O czym chcesz poczytać na blogach?

Tytani

Nowi tytani - Onet.pl Blog

Młodzi Tytani. Pochodzi z wymiaru Azarath. Jej ojcem jest Trigon a matką Arella. Jej przeznaczenie było zniszczyć świat. Ma sarkastyczne poczucie humoru, aby opanować swoją moc musi długo medytować. Jest najbardziej tajemniczym członkiem TT.

Moce:

 

 • Telekineza
 • Telepatia
 • Lewitacja
 • Przenikanie przez ściany
 • Zmienianie duszy w kruka z energi
 • Leczenie
 • Zatrzymanie czasu

  Ciekawostki:

   

 • Raven to po angielsku Kruk
 • W oryginalnym komiksie Raven wiele razy całuje Bestię
 • Fani TT łączą ją z Bestią i Robinem.

    

 • Nowi tytani (20:31)
  Żadnych tytanów...
  Robin

  Robin - tak na prawdę nazywa się Dick Grayson Bohater serialu animowanego Młodzi Tytani.  W przyszłości będzie znany jako Skrzydło Nocy. Kocha Gwiazdkę (wynika to m.in. z odcinka "Rozbitkowie").

  It's true love...

  Podam ci ten zastrzyk na wszelki wypadek.- Glup- Hę ? nie martw się to nie boli- Zapewniał... nie miał racji, bolało jeszcze gorzej się na dodatek poczułem i musiałem leżeć. Kłamstwo nie popłaca...
  A co do Raven. Przyszła mnie przeprosić i pytała czy mi lepiej. Przyniosła mi obiad:).
  Rozmawialiśmy chwilę. Było miło, ale przyszedł Cyborg i powiedział, że zostanę tu 3 dni na obserwacji... :( - Nie martw się BB ja się tobą zajmę- Powiedział Cyborg, ale mi to wcale humoru nie poprawiło...
  Godz. 22:30
  - Po długich nieudanych próbach wytłumaczenia Cyborgowi, że nic mi nie jest przyszli tytani...
  - Bestio jak się czujesz - Spytał Robin –Przyniosłam Ci to. Stwierdziłam, że Ci się przyda- Powiedziała Rae, ONIEMIAŁEM –Mój pamiętnik. Skąd wiedziałaś gdzie go trzymam??? – Emm przyznaję dobrze to ukryłeś, ale twoja kryjówka pod materacem nie powstrzyma moich mocy :). – a czego szukałaś w moim pokoju? – Zostawiłam tam płaszcz^^’. – Nie byłem zachwycony... A jeśli go czytała!!! Pisałem w nim o wszystkim, o uczuciach, pułapkach, skrytkach, tajemnicach, o WSZYSTKIM.... Raven zwracała się do mnie jakoś inaczej... Była zarumieniona... Na pewno czytała... I.

  Młodzi Tytani

  Rozkazywać!?

  -Nie rozkazuje ci Terro.Wiem że ty nie chcesz tego zrobić.

  Terra patrzyła na bestię.Zaczęła się wahać.

  -Masz rację bestio.Nie zrobię tego.

  Uśmiechneli się do siebie.Terra właśnie miała zabrać głaz z nad głowy bestii,ale(nikt tego nie zauważył)za raz za plecami terry pojawił się slejd.ZAłorzył dziewczynie na plecy robocika który poraził ją prądem.Teraz dopiero wszyscy zauważyli slejda.Terrę tak mocno wstrząsnęło że puściła głaz który wirował nad bestią.Nie zdążył uciec,to stało się za szybko.Nie zdążył się nawet zmienić.

  -Bestio!!-Wykrzyknęli tytani i Terra.Kamieniostwory wypuściły tytanów i zajęły się walką ze slejdem.Cyborg i robin też im pomagali,a rejwen terra i gwiazdka próbowali wyciągnąć bestię.Musiały odsówać pojedyncze głazki,bo gdyby odsunęły cały wielki głaz mogły by mu zrobić krzywdę.Nagle Terra odsunęła któryś z kamyków,pod którym była dłoń bestii.Cała pocharatana.W tym czasie Slejd rozwalił wszystkie kamienio stwory.Cyborg dostał jednym z nich.Robin wściekły za to co slejd zrobił bestii.Jednak slejd był od niego lepszy,po paru chwilach,robin nawet nie wiedział jak on to zrobił,chwycił go za koszulę i spojrzał w oczy.

  .

  Młodzi tytani wio!! Trzeba odzyskać wafle! - Onet.pl Blog

  Tylko że to nie Pataty tylko Bataty. Ja napisałam pataty na projekcie i kłóciłam się o to z polonistką całą przerwę xPP Ale jaja xDD Uwierzycie że przez cały pierwszy rozdział w tej książce zamiast Robinson to ja czytałam Robin... Oo' I jakby tego było mało to na sprawdzianie z lektury też zamiast Robinson napisałam Robin. I pani K. pyta się mnie czemu Robin a ja się śmieję jak głupia xDD No bo Robin mi się kojarzy z tym naszym Robciem z TT xDDD

  A w tym roku przerabialiśmy jakąś mitologię i ja byłam pytana i mówię: "Przed Zeusem i jego rodzeństwem światem rządzili Młodzi Tytani." xDDD A potem się rozpłakałam (ze śmiechu xD).

  I niedawno do pani od fizyki powiedziałam Proszę Księdza xDDD

  I w tym roku chłopacy z 3 gim. rozbili kurze jajko na suficie w szkole xDDD Ale jaja xDD Ja ze sobą nie wytrzymuję Dx Co drógie zdanie to 'ale jaja'

  A no i ludki! Razem z Raerą znalazłyśmy postać z TT która jest na pierwszym miejscu w najgłupszych minach 'do kamery'. W screenshot-ach nie ma jednego obrazka na którym ta postać wyglądałaby normalnie xDD Jak myślicie? Kto to jest? xPP

  xD xD xD xD xD.

  "Dawno, dawno temu żył sobie chłopiec. I dziewczynka... w masce" - dodatki - Onet.pl Blog


  27 sierpnia 2011
  Wrogowie
   

  Slade – Nemezis Młodych Tytanów. Silny, niesamowicie zwinny i szybki, do tego wręcz niebezpiecznie inteligentny – używa ponoć 90% mózgu,podczas gdy większość ludzi zaledwie 10-20%. Rzadko używa gadżetów w rodzaju ładunków wybuchowych, bardziej polega na własnych umiejętnościach. Chce zniszczyć Jump City, w czym (skutecznie, nawiasem mówiąc) przeszkadzają mu Tytani. W komiksach nosi imię Deathstroke Terminator.

   
  Postać autorska:
  Creepy - jej prawdziwe imię to Aliane. Również pochodzi z Archevic. Silna, szybka i zwinna mistrzyni wielu broni. Wiedźminka o kocich oczach i sprawności ciała czasem aż przekraczającej pojmowanie ludzi. 17-letnia, według reguł jej świata dorosła. Sprzymierzona ze Slade'em, osobiście ma coś do najnowszego członka grupy.
  Huntress (22:06)
  Jeszcze nikt sie nie przestraszył...