O czym chcesz poczytać na blogach?

Ubisoft

Wszystko o LaFee - Onet.pl Blog

Lokówki aby uzyskać piękne loki.

***
Na oficjalnym forum LaFee pojawiła się informacja, że 14 listopadawyjdzie nowy singiel LaFee. Niestety tytuł nie jest jeszcze znany.
Ale i tak super bo listopad już niedłogo:D Stęskniłam sie troche że tymi jej niemeickimi piosenkami hehe napewno będą..super jak zawsze:)

***
Portal Kotek.pl  napisał o LaFee. Na stronie  pojawił się wpis zatytuowany "LaFee wystąpi w Polsce?"

***
LaFee jest nominowana do Vivalicious Style Award 2008. Głosuj tutaj!

***

 
Piosenkarka zostanie matką chrzestną(?) dla gier!

Gry trafiająna muzykę rockową: Ubisoft zapowiedziało wczoraj wspólną współpracęmiędzy Sophie (bohaterka gry) i najsławniejszą piosenkarką Niemiec -LaFee. "Sophies Freunde" ('Przyjaciele Sophie') jest pierwszym takimprojektem przeznaczonym dla dziewczyn w wieku 6-14 lat. Seria tych giersprzedała się w ilości 4 milionów na całym świecie!
Spot reklamowy do Spohies Freunde: GirlsBand na Nintendo DS ruszył już dziś:
LaFee na temat współpracy z Ubisoft: "Jestem na to bardzo ciekawa,przez współpracę z Ubisoft poznam tę branżę/specjalność profesjonalnie,a jak dotąd znałam ją tylko z mojego czasu wolnego."

Ubisoftbędzie stosował silną kampanię.

mediafight.wordpress.com

Pracy świetnego studia, nie mniej uzdolnionych grafików i programistów, sztabu cholernie uzdolnionych ludzi, którzy zawieszony w fabularnej abstrakcji pomysł potrafili przekuć w tętniący życiem obraz.

 

Fucking impressive.

Oczywiście oglądając zastanawiałem się jak to wszystko było robione, co jest prawdziwe, a co jest igraszką HD.. arkana produkcji są nie mniej ciekawe niż sam jej efekt i making of odsłania kilka tajemnic, pokazując jak fantastycznym narzędziem potrafi być technika HD i green screeny, jeśli potrafi się jej użyć.

 

Jestem fanem, naprawdę.

I tylko jedno pytanie – kiedy pełen metraż do cholery!!!

Posted on Kwiecień 4, 2012, in mediafight and tagged assasin creed lineage, ubisoft studio. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Rysunki konisi i nie tylko... - Onet.pl BlogPysk za długi, grzywka dziwna, oko jakby spłaszczone i trochę za wysoko, chrapy z kolei za nisko... To nie koń, tylko dziwoląg, nie musicie mi tego mówić... O ile dobrze pamiętam, to to był węgiel 4B.

Chwilowy foch onetu, czekajcie, popróbuję jeszcze coś wstawić. Ok, udało się.


   

Zrobiłam temu zblazowanemu konikowi poświatę, może się trochę rozweseli :) Czemu ma się rozweselić? Bo musiałam to zmniejszyć. I co ucierpiało? Jakość. Jakość teraz jest tak koszmarna, że konik ma powody do zmartwień! Ołówek 8B.

 
Czy ktoś z Was grał w "Rayman 2- The greate escape" firmy UbiSoft? Jeżeli tak, to tego gościa na pewno kojarzy. Tak, to jest Jano, strażnik Jaskini Złych Snów, często mylony jest z inną kreaturą w Raymanie 2- mianowicie z Eigiem, ale Eig to zupełnie inne stworzenie. Postanowiłam narysować tego oto osobnika:

 
Na moim rysunku wygląda jakoś łagodniej. Wygląda jakby mu głowę spłaszczyli, no ale dobra. Ołówek również 8B.

 
I jeszcze rysunek, mam nadzieję, że się podoba Paulincenaj, Antarze i WSZYSTKIM :) Rysowany długopisami.

Cześć, do następnego razu :)

PS

هCSI: Kryminalne Zagadki Miami (CSI:Miami) ه - Onet.pl Blog

On na miejsce, reszta zespołu stara się uzyskać obraz z kamer zainstalowanych w laboratorium.

No Match Found

063.  GRA KOMPUTEROWA: CSI: Kryminalne Zagadki Miami

Gatunek gry: przygodowa
Wydawca polski: Cenega Poland
Wydawca oryginalny: Ubisoft
Data wydania polskiego: 4/2007
Data wydania oryginału: 11/2004

CSI: Miami™, najnowsza odsłona serii kryminalnych gier CSI, poprowadzi cię krętymi ścieżkami prawdy do świata piaszczystych plaż i tętniących życiem klubów Miami. Przyłącz się do obsady CSI: Miami i wykorzystaj najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami. Dołącz do członków obsady CSI: Miami, mówiących rzeczywistymi głosami porucznika Horatio Caine'a, Calleigh Duquesne, Erica Delko, Tima Speedle'a,
doktor Alexxy Woods,.