O czym chcesz poczytać na blogach?

Udinese

rapapa

Występie w Gliwicach zamierza dać mu taką szansę. Po raz pierwszy raz od... jesiennego meczu w Łodzi.

- Wtedy nie przyznał się, że ma wysoką temperaturę. Teraz też jest przeziębiony i kapie mu trochę z nosa. Ale w ogóle nie chce słyszeć, że przez to mógłby nie zagrać - cieszy się z ambicji zawodnika Smuda, który nazywa go czasem pieszczotliwie El Hijo (Synek).

- Musi przede wszystkim zmężnieć. Często odbija się od rywali - wylicza jednak jego braki trener. Mimo to Cueto obserwowany jest przez kilka włoskich klubów. Zupełnie niedawno okazało się też, że kupując Cueto niecałe dwa lata temu Lech uprzedził Udinese, a także gotowe go kupić kluby niemieckie., ale po ostatnim występie w Gliwicach zamierza dać mu taką szansę. Po raz pierwszy raz od... jesiennego meczu w Łodzi.

- Wtedy nie przyznał się, że ma wysoką temperaturę. Teraz też jest przeziębiony i kapie mu trochę z nosa. Ale w ogóle nie chce słyszeć, że przez to mógłby nie zagrać - cieszy się z ambicji zawodnika Smuda, który nazywa go czasem pieszczotliwie El Hijo (Synek).

- Musi przede wszystkim zmężnieć. Często odbija się od rywali - wylicza jednak jego braki trener. Mimo to Cueto obserwowany jest przez kilka włoskich klubów. Zupełnie niedawno okazało.

- bloog.pl

Sport

Kategorie
  • wszystkie

Udinese: Iaquinta przejdzie do Juventusu

wtorek, 12 czerwca 2007 18:29

Napastnik reprezentacji Włoch, Vincenzo Iaquinta.

Vincenzo Iaquinta w przyszłym sezonie występować będzie w „Starej Damie”. Informację tą potwierdza aktualny jeszcze klub napastnika, Udinese Calcio.

 

Piłka, bramka, gool

Aquilaniego, którego kartę zawodniczą posiada Liverpool. Prawie na pewno następny sezon w koszulce Bianconerich rozpocznie Andrea Pirlo pozyskany za darmo z Milanu. Co prawda nie ma jeszcze oficjalnych informacji o transferze, lecz sam zawodnik przyznał, że już jest dogadany z szefostwem Juventusu. Mówi się też o sprzedaży Felipe Melo na rzecz Lassany Diarry, lecz to wydaje się być mało prawdopodobne, z racji choćby i tego, że sam Melo nie chce się nigdzie ruszać. Nie wiadomo również, czy Marotta zdecyduje się na wykupienie Pepe z Udinese. Większość widziałaby go w roli rezerwowego w przyszłym sezonie, czyli zmiennika kogoś z dwójki Bale - Bastos, o których walczy Andrea Angelli. Oczywiście jeden transfer wyklucza drugi, dlatego mowa jest oczywiście o jednym z nich. Również w ataku nie obędzie się bez zmian. Mówi się o transferze klasowego snajpera. I również tutaj wymieniane jest liczne grono nazwisk. Aguero, który ma być priorytetem, Tevez, Beznema, Higuain. Choć wielu uważa, że tutaj zmiany wcale nie są potrzebne. Duet Matri - Quagiarella

... I GOOOL!!!

Koniec. Ja przyszłorocznego mundialu bez reprezentacji Polski nie jestem sobie w stanie wyobrazić i w awans będę wierzył do ostatniej minuty meczu ze Słowacją. Pożegnanie z Afryką? Tak, ale w lipcu 2010 roku!

01:36, futbol24
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 lutego 2009
Stwórzcie nową historię!

 

To właśnie na ten mecz czekałem od kilku miesięcy! Lech gra z Udinese o wielką stawkę. Zapomnijmy o kompleksach nękających Polski futbol od lat. Lechici mają dziś szansę napisać nową, piękną historię. Przed nimi leży czysta karta i tylko od nich samych zależy jak ją zapełnią. Wszystko jest teraz w ich rękach, a raczej nogach. To, że potrafią zwyciężać w pięknym stylu udowodnili już jesienią. Teraz tylko muszą dać temu potwierdzenie. Trener Smuda powiedział nie dawno bardzo trafnie, że nie ważne czy mecz zakończy się wynikiem 1-0, 2-1 czy 3-2 dla Lecha, ważne żeby w ogóle wygrać. Wieczorem będziemy mądrzejsi o wiele rzeczy. Jedno jest jednak pewne już teraz - olbrzymich emocji przy.

Piłka Oczami Kibica

Piłkarza z 100mln euro. Ich kryzys finansowy nie dotyka a Valencia ma chęć zarobienia. Wystarczy sięgnąć nie daleko wstecz. Robinho zmienił o niebo lepszy Real na Man City, nie narzeka. Ale kto z taką pensją by narzekał?

  Aktualności, felietony, bramki z każdej ligi świata. Zapraszam.
21:00, reda-ktor
Link Dodaj komentarz »
sobota, 20 grudnia 2008
Trudny styl Udinese

Pozytyw ostatnich lat, to bezwątpienia awans Lecha Poznań do 1/16 pucharu UEFA.  Po trudnej piłkarsko grupie Polski zespół zasłużył na laury. Zebrane gratulacje odłożono już na dalszy plan, trzeba bowiem zacząć już zastanawiać się nad przeciwnikiem 1/16. A jest nim przecież nie łatwy przeciwnik - Udinese. Drużyna włoska, która reprezentują na naszą niekorzyść styl gry tego regionu.

Włoski styl grania w piłkę rządzi się własnymi zasadami. Jest po pierwsze niezbyt ofensywny. Piłkarze danego klubu nie kwapią się z jakimiś kuriozalnymi atakami. Raczej ich domeną są kontry po,.