O czym chcesz poczytać na blogach?

Tyler durden

auparisztaka

Mistrz Tyler Durden

Office mess

Przekonany, czy o to właśnie chodzi, lecz wpadłem na to po przeczytaniu biografii oraz po obejrzeniu, pozornie niezwiązanego z tematem fimu „Fight Club”. Na ten tok myślenia wprowadziła mnie para głównych bohaterów: Marla Singer i Tyler Durden. Oboje uprawiali pewien dziwny proceder, polegający na braniu udziału w spotkaniach różnych grup terapeutycznych mimo, iż sami nie cierpieli na żadne z uzależnień ani chorób, dotykających pozostałych uczestników. Dawało im to.

Tutaj wpisz tytuł filmu.

Był literą, przespałbym się ze Słownikiem Języka Polskiego PWN.
kacenjamer, teryna, psychochirurgiczny

Gdybym był ujęciem, oddałbym się Fincherowi i scenie "Fight Club'u", w której Tyler Durden wypowiada do roztrzęsionej kamery wiekopomne "jesteś roztańczonym pyłem tego świata".

Pisz coś, kurwa, napisz, cokolwiek.
Albo nakręć, tuniej na film z wiersza i 10 tysięcy w głównej nagrodzie,
.

Ignacy Barski Blog

Wkurwia.

Tyler Durden

16:59, ignacy_barski
Link Dodaj komentarz »

6rano

Znalazłem się na deskach. Sędzia zaczął odliczać, ale nie mam zamiaru tak sobie leżeć. Wstaję i przechodzę do kontry. Jestem jak Rocky Balboa. Wal mnie w gębę ile wlezie ja i tak wstanę. Jestem jak Rambo w afganistanie. Jestem jak Tyler Durden w starciu z mafiozem. Jestem połączeniem jelonka Bambi z maszyną śmierci. Wróciłem. ;)
aalli.blog

Wciaz pozostaje pod wrazeniem.
dzis z samego rana zaplacilam fakture za uslugi telefoniczne oraz zlozylam danine tytulem aktu notarialnego plus koszty poboczne, i jak tak patrze na stan mojego konta, to mam wrazenie, ze kielkuje we mnie tyler durden. a co najmniej marla.

skomentuj (2)

zawsze to samo - brak kasy i apetyt nabywczy ida w parze 2005-05-18 17:11:49

wiecie cos na temat.