, do ucha żebym lepiej SŁUCHAŁ ? I jak nabijałeś do fajki "lekarstwo" na brak dowcipu? I musiałeś akurat w ciepłym lipcu się ewakuować ? Czy jak grałeś w clipie umieranie pod krzyżem, to już wiedziałeś, że to próba generalna?.

Pawel Wojtaszek

W programie corel video studio pro należy najpierw załadować film oraz przyciąć go wg. naszych potrzeb kierując oś czasu w miejsce przecięcia i klikając prawym przyciskiem myszy “podziel klip” wytniemy przednią niepotrzebną część, którą wystarczy zaznaczyć i kliknąć delete. Analogicznie postępujemy z niepotrzebną końcówką.

Screen

Następnie aby zapisać od razu film w postaci klatek należy kliknąć “udostępnianie” -> “utwórz plik video” -> “niestandardowe”

Screen

a następnie wybrać “sekwencja obrazów Ulead” oraz wybrac folder w którym chcemy zapisać. Tu nie polecam pulpitu ponieważ, każda sekunda zazwyczaj odpowiada 25 klatkom, więc nieciekawie wygląda pulpit gdzie po 5sekundowym filmiku nagle mamy 125 nowych fotek

Oprócz tego przed kliknięciem “zapisz” należy kliknąć (po wybraniu “sekwencja obrazów”) “opcje”->”format”->.jpg, w przeciwnym razie program zapisze wszystkie klatki jako bitmapy (.bmp)
Klikamy zapisz i mamy gotowy film pocięty na klatki. Tyle jeśli chodzi o przycinanie i dzieleniu na klatki. Program Corel nie.

stronka główna - Pomoce blogowe

Shop 3
Collage Maker
FastStone Image Viewer 2.6
GIMP 2.2.11
GIMP SHOP
Image Explorer Pro 7.2 (do tworzenia gifów i animacji)
Image Styles Pack 4.1
Inkscape 0.44
Irfan View
NeoPaint for Windows 4.5a
Paint Shop pro X
Paint.NET
PHOTO FILTRE
Photo Studio 5.5
Photobie
PHOTO-BRUSH
Real-Drow pro
VCW VicMan's Photo Editor
Programy do tworzenia grafiki 3D
Anim8r 0.95a
Cinema 4D R10 (super)
Maya Personal Learning Edition
Ulead COOL 3D 3.5 (szałowy)
Xara 3D (bombowa)

+*+*+*+*+*+Straszne opowiadania & horrory+*+*+*+*+*+*+*+*+ - Onet.pl Blog

O powiązaniach nawiedzonych przez poltergeistów z tymi, którzy "widzą duchy" lub doświadczają innych zjawisk paranormalnych. 20% rzekomo porwanych przez UFO miało do czynienia z poltergeistami. Możliwe więc, że wszystkie te zjawiska stanowią razem jedno, któremu jedni ulegają częściej, a inni rzadziej.

Ola & Juliett (10:20)
10 prób rozwiązania zagadki istnienia

02 czerwca 2005
Zdjęcie ducha?

A oto kolejne zdjęcie ducha...

 

I Jak? W tym momencie moge spokojnie powiedzieć że to fotomontaz:D Dlaczego? A no dlatego że sama to zrobiłam

I to w jakieś 3 min. Pomyślcie jakby to wyglądało gdybym troszkę dużej nad tym popracowała. A więc to wcale nie trodne zrobić takie zdjęcie... Polecam program Ulead Photo Express 3.0 SE :D

Ola & Juliett (15:31)