O czym chcesz poczytać na blogach?

Uczulenie

Jedyneczka moje kochanie - Onet.pl Blog

Też dużo mnie to kosztowało .Mówię Ci Jedyneczko horror. Wczoraj zadzwoniłam do pana Łukasza mówiąc mu że jeśli jeszcze dzisiaj dostanę zwolnienie lekarskie ,to zaraz mu po wizycie u Pani Doktór zadzwonię i poprostu się zwolnię by nie blokować etatu. Tak też się stało dostałam jeszcze 2 tygodnie zwolnienia wysłałam to zwolnienie do mojego pracodawcy wraz z wymówieniem z pracy . Napisałam że w związku  z kłopotami zdrowotnymi proszę o rozwiązanie stosunku pracy  z dniem 30 marca br na zasadzie porozumienia stron/pracownik- zakład/ Wszyscy moi znajomi dziwili się dlaczego tak zrobiłam skoro P.dr. powiedziała że moja choroba jeszcze będzie trwać ok 2 m-cy, gdyż takie uczulenie jest trudne do wyleczenia, a mogłabym chorować bez skrupułów i brać pieniądze.Jednak Ja tak nie potrafię czułabym się głupio wobec moich koleżanek z pracy,a także miałabym skrupuły że blokuję miejsce pracy i utrudniam życie właśnie im bo musiałyby pracować o wiele wiele dłużej,nie umiałabym tego znieść. Dlatego też postąpiłam tak jak postąpiłam i mogę spokojnie patrzeć w lustro, nie mam sobie nic do zarzucenia oraz wiem że i moje współtowarzyszki  mają o mnie dobre zdanie a to liczy się w życiu  ponad wszystko. KOcham Cię moja ukochana Jedyneczko,piszę Ci o tym także dlatego byś kiedyś w życiu starała się postępować właśnie tak nie;po trupach.

Zaczaruj mnie... ten ostatni raz... - bloog.pl

21 sierpnia 2009 13:11

Lecę zaraz do fryzjera. W kOńCu!:)
Zapisałam się na popołudnie do lekarza. Oczywiście na dzień dobry od mamy usłyszałam, że znów sobie coś wymyślam, bo przecież miałam robione prześwietlenie i nic na tych płucach nie ma. Jasneee, gruźlica jest wykrywana po kilku latach na prześwietleniu a nie po 3miesiącach, więc proszę mi tu nie pierdolić!  Zła jestem, bo mam gorączkę i oczy mi łzawią przez jebane uczulenie. W dodatku też ostatnio dostałam leki na to uczulenie, ale co jest śmieszne. Spuchły mi dłonie, więc oczywiście dostałam leki na uczulenie, ale lekarz nie wiedział na co to uczulenie jest. A chciałam zaznaczyć, że 4miesiące temu robiłam testy alergiczne wg. których nie mam najmniejszego uczulenia, a sama dobrze wiem, bez tych jebanych lekarzy, że mam! Tyle na temat zdrowia.
Fakt, jakoś jeszcze nadążam za sobą, ale nie wiem kiedy się zgubie. Kiedyś na pewno.
Dziś w nocy znów mi się pierdoliły jakieś głupoty. Tym razem nie ksiądz, lecz taki chlopak mojej koleżanki, z którym obecnie prowadzę wojnę, o której opinia publiczna nic nie wie. NO i dobrze! Jak to mi.

The rebellion beggins

Uświadczysz na namiocie, tak wali głośno, zaraz nad nami, ja sie modle, ze za mloda jestem zeby umierac, oni pozasypiali, o 4 nad ranem sie skonczylo
potem mi gospodarz powiedzial, ze za naszym namiotem jest linia wysokiego napiecia, taka odgradzajaca pastwisko,z eby krowy nie przechodizly, i ze jakby co to to odciaga pioruny,nie walnelo by w nasy, tylko w to, dzieki ze powiedzial po fakcie, co za noc mialam ;[

skomentuj(4)Wasze zbrodnie

przyznaj sie
kartoteka

MeMoja teczka KGB

spokojnie...

2005-07-20@18:34:44

wróciłam z wyjazdu z mega uczuleniem na wszystkich kurwa kończynach, taka jest kurde mać cena za dostęp do cywilizacji,.

dezodorant.blog

Które często są silnymi alergenami. Dlatego też kosmetyki dla alergików lub dzicie sa najczęsciej bezzapachowe.

Kolejną przyczyną reakcji alergicznych są  konserwanty stosowane w kosmetykach. Warto jest mieć na uwadze fakt, iż konserwanty zawarte w kosmetykach stosunkowo rzadko uczulają a są niezbędne w celu uniknięcia zainfekowania kosmetyku grzybami lub pleśnią. Użycie kremu zawierającego bakterie zdecydowanie bardziej może zaszkodzić naszej skórze.

Często z uczuleniami mamy do czynienia po kąpieli. Szampony, mydła, żele do kąpieli zawierające detergenty  niszczą warstwę ochronną skóry i ułatwiają przedostawanie się alergenów do jej wnętrza. Czyli tak naprawdę nie jesteśmy uczuleni na dany detergent - jednak jego działanie umożliwia dostnie się alergenu do naszego organizmu, alergenów których źrółem sa np. perfumy dla mężczyzn.

Jeśli jesteśmy uczuleni warto metodą prób i błedów dojść do tego co nas uczula i wyeliminować alergeny z naszej codziennej pielęgnacji.

Tagi: kosmetyki męskie, dezodoranty męskie, uczulenie

skomentuj (0)


Strona główna
wrzesień 2010