O czym chcesz poczytać na blogach?

Ukryte obiekty

Casual Gry

Trylogia "Upadek" to typ gry przygodowo-logicznej, w której postacią kieruje się przy użyciu myszy. W rozdziale 1 trylogii zatytułowanym "Rozstanie" budzisz się wewnątrz świątyni w Azji, nie pamiętając jak do niej trafiłeś. Twoje cele to: znaleźć ukryte rzeczy, rozwiązać zagadki i uciec! Trylogia Upadek: Rozdział 1 - Rozstanie . Szczegoly: Trylogia Upadek: Rozdział 1 - Rozstanie
19:38, casualgry
Luty 2012
Marzec 2012
Kwiecień 2012
Zakładki:
Nowe Gry
Dopasuj 3
Gry Online
Hry ke Stazeni
Na czas
Ukryte obiekty
Zręcznościowe

The Sokolka Times

Państwo Policyjne – przyp. red.)  realizowanym przez polską policję.

Niewidzialność

Technologia steelth

Stealth – w wojskowości technologie mające na celu zmniejszenie możliwości wykrycia obiektu znanymi metodami obserwacji: począwszy od ludzkiego wzroku, na metodach stricte technicznych kończąc. Obecnie dotyczy ona głównie samolotów, okrętów oraz pojazdów lądowych.

źródło: http://pl.wikipedia.org

Według naszego anonimowego informatora technologi steelth w wykonaniu obcych jest zaawansowana o wiele bardziej niż ta Ziemska. Pozwala ona zachować niewidzialność osobom, przedmiotom, pojazdom w taki sposób,  że będąc nawet w odległości 50cm nie jest się w stanie zobaczyć ukrytego obiektu. Technologia ta miała być rzekomo skradziona z mało sprawnego pojazdu obcych. Talerz lądując awaryjnie ściął drzewo rosnące na terenie parafii św. Albertoniego i wylądował na opuszczonym budynku przy ulicy Kryńskiej, powodując tym samym jego.

::EDDIE OWNLOG::

Kiedy wrócą. Żałowałem, że nie kazałem zabrać magicznego oka. Sterowany mentalnie niby-pająk o własnym napędzie grawitacyjnym swobodnie unosił się w powietrzu, osiągając dowolną wysokość, a jego kamery pozwalały szybko przeczesać przestrzeń i wyłowić ukryty obiekt.


02.10.2011 :: 19:00
Komentuj (0)Na zboczu Dekstecyzy (Bunt androidów)


      Wehikuł miękko opadł na gładki prostokąt lądowiska obok oszałamiającej rezydencji, kontrastującej nowoczesnym wyglądem z.

Gierki

Restaurant 2,3,4               5/6                

Ukryte obiekty               Osobista Asystentka                    .

Między Niebem a Ziemią czyli Mąż i Żona

Mrokami namiętności i złudzeniami. Szekspir studiuje naturę ludzką bez humanistycznej idealizacji.
Najważniejszym motywem jego dramatów jest problem władzy, która jawi się jako demoralizująca i niszcząca. Interesuje Szekspira mechanizm władzy, ukrytego obiektu ludzkich pragnień. Tematyka ta pojawia się przede wszystkim w kronikach królewskich i tragediach.
Zmarł 23 kwietnia 1616 roku w rodzinnym Stratfordzie. Został pochowany w prezbiterium Kolegiaty Świętej Trójcy.
Napisał 5 kronik (Henryk VI,.

SPOTKANIA Z NIEZNANYM - Onet.pl Blog

                  Wszystkich świadków, którzy  zauważyli dziwne obiekty lub inne zjawiska w tym ‘’kręgi w zbożu lub innych uprawach’’ proszę o kontakt arekmiazga@gamil.com

Rejestruje wszystko, co dzieje się na świecie, niczym taśma filmo­wa. Nośnikiem obrazów z przeszłości ma być ultrafiolet czyli zakres widma leżący poza zdolnością ludzkiego postrzegania. Dzieci posiadają niekiedy umiejętność widzenia części obrazów ukrytych w ul­trafiolecie, ale na ogół nikt nie wierzy w ich opowieści. Gdy zachodzą ważne wydarzenia, zwiększona porcja kwantów pozostawia wyraźniejszy ślad w nadfio­lecie. Mówiąc w uproszczeniu: jest on tym wyraźniejszy,.

Złoty podział

  

fot. BB

Charakterystyczne, licowane
piaskowcem elewacje obiektu zdobi bogata dekoracja rzeźbiarska. Wrocławski
Związek Kupców Chrześcijańskich.

Dla publiczności, nie naruszono również elewacji, z zachowaniem ich
zewnętrznego podziału i dekoracji rzeźbiarskich. Dodano natomiast nową kubaturę
na ostatniej kondygnacji. Nad bocznymi ryzalitami dodano kondygnacje, głównie
techniczne, ukryte pod dachem. Zaprojektowano je tak, by nie konkurowały z
bryłą istniejącego obiektu.