O czym chcesz poczytać na blogach?

Układ krwionośny

at the end of the world...


pic by Loreena24
...kociokwik... >> wtorek, 19 czerwca 2007 19:59:25

jest źle,
nawet bardzo...
wszystko szwankuje...
zaczawszy od
układu odporonościowego,
przez
układ oddechowy,
układ krwionośny,
układ ruchu,
układ trawienny
(choć tu bardziej pobocznie),
a nawet
układ hormonalny,
narzady zmysłów,
do skóry...
nie wspominając o
wodzie zamiast mózgu
i kamieniu zamiast serca...komentarze [4]

Uzdrowiciel Elżbieta Gas - Onet.pl Blog

Duch ludzki, który ma za dużo czerwieni, jest ciągle pobudzony, rozpalony i podenerwowany, trzeba wyrównać kolory kolorem przeciwstawnym niebieskim.

Pomarańczowy, kolor centrum krzyżowego, pobudza organy do pracy, zastój limfatyczny i układ krążenia też ruszy, aby była harmonia wewnętrzna, prawidłowe ciśnienie.

Natychmiast uruchomić, a co można odłożyć na później, aby wszystko w ciele człowieka sprawnie działało, bo duch pilnuje uczucia i podpowiada z wnętrza.

Zielony kolor to centrum serca, to centrum Miłości duchowej, brak koloru zielonego nie ma w organizmie prawidłowego oczyszczania, brak koncentracji, zielony wycisza i uspokaja, łagodzi ból serca, leczy płuca, oczyszcza nerki, wątrobę i układ krwionośny.

Podwodny Świat

Przekształcone jest zazwyczaj w hektokotylus. Muszla ośmiornic jest albo silnie zredukowana, albo nie występuje wcale. Nie posiadają narządów świetlnych i nie mają pancerza. Jajowody mają zazwyczaj parzyste. Po bokach ciała płaszcz tworzy niekiedy płetwy. Woreczek czernidłowy jest częstokroć zredukowany. Układ krwionośny ośmiornic jest prawie zamknięty. Krew wlewa się do zatok krwionośnych w bardzo niewielkim stopniu. Występują naczynia włosowate.

Krew krąży w dwóch obiegach: dużym (serce-ciało-serce) i małym (serce-skrzela-serce). Serce ośmiornic znajduje się w worku osierdziowym. Jest.

Zdrowy tryb życia

Materii.

  W prowadzeniu zdrowego trybu życia raczej nie wskazane jest spożywanie dużej ilości mięsa pochodzenia wołowego czy wieprzowego, ponieważ ich częste spożywanie może nadmiernie obciążać organizm. Warto tutaj wspomnieć też o aktywności fizycznej, jaka wpływa na funkcjonowanie takie układu, jak układ krwionośny czy układ ruchowy.Tagi: zdrowe odżywiania Zdrowe życie Zdrowie i uroda
12:03, patrycja34-1955
Link Dodaj komentarz »