O czym chcesz poczytać na blogach?

Tysiąc

druga-strona-lustra's blog


skomentuj (11)
Sprzeciwiam się Wam!!!

Tak już postanwiłam że walczyć będe i wrogów zwycięże...Wybaczenie uzyskałam u swojej przyjaciółki....Razem przez góry zwane "życie" przejdziemy...Nie jestem już sama bo mam Was!!! Teraz dopiero oczy otwarłam...Tych wszystkich wzlotów i upadków niema poco pokazywać... Niema w cierpieniu nic na pokaz i teraz o tym wiem!! Zwycięże!!! Nie poddam się!!! Jestem silna i dobrze o tym wiem!!!


Smash Lady
2004-08-19 † 21:37:41 †

skomentuj (12)
...Tysiąc Dni...

Tysiąc dni już mineło...Tysiąc dni już widziały moje oczy...Tysiąc dni smutku...Tysiąc dni cierpienia...Tysiąc dni płaczu...Tysiąc dni nie zrozumienia...Tysiąc dni chaosu... Ale ciągle jestem ciągle żyje... Teraz w moim życiu zaczyna się kolejne tysiąc dni... Jestem ciekawa jak one będą wyglądać... Może wreszcie moja dusza przestanie krwawić i przestane ciągle sięgać po Niego...


Smash Lady
2004-08-27 † 14:31:55 †

skomentuj (8)


Szablon wykonała Agathaa dla blogosklad.glt.pl

DUSZA SŁOWEM ZAKLĘTA - bloog.pl

DUSZA SŁOWEM ZAKLĘTA

Kategorie
 • wszystkie
 • | poezja

TYSIĄC ŻYCZEŃ

sobota, 11 grudnia 2010 0:53

 

 

 

Tysiąc życzeń

 

 

Chcę Ci podarować dziś w sekrecie

tysiąc pięknych nocy rozgwieżdżonych

tysiąc ranków, i zachodów słońca tysiąc,

Pisarskie wypocinki na przełomie lat kilku

 

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka):
kasiulnieczuniek89
Czas publikacji:
piątek, 13 stycznia 2012 09:16

Opcje

 • Przejdź do wpisu „12. "Jestem..."”
 • Dodaj komentarz do wpisu „12. "Jestem..."”
 • 11. "Tysiąc myśli"

  Tysiąc myśli

  Znów tysiąc myśli

 • Moim Zdaniem

  Protesty przeciwko wzrostowi cen zorganizowane 19 sierpnia przez politycznych aktywistów i członków partii Suu Kyi zachęciły mnichów do przyłączenia się do protestów.

  Marsze protestacyjne rozpoczęły się 21 września i przyciągały coraz większe rzesze społeczeństwa. W środowe popołudnie 26 września junta wojskowa zdecydowała się na użycie przemocy w celu rozgromienia marszów antyrządowych.

  Protest pokojowy mnichów rozpoczęła demonstracja zorganizowana w piątkowe popołudnie z udziałem około półtora tysiąca duchownych. Dnia następnego ponad dwa tysiące mnichów przeszło Aleją Uniwersytecką, by spotkać się w pobliżu miejsca zamieszkania Aung San Suu Kyi, przebywającej od maja 2003 w areszcie domowym.

  23 września ponad dziesięć tysięcy mnichów w purpurowych szatach przemaszerowało ulicami Rangunu, dawnej stolicy kraju (Rangun był stolicą Birmy do 7 listopada 2005 roku, kiedy to oficjalną stolicą jest Naypyidaw (bez względu na wytyczne Komisji Standaryzacji Nazw Geograficznych), junta obawiając się najazdu obcych wojsk wybudowała nową stolice w środku dżungli)

  Tar-Palantir

  Potrafisz wstać.

  Wznieś serce nad zło,
  Znajdź drogę przez mrok,
  Wzleć ptakiem nad mgły,
  W obłokach mieszka świt.
  Choćbyś wyparł się
  Swych korzeni, bogów swych,
  Spotkasz ludzi, co
  Pokażą drogę Ci.
  Wznieś serce nad zło...

  00:21, tarpalantir
  Link Komentarze (1) »
  czwartek, 19 marca 2009
  Gość vs. Tysiąc

  Wczoraj zrobiłem wpis do bloga, ale po dzisiejszej awarii(?) wpis znikł bez śladu więc wpisuję jeszcze raz.

  Rozpoczął się proces wytoczony "Gościowi Niedzielnemu" przez panią Alicję Tysiąc. P. Alicja twierdzi, że "Gość" nie miał prawa opisywać jej historii, bo jest osobą prywatną. Swego czasu niemal wszystkie media opisywały jak to p. Tysiąc jest poszkodowana, bo bezduszny lekarz nie dał jej zaświadczenia, które było potrzebne.