O czym chcesz poczytać na blogach?

Uczelnia warszawska

S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

Protest elity humanistów

Posted in ■ aktualności by Maciejewski Kazimierz on 5 Kwiecień 2012

Nie pamiętam już, jak dawno temu profesorowie dwóch największych humanistycznych uczelni warszawskich oraz zasłużonej dla polskich badań placówki, jaką jest Polska Akademia Nauk, zjednoczyli się w jedną wielką wspólnotę.

Wybitni warszawscy historycy zrobili to, by poprzeć prowadzoną od ponad dwóch tygodni głodówkę przeciwko ograniczaniu nauczania historii w szkołach.

Warszawskie Refleksje

Wzorowy benchmarking ;)

Z życia użytkownika metra.
Kątem oka widzę reklamę jakiejś uczelni: UWMCS. Ki diabeł…? Po   przyjrzeniu się odkrywam pomyłkę: to nie UW + UMCS tylko UW im. MSC. Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie. UW i MSC wołami, im. – mniejszą czcionką.
Jak naśladować, to najlepszych!

malika

Na tabletkach. ale nie mysl ze ja non stop taka zla jestem dla niego. no no no. mimo momentow, w ktorych jest 'niegrzeczny' i 'denerwuje Pania', to ja go w glebi duszy strasznie kocham. bardzo czesto jest jedyna 'osoba', do ktorej moge sie przytulic.

studiuje Zarządzanie Biznesem. zaocznie, na prywatnej uczelni warszawskiej, z oddzialem m.in. w krk, gdzie zdawalam 1sze swoje egzaminy. tyle :) jednoczesnie z licencjatem robie brytyjski BA (wiesz co to, nie? Bachelor of Arts, zagraniczny odpowiednik licencjata), na tej samej uczelni, ale zadnych dodatkowych zajec obcojezycznych niestety nie mam (i buu bo cholernie brakuje mi angielskiego, i.

normalnapolskarodzina

Mój tapczanik, oddałem się więc odmętom bursztynowego płynu.

Wcale nie to odrażające wspomnienie tego samotnego popołudnia zdecydowało o moim powrocie w rodzime pielesze następnego poranka. Mój syn o 12 w południe miał się dowiedzieć czy wymarzona uczelnia warszawska zakwalifikował go na jego wymarzony kierunek studiów. Dlatego wróciłem. Inaczej może błąkałbym się jeszcze przez parę dni po tych warmińsko-mazurskich połaciach. Chciałem jednak być w tej chwili z nim w chwili tryumfu lub klęski.

Po.

Darkness...Mind...

Sliczna Luiza =*) na wakacje do pracy:) puki co jest w miare ale moglby byc lepiej:P

Info co przez rok sie dzialo(w skrocie):

-po maturze regularne spotkania z Luiza
-liczne walki i klotnie z rodzicami o Luize
-pojscie do WSDG na informatyke i Ekonometrie(teraz bedzie 3 semstr a nazwa szkoly to Uczelnia Warszawska im Marii Curie-Sklodowskiej- 1 poprawka na 1 sem(Historia Gosp))
-DUZO wyjazdow do Elblaga do mojej Zabki=)

Najwieksze osiagniecie:D (poza Luiza=) )
brak wyjazdu na dzialke od listopada =D

No i praca :/

od lipca pracowalem w Technicolorze przy produkcji DVD(lipne nudne.