O czym chcesz poczytać na blogach?

Ubezpieczenia oc

OC

Komunikacyjnymi, ponieważ są one najbardziej popularne na Polskim rynku. Ubezpieczenia OC komunikacyjne są również dlatego popularne bo tak naprawdę każdy posiadacz samochodu musi je kupić bo tak nakazuje ustawa, po prostu nie można jeździć po Polskich drogach bez ubezpieczenia OC. Natomiast nie wszyscy wiedzą że istnieją również inne odmiany ubezpieczenia OC, czyli odpowiedzialności cywilnej. I tak można zakupić takie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym które będzie nas chronić gdy komuś nieumyślnie wyrządzimy krzywdę, np. zalejemy sąsiadowi mieszkanie. Istnieją też ubezpieczenia OC w życiu.

Ubezpieczenia i takie tam - Onet.pl Blog

Kalkulator ubezpieczeń to narzędzie, dzięki któremu możemy uzyskaćodpowiedź na pytanie o przybliżoną wartość składki ubezpieczeniowej.Najczęściej kalkulatory obejmują takie ubezpieczenia jak: OC, AC, NNW. Narzędzie, o jakim mowa, składasię z kilku rubryk. Należy w nie wpisać między innymi takie informacje jak:marka pojazdu, rok jego produkcji, dotychczasowy przebieg w kilometrach czystan faktyczny naszego auta. Wcześniej trzeba też wybrać interesujący nasrodzaj

Ubezpieczenia OC AC Proama

Utrzymują się na nim. Kluczem do sukcesu były niskie ceny.

Proama przyjęła podobną strategię. Od kilku dni możemy oglądać w telewizji najnowszy spot ubezpieczyciela, w którym informuje on, że docenia bezszkodowych kierowców 70% zniżką w ubezpieczeniu OC. Zobaczcie sami:

Ale zakup ubezpieczenia OC Proamy ze zniżką 70% to nie wszystko. Już od początku roku Proama za pomocą różnych kanałów komunikacji buduje w naszych głowach obraz ubezpieczyciela solidnego, dla którego dobro klienta jest najważniejsze, charakteryzującego się.

ubezpieczenieoc.blogInna forma ubezpieczenia oc 2011-05-22 18:31:57

Ubezpieczenie oc kojarzy się nam głównie z obowiązkowym ubezpieczeniem dla posiadaczy samochodów..

Osobom trzecim. Nie jest to ubezpieczenie znane na naszym Polskim rynku, ale z biegiem czasu staje się coraz bardziej popularne, głównie wśród rodziców, którzy zabezpieczają się przed szkodami, jakie mogą wyrządzić ich dzieci np. tłukąc szybę w szkole itp. Niestety ubezpieczenie oc warszawa nie reklamuje tak bardzo jak ubezpieczenie samochodowe, gdyż w Polsce mniejszą wagę przywiązuje się do ubezpieczania w życiu prywatnym, a większą do tego co jest obowiązkowe i karalne. A szkoda. Ponieważ, w życiu prywatnym nie idzie wszystkiego przewidzieć, czasami.