O czym chcesz poczytać na blogach?

U2 with or without you

obywatelmj - Onet.pl Blog

Otaczają mnie....same lustra otaczają ich". Szkoda, że tak przeżywamy swoje życie jak orzeł, który żyje w kurniku, myśląc i wierząc, że jest jedną z kur.
Się dźwięki Electrical Storm, wykonywanego pierwszy raz na żywo podczas tegorocznej trasy U2. Bardzo spokojna i pozytywna piosenka. Chyba jej dotychczas nie doceniałem. Zresztą  za.Uczucia od niepokoju, że jeszcze nie posiadam biletu po prawie ekstazę, kiedy wykonywali With or without You na żywo. Wspaniałe to było przeżycie i cudowna trasa koncertowa Vertigo Tour. Występ w.

...::nas się nie rozumie...nas się kocha::...Wczoraj oglądałam wybory Miss Polonia, po prostu żenada, wprawdzie było kilka ładnych, mających w sumie oryginalne twarze ( bo o figurze to mogę w samych superlatywach)...i wszystkie miały tak naprawdę szanse na.Wyjdzie, ale spróbuję.
2004-09-13 21:54:34 skomentuj (11)


I can't live without you...
W tle utwór U2 "With or without you" mój hm.. nasz ulubiony zresztą, a ja siedzę i cieszę się jak dziecko, że dzisiaj już 15.

gina blog

Dobrze jak stalysmy na chodniku i sie zegnalysmy i ryczalysmy…
Mamy nawet nasze piosenkiJ)..U2 “With or without you” i Blackstreet “No diggity”.pozatym to ja Ja wciagnelam w palenie…hehe…juz czwarty rok z.

Blog z drogą w tytule... - Onet.pl Blog

Ilość uderzeń mojego serca...

 

# U2 "With or without you"

szantażystka (23:54)

nala

Marzylismy?
leci teraz U2 'with or without you' ... i..?
muzyka wplywa na mnie.