O czym chcesz poczytać na blogach?

Tyszkiewicz

Mała dziewczynka w wielkim świecie

Kiedy tańczyła Natasza, wszyscy mieliśmy ściśnięte gardła. Natasza zrobiła coś zdumiewającego, zaś Mucha zaliczyła tylko postępy w tej edycji, a i Maserak się postarał jak nigdy. Subiektywnie uważam, że powinna wygrać Natasza!” – mówi bez ogródek “Faktowi” nestorka polskiego ekranu.
Jurorka tanecznego show nadawanego przez TVN przyznaje, że po finale zrobiła coś, czego nigdy nie robi. “Usiadłam następnego dnia przed telewizorem i obejrzałam powtórkę programu. W telewizji jednak nie wyglądało to tak jak w rzeczywistości” – dodała Beata Tyszkiewicz.

źródło: dziennik.pl/zycienaluzie/article496727/Tyszkiewicz_Natasza_byla_lepsza_od_Muchy.html

No Responses do “Tyszkiewicz: Natasza była lepsza od Muchy”

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

gabon zabija orzeszkami!

Zł pod kreską
Fiskus uderzy w 100 tys. podatników
Teraz poborca zapuka do twych drzwi!
Rząd chce opodatkować leki refundowane; zapłacą pacjenci
Tegoroczny rachunek będzie wysoki
Dla fiskusa każda okazja do kontroli jest dobra
Fiskus zarobił na feriach
Jedno okienko wciąż tylko na papierze. Rząd wini urzędników


cycat tendencyjno - manipulacyjny:
"
Polacy potrzebują więcej swobody, więcej zaufania do ich przedsiębiorczości. Będziemy inwestować w promocję przedsiębiorczości i innowacyjności"
Premier Donald Tusk


gabon 2010-03-23 11:01:06
skomentuj (6)


rumieniec pedofila a sprawa polska
Pani Hhabina Tyszkiewicz w "Drugim śniadaniu mistrzów" pojechała taką tolerancją kilka tygodni temu, że do dziś nie mogę wyjść z tego podziwu w który wtedy wdepnąłem i do podeszwy mi przywarł. Pani Hhabina Tyszkiewicz raczyła wonczas nadmienić, że już ziemniaki obrała i czeka z "obiadem pocieszenia" na pana senatora Piesiewicza umęczonego niesłusznie za błahe kontakty z kurwami, wciąganie nosem i wcieranie w dziąsła tudzież przebieranie się w damskie ciuszki i dzielenie ścieżek z bliźnimi. Pani Hhabina Tyszkiewicz nie omieszkała również trysnąć współczuciem w stronę Romeczka Polańskiego prześladowanego niesłusznie przez głupie sądy za jakiś pedofilski incydencik. Swój jakże ahystokhatyczny speech Pani Hhabina.

Mysli bez adresu - Onet.pl Blog

"Serce ma swój rozum, którego rozum nie zrozumie"

Pierwszy raz zamówiłam sobie w pracy obiad. Zupa ogórkowa mnie skusiła :)) i te brokuły... Ktoś by pomyślał, że zdrowo się odżywiam... nic bardziej mylnego - brokuły ale zapiekane z tuczącym i jakże smacznym żółtym serem :)) Tak musi czuć się hipopotam, tak jak ja teraz :). Podczas posiłku złamałam zakaz mojego taty, a mianowicie zakaz czytania przy stole (przy jedzeniu) szczyt złego wychowania? niee to jeszcze nie szczyt :) W ręce wpadł mi magazyn Fashion i uwagę przykuły felietony Grażyny Szapołowskiej i mojej ulubionej Beaty Tyszkiewicz. Sposób myślenia oraz inteligencja Pani Tyszkiewicz pozostawia daleko w tyle wszystkie inne "mądre głowy".  Felieton Beaty Tyszkiewicz dotyczył flirtów (z pewnością to dlatego przeczytałam go przy jedzeniu nie mogąc się powstrzymać) i oto co tam wyczytałam:

" Romans by był niedościgniony, musi być z nieszczęśliwym zakończeniem. Inaczej z pewnością nie będziemy go pamiętać do końca życia. A przecież tylko taki ma wartość."

No coś w tym jest. Nie wiem co, ale COŚ jest z pewnością, ale nieco wyżej można przeczytać:

"Zauroczenie to jeszcze inne uczucie. Zdarza się dojrzałym ludziom, lubią ten stan ale sami dla.

Ni w pięć, ni w dziesięć.

Albo czułość, którą jesteśmy w stanie obdarzać nasze dzieci, bo same dostawałyśmy ją od mamy.
Może więc warto, zamiast panikować, że nabieramy denerwującego zwyczaju przygryzania dolnej wargi i przerywania ludziom w pół zdania, skupić się na tym, co dobre: np. że podobnie jak mama potrafi my łagodzić konflikty i mamy wielu przyjaciół. Z nieakceptowanymi zaś cechami potrafimy poradzić sobie same. Dorosła kobieta bierze przecież odpowiedzialność za własne działania. Także te, które wyniosła w spadku z rodzinnego domu.


Książki o matkach i córkachGdybym była tobą, gdybyś była mną. Sławne mamy i ich córki, Wiktoria Padlewska, Beata Tyszkiewicz, Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 37 zł Rozmowy ze znanymi kobietami o ich córkach i z córkami o ich matkach. Nie zawsze cukierkowe, często zaskakujące. Do tego piękne zdjęcia autorstwa młodszej z córek Beaty Tyszkiewicz. Wśród bohaterek książki są m.in. Urszula Dudziak, Ewa Bem, Grażyna Szapołowska.


Nie obwiniaj matki, Paula Caplan, Wydawnictwo Santorski & Co., 29 zł Książka, która pomoże nazwać to, za co jesteśmy złe na nasze matki. Wypisać na kartce papieru, wykrzyczeć, wypłakać, a potem uzdrowić tę relację.


Tajemnice kobiet. Z matki na córkę, Bertrand Cramer, Wydawnictwo Nisza, 29 zł Autor proponuje, aby zastanowić się, jaki.