O czym chcesz poczytać na blogach?

Uart

Ana-Kirika Hanyouempty snippet

SSR MAN.U.FAK.TURA

tow. Witia oczywiście nic nie wspomina, że zgodnie ze Statutem PZK podczas zebrania w OT musi być przedstawiciel Prezydium ZG PZK. Jeździ prezes, jeżdzi jego zastępca a także serkretarz. Ale tylko tow. wita widzi tylko samego prezesa. Czyli kolejna zmanipulowana informacja.

komentarz - autor: Vitold — 2012/03/19 @ 2:55 pm

 • Koledzy jest wiadomo od dawna , że UHW , UAR chcą zrobić ,,rewolucję w PZK” to oni agitują do działań w terenie takich jak AKI OUJ i JPA – chorych umysłowo ludzi !!!!.
  Nie możemy dopuścić do rozwalenia naszej jedynej organizacji jaką jest Polski Związek Krótkofalowców . Wybrani delegaci na Zjazd Krajowy powinni zgłosić i podjąć prawomocną uchwałę o wykluczeniu UHW UAR AKI OUJ JPA z szeregów PZK raz na zawsze !!! Dość wybrednych uwag i szkalowań pod adresem obecnego prezesa SP2JMR oraz całego Zarządu i Prezydium ZG PZK. Delegaci nie mogą dopuścić do próby tworzenia jakiejkolwiek.

 • Wołyński Słownik Biograficzny

  “Волання з Волині”, вул. Кардашевича, 1, 35800 м. Остріг, Рівненська обл., Україна

  lub: E-mail: kovaliv@ostroh.uar.net

  W przygotowaniu są nowe pozycje, m.in. pierwszy zeszyt “Wołyńskiego Słownika Biograficznego”. Nie możemy drukować następnych pozycji, gdyż mamy spory dług w drukarni. Dlatego prosimy o pomoc.

  Jeżeli uważasz, że możesz nam pomóc, nawet skromnym datkiem, serdecznie o to prosimy.

  ks. Witold Józef Kowalów

  Ostróg nad Horyniem, 20 września 2007 roku