O czym chcesz poczytać na blogach?

Tyniec

adewma

Nic nie produkował
Ad7. eee....no na nogach, pod pachami ;)
Ad8. oj tak
Ad9. nie przypominam sobie swojej reakcji na ten fakt :)
Ad10: śmierdziałam jak skunks
Ad11:nie dotyczy
Ad12. nieee...moje ciało od pasa w górę to generalnie cienki bolek

U Adama najbardziej ciekawi mnie mutacja ;)

Ewa

skomentuj (9)

Poszłam 2006-04-04 09:49:07


przede wszystkim na Fronczewskiego i Trybałę, a objawił mi się Tyniec. Ten cienki, niekształtny facet z kabaretu Olgi Lipińskiej, ten patyczak estradowy. R e w e l a c y j n y!
W „Kolacji dla głupca” grał...głupca właśnie. Sztuka opowiadała o zabawie, jaką upajało się kilku bogatych facetów. Co tydzień zapraszali na wspólną kolację Kogoś Nowego. Jakiegoś idiotę, dziwaka, głupka z którego naśmiewali się w trakcie spotkania. Oczywiście zaproszony nic nie wiedział o pobudkach, jakimi kierowali się jego kompani. Przychodził, stawał się obiektem żartów i zdobywał punkty dla zapraszającego. Im większy cymbał tym lepiej.
I pojawia się Tyniec,.

pamietnik z zycia weroniki - Onet.pl Blog


majka
2 komentarze

07 maja 2007
wyniki programu taniec z gwiazdami!!
    W ostatniej rundzie czyli wczoraj zatanczyli Ivan Komarenko i Krzysztow Tyniec a kryształową kule tańca z Gwiazdami otrzymał Krzysztow Tyniec :-[ a za tydzień specjalniewydanie tańca z Gwiazdami wkturym zatańczy jury jesli ktos nie wie co to jest taniec z gwiazdami to oglądajcie w następną niedziele w TVN o 20 zapraszam.Teraz kilka fotek!

Herzlich Willkommen ... - bloog.pl

piątek, 11 maja 2007 14:20


Tyle się wydarzyło w ciągu tych
11 dni. Jest jedna troszkę przykra sprawa.
Ale o tym będzie potem. Ogłoszę też
"MINI Konkurs". Dzisiaj "Kilka Informacji"Taneczne show w TVN Taniec z gwiazdami dobiegł końca.
W niedzielę obejrzeliśmy już ostatni finałowy program Tańca
z gwiazdami. W finale piątej edycji obejrzeliśmy po 3 tańce
w wykonaniu dwóch finałowych par: Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak oraz Ivan Komarenko i Blanka Winiarska. Finał był bardzo wyrównany. Po.

Blog POSTDATA

Jego przyjaciółmi są Myszka Miki i Kaczor Donald, z którymi wystąpił w wielu filmach. Goofy jest zawsze chętny do pomocy. Jego pierwszy występ miał miejsce w 1932 roku. Oprócz licznych krótkometrażówek Goofy wystąpił w serialu "Goofy i inni" (obecnie emitowany przez kanał Disney Channel) oraz w kinowym przeboju "Goofy na wakacjach" i drugim filmie "Goofy w College'u". Co sobotę w TVP1 o godz. 19.00 są emitowane filmy z serii Disneya, w których możemy oglądać przygody Goofy'ego i jego przyjaciół. W polskiej wersji Goofiemu głosu użycza Krzysztof Tyniec

Wygląd [edytuj]

Goofy jest podobny do psa, a zarazem człowieka. Ma czarną skórę i jasny pysk, długie wiszące uszy, duże czarne oczy. Ubrany jest w pomarańczowy sweter, czarny bezrękawnik i ciemne spodnie. Na rękach zawsze ma białe rękawiczki a na głowie niebieski kapelusik. Porusza się żwawym krokiem. Jego wygląd nie uległ zbyt wielkim zmianom od czasu premiery.

Komentarzy: 0