O czym chcesz poczytać na blogach?

Uefa europa league

Euzebiusz Smolarek - nadzieja polskiej piłki - Onet.pl Blog

- Ireneusza Jelenia wspierać będą schodzący do środka (i robiący miejsce Krzynówkowi i Golańskiemu) Smolarek i Błaszczykowski.

Beenhakker wciąż poszukuje snajpera z prawdziwego zdarzenia. Po klęsce na Euro, szansę na powrót do reprezentacji dostanie trochę zapomniany Ireneusz Jeleń. - W ostatnim sezonie Jeleń miał problemy ze zdrowiem. Nie grał za dużo, ciągle coś go bolało. Teraz jest zdrowy, wypoczęty, gra.

Dementowały tę informację - czytamy w "Fakcie".

Moskiewska bulwarówka "Twoj Dień" napisała wręcz, że wszystkie szczegóły kontraktu są już dogadane i Polak przejdzie do zespołu zdobywcy Pucharu UEFA za 4 mln euro. Według dziennikarzy tej gazety Rosjanie mieli dogadać się z Ebim na roczne zarobki w wysokości 1,2 mln euro.


 "Jeszcze w tym tygodniu przedstawiciel Zenita pojedzie do.

- O pieniądze bym się nie martwił. 4,5 mln euro to śmieszna kwota nawet dla najsłabszych drużyn. Podobnie jak zarobki Polaka. 1,2 mln euro rocznie to jakieś 20 tys. funtów tygodniowo. A średnia płaca w Premier League wynosi 35 tys. funtów tygodniowo - tłumaczy Herbert.

Zarobki Polaka są za to problemem dla Racingu, bo obciążają budżet i uniemożliwiają zakup nowych piłkarzy. W Hiszpanii uważają, że jak na.

Brod in the Middle

Przed startem.]


A na koniec, z dedykacją dla piłkarzy Szachtara, Dynama Kijów, Lewskiego Sofia, Steauy Bukareszt, Spartaka Moskwa, a przede wszystkim Legii: "Kluby ze wschodniej Europy to drużyny traktorzystów." (Kjetil Rekdal, Valerenga Oslo, o Wiśle Kraków)

Koszyków ryb i chleba, nie będzie wiecznie łatał dziur po obronie.

A jednak zasiadłem przed telewizorem ze sporą nadzieją, a po pierwszym golu Włodarczyka już widziałem Legię w Champins League, czwartkowe zwycięstwa Wiseł i ich drogę przez fazę grupową Pucharu UEFA, za rok mistrz polski rozstawiony w eliminacjach LM, za trzy lata dwa zespoły w eliminacjach, zastrzyk pieniędzy od nowych sponsorów, kłopoty bogactwa Beenhakera... I tak przez pięć minut popływałem w chmurach,.

Spojrzenie z boku Zibiego

16:56 Dwa głosy dla Polaka i "one man show"

Właśnie skończył się kongres największej organizacji piłkarskiej Europy – UEFA. Był to „one man show”, gdyż Michel Platini zdominował wszystkich.

Organizacja kongresu była perfekcyjna, wszystko.
Mnie numerem "jeden" jest Bogusław Cupiał. Znamy się, lubię gościa, jest przyjemny, z ciekawą wizją. Miał wielkiego pecha, bo prawdziwa Wisła w przeszłości grałaby na pewno w Champions League, gdyby tylko wcześniej był wprowadzony plan Platiniego.
Wisła ocierała się o wielką piłkę, ale zawsze na ostatniej prostej przed fazą grupową Ligi Mistrzów trafiała na rywali z najwyższej.
4

poniedziałek, 14 marzec 2011, 13:31 Dlaczego polski sport rezygnuje ze 100 mln euro rocznie?

Firmy bukmacherskie mogłyby dać polskiemu sportowi 100 mln euro zysku rocznie. Tak wielkie pieniądze nikogo w Polsce jednak nie interesują? Zastanawiam się, czy.

Blog Rafała Rostkowskiego - Onet.pl Blog

Sędziowie główni w tamtym czasie nie mieli odpowiednio wysokich notowań w FIFA, żeby zastąpić Gilewskiego…

Wtedy dostałem propozycję stałej współpracy z Marcinem Borskim, którego UEFA dosyć wcześnie objęła specjalnym programem szkolenia dla najbardziej uzdolnionych sędziów w Europie. Na przełomie 2008 i 2009 roku wiedzieliśmy już, że mamy całkiem realne szanse na udział w turnieju Euro.

  • Cierpliwości, to nie czas na strzały
  • Uprościć przepis o spalonym!
  • Listkiewicz: FIFA zatwierdziła sędziów na rok 2012
  • Polscy sędziowie w czołówce UEFA Europa League
  • Borski powołany na Euro 2012
  • Siadam do pisania książki...
  • Oglądałem konferencję, aż tu nagle...
  • Sędziowanie dozwolone od lat...
  • Jeden.