O czym chcesz poczytać na blogach?

Typy osobowości

ingliszmanka

Już plan wyścigu i wie, co musi robić podczas biegu. Przed startem woli być w towarzystwie swoich przyjaciół i nie przejmować się zbytnio samym wyścigiem. Obie strategie mogą całkiem dobrze zadziałać w zależności od tego, jak jesteście zaprogramowani.

Użyjcie swojej osobowości przed-wyścigowej, aby pobiec jak najlepiej
Jeśli już wiecie, jakim jesteście typem osobowości, nadszedł czas na to, aby skorzystać z tej wiedzy i znaleźć swoją sferę komfortu przed następnym wyścigiem. Znając typ biegacza, którym jesteście, możecie sobie.

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bieganie, Styl życia i oznaczony tagami emocje przed-startowe, osobowość przed-startowa, samotnik, towarzyski motylek, typy biegaczy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Kamil Rawłuszewicz - histrioniczne i narcystyczne zaburzenie osobowości

Z tego, iż jest ofiarą "własnej urody i osobowości". Mawiała: "Po prostu stanowię za duże zagrożenie dla innych kobiet". Jeśli po prześledzeniu historii Shelly uważacie, że jej diagnoza nie jest do końca przejrzysta, że wydaje się pokrywać z innymi zaburzeniami osobowości -- być może zwłaszcza z osobowością borderline (zob. poniżej), lub nawet z antyspołecznym zaburzeniem osobowości -- to niewykluczone, że macie rację. Wygląda na to, że zaburzenie histrioniczne w znacznym stopniu nakłada się na inne typy zaburzeń (Grueneich, 1992; Pfohl, 1991). Sugeruje się również, że niektóre przyczyny osobowości histrionicznej i antyspołecznej mogą być jednakowe, zwłaszcza brak troski o innych i całkowite pochłonięcie przez własne pragnienia (Hamburger, Lilienfeld, Hogben, 1996). Jednak na.

seledynek - Onet.pl Blog

Prądem :/ Podobno lepiej pobudza... I wczoraj znów mama ją ściągnęła. Wiem, że chce mi pomóc. Bardzo to przeżyłam, znów będę przechodziła koszmar :/ Będąc w domu zrobiłam sobie test na to kim powinnam zostać. Wkleję go tu, bo nie mam co robić.

 

Test osobowości Oparty na koncepcji C.G. Jung'a

Twój dotychczasowy wynik Typ Osobowości: INFJ- INTROWERTCZNY, INTUICYJNY , ODCZUWAJACY, OSADZAJĄCY

Osoby o typie osobowości INFJ są niezależnymi, pełnymi idei myślicielami- idealistami o silnych uczuciach i trwałych zasadach. Posiadają duże zaufanie do własnych koncepcji i pomysłów, lubią.

Blog frustratka31

Do 2 w nocy, zawsze mnie wspierały,zawsze..Przeszły ze mną wszystkie te cholerne etapy, wymiotowania z nerwów,przepłakanych nocy,kłótni,oskarżeń.. Spotkałyście/liście kiedyś na drodze ludzi, których nazywam "Kotwice"? To typ osobowości,która zatrzymuje Cię w miejscu,ciągnie w dół,obciąża swoimi problemikami,zazdrości Tobie osiągnięć,chamuje Twoje ambicje.. Oplata Cię jak bluszcz,zapatrzony w siebie.. toksyna.. 5 lat z takim człowiekiem, 5 lat...

A potem wykorzystuje Cię.

To mój świat a on się zmienia razem ze mną - Onet.pl Blog


10 sierpnia 2007
osobowość

Ostatnio pisałam o "własnym ja", dziś coś o osobowości. Wydaje się na pierwszy rzut oka, że to to samo, ale nie.  Osobowość to zespół cech pozwalajacy podporzadkować nas do pewnej grupy ludzi jako jednostke. Tu nie są ważne nasze myśli tylko to co wyrażamy sami sobą na zawnątrz. Typów osobowośc jest tylko kilka, choć.

To jest stosunkowo ciekawe, bo "metal" słuchajacy Mansona, który "bierze" od dobrych kilku lat i w sumie mało go obchodzi co się dzieje na świecie może być wewnętrznie podobny do profesora akademickiego, choć to mało prawdopodobne, ale możliwe. Najprostszy podział wyznacza cztery typy osobowości: sangwinik, melanchiolik, choleryk i flegmatyk. Nigdy nie ma czystych "osobowości" są i będą mięszkanki, ale zawsze tez cosmusi dominować, wygrywać w sytuacjach pokazujących nasze wnętrze, zazwyczaj są to sytuacje przykre lub trudne. Ostatnio jednak zmieniono ten.

majka blog

I wydaje mi się, że wynik jest bardziej wiarygodny, bo nie jestem tak zestresowana :)
Stanęło na tym, że jestem ENFP. Znalazłam zajebiaszcze wytłumaczenie tego skrótu (nieoficjalne):
Every day, New Fantastic Possibilities!

a teraz trocję o samej osobowości, teoretycznie:

ENFp są zwykle albo wysocy i zwykle cisi pomimo tego, że są ekstrawertykami albo niscy i korpulentni. Ci drudzy są bardziej ruchliwi i energiczni a ich sposób poruszania się jest szybki i nierówny. ENFp często chodzą ze stopami rozstawionymi na.Wyobraźnię dla poszukiwania nieprzetartych dotychczas ścieżek, artystycznie prowokując. Lubi działać na pewnym poziomie ogólności i eksperymentować z potencjalnymi możliwościami, uszczegułowianie natomiast woli pozostawić innym. Startują zawsze z wysokiego pułapu, ale przy braku motywacji ich zapał opada w miarę upływu czasu. Obszary zgodne z tym rodzajem osobowości: Doradca, konsultant personalny, trener, artysta, kompozytor, pisarz, projektant, dekorator wnętrz i inne.

źródło

Podobno ten sam typ osobowości przedstawiali m. in. Dickens, Twain, Bob Dylan, Sandra Bullock i... MAŁA SYRENKA :D