O czym chcesz poczytać na blogach?

Uesugi

Tsuki no Akademi - Onet.pl Blog

Drodzy przyjaciele, z okazji nadchodzącego święta walentynkowego, chciałbym wraz z wami zorganizować bal walentynkowy! 

Bal rozpocznie się o godzinie 20:00 16 lutego, a wszystkie przygotowania zaczną się już od 18:00 mam nadzieję, że się zjawicie...  Wszystkie pomysły i propozycje poproszę zostawić w komentarzach *uśmiechnął się ciepło*  
Kato (21:48)
6 prób rozwiązania zagadki istnienia

06 lutego 2012
Witam wszystkich!
Imię: Yuki
Nazwisko: Uesugi
Rasa:Wampir (czystej krwi)
Opis:Niektórzy z was mnie bardzo dobrze.

bartkowe teorie

Deszcz, można biec ile sił w nogach bądź szukać schronienia pod okapem domów stojących wzdłuż drogi. w obu przypadkach zmokniemy.Gdybyśmy wcześniej przygotowali się psychicznie na zamoknięcie, deszcz mało by nas obszedł. zasadę tę można stosować z korzyścią w każdej sytuacji.

-Decyzje trzeba podjąć w przeciągu siedmiu oddechów.

-Życie bez pomyłek jest wręcz niemożliwe, jednak niektórzy intelektualiści nie chcą się do tego przyznać.

-Nigdy nie potrafiłem wygrywać od początku do końca, zrozumiałem jedynie, że liczy się tylko to, aby nie pozwolić, by sytuacja nas przerosła – Uesugi Kenshin

-Teraz to jest czas,a czas to jest teraz Mistrz Jocho

▶ No Responses

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Nienormalne anime - Onet.pl Blog

Siostrą Revy, którą w czasach naszego dzieciństwa opuściłam zostawiając ją w Roanapurze. A dokładniej  było to, kiedy zaatakowały nas gliny i ją obroniłam przed nimi. Miałam jakieś 12 lat wtedy. Rodzice się o mnie niepokoili i przymusem zabrali do Ameryki. Od tego czasu nie miałam z Rev żadnego kontaktu, bardzo się o nią niepokoję i ciągle o niej myślę co. Teraz w wieku 20 lat czasy się zmieniły i poznałam nowych ludzi jak np. zespół Bad Luck czy Nittle Grasper. Moimi przyjaciółmi zostali tam Shuuichi Shindou i Ryuuichi Sakuma. Poznałam także ukochanego Shu czyli pisarza Eiriego Uesugi (używa ksywki Yuki). Nie byłam zszokowana ich miłością i chciałam obronić ten związek publicznie udając narzeczoną Yukiego. Udawało się to, lecz pisarz wyjechał do rodziny nas zostawiając, a Shu-chan się w nim odkochał i teraz ciągle biega za mną.  Ja jednak pomimo wszystkiego ciągle uważam go tylko za dobrego przyjaciela.

 

Shuuichi Shindou

Ma 19 lat, jest zwariowanym, wiecznie uśmiechniętym wokalistą zespołu Bad Luck. Był zakochany po uszy.

TRUPOSZARNIA

Znanego z ról Zoro z One Piece czy Hijikaty z Gintamy. I ma sześć mieczy (Ryoktoriu?). Jego rywalem jest Sanada Yukimura – uroczy kretyn, prostoduszny i uczciwy generał Takedy Shingena, bezgranicznie uwielbiający swego Oyakata-sama (ich dialogi wyglądają mniej więcej tak: Oyaaakata-saaama! Yukimura! Oyakata-sama! Yukimura! (wykrzykiwane z różnym stopniem natężenia podziwu w głosie)). Sam Sanada jest potężnym wojownikiem, zwanym Tygrysem Rozproszenia, w dodatku zwykle jeździ na dwóch koniach naraz, bo jeden to byłoby za mało dla jego zajefajności. I on ma rywala ze swego pokolenia – jest nim Uesugi Kenshin, dobrze zakonserwowany mężczyzna o niewieściej urodzie, który pomimo swojego wyglądu jest mistrzem miecza. Jego przyboczną jest Kasuga, kobieta-ninja, bezgranicznie zakochana w Kenshinie. A ponieważ jedna shinobi na anime to mało, po stronie Sanady walczy Sasuke Sarutobi, który (wbrew otrzymanemu imieniu) nie jest emo, wręcz przeciwnie, w dodatku biega szybciej niż koń. Z ważniejszych postaci występuje tu jeszcze Maeda Keiji, dyplomata, który chce zaprowadzić pokój na świecie i zawsze nosi małpkę na ramieniu.

Nie gorzej przedstawia się drużyna złych. Głównym.