O czym chcesz poczytać na blogach?

Uefa euro 2012

The Insider - Polska sieć od środka

Byłby w stanie zaoferować wyższą kwotę zastanowi się najpierw nad faktem naruszania znaków towarowych. Pierwszy słowno-graficzny "POLAND UKRAINE candidate for UEFA EURO 2012" (opublikowany w BUP 21/2005) oraz drugi "EURO 2012 UEFA Poland-Ukraine", który na dniach został złożony lub dopiero będzie złożony. Fakt, że domena.

- komercyjnego i promocyjnego używania na stronach internetowych lub w nazwach domen internetowych;

[...]

Jakiekolwiek używanie znaków towarowych stanowiących własność UEFA bez uzyskania uprzedniej zgody lub zawarcia umowy licencyjnej będzie przedmiotem odpowiednich działań prawnych ze strony właściciela.

Część osób pisze też, że UEFA zdążyła zarejestrować euro2012.com. Nie zdążyła tylko zażądała zwrotu domeny.

19:44,

FradiPoland – blog

Artystyczne i kulturalne – 6 100 978,
Imprezy i programy związane z EURO mające upowszechniać formy aktywnego spędzania czasu – 800 000,
Strefa Kibica UEFA EURO 2012 – 27 105 000 (dodatkowo 4 000 000 złotych miasto dostanie od UEFA na stworzenie Strefy Kibica)
Reklama w mediach zagranicznych oraz promocja wizerunkowa Miasta – 12.

...wniknij w siebie... - Onet.pl Blog

Związana;  praktyki w DzB
Kwiecień: reaktywacja KOGI – zostałam naczelną;) ;  Poland Uniaine UEFA Euro 2012 -> wielka radość;  
Maj: Je sais ton amour… ; burza myśli, uczuć itp. ; sesja, jak zwykle.

Euro 2012

O Euro

Za Sport.pl: Prezydent RP Lech Kaczyński podpisał w środę ustawę o przeprowadzeniu finałowego turnieju mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012. Uroczystość miała miejsce w Pałacu Prezydenckim.

Pięknie, to już możemy być spokojni. Tylko dlaczego nie jestem, i dlaczego mam wrażenie że przez 4 (?) miesiące od.

Broda Piotr

Dla 43 osób wraz z osobami towarzyszącymi. W trakcie śniadania i po rozdano 328 skrzyneczek z trawą z murawy – dokładnie tyle ile dzieli nas od tej niedzieli do rozpoczęcia  UEFA EURO 2012.  Charakter piknikowy został uatrakcyjniony przez wyświetlenie na telebimie obrazu Moneta pt. „Śniadanie na trawie”  oraz prezentacji przebudowy stadionu do obecnej.Przysmaków. Można sobie porównać obraz Moneta z zdjęciem przygotowanych piknikowych zestawów – zdaje się że brakuje tylko drzew
Zaproszono również MEZO jako ambasadora EURO 2012, który przybył wraz z córeczką. Pojawili się dziennikarze zarówno z redakcji radia i telewizji, w trakcie trwania  śniadania  prowadzili wywiady z przybyłymi na murawę.