O czym chcesz poczytać na blogach?

Twój styl

Ocenianie jest trudne i daje efekty, które nie zawsze są docenione przez ocenionych. - Onet.pl Blog

Potrzebujesz czasu, bo nauczyć się pisać dojrzale. Przy życiu trzyma Cię Happysad-współczuję. Osobiście słucham Happysad i to nałogowo, ale nie przesadzajmy. To jak piszesz jest nie do przyjęcia. Listopad na maleńki plus, choć właściwie nie wiem za co.
Grudzień
Aż jedna notka. Tekst zadowalający, widać poprawę. Strasznie mnie dręczy Twój język. Zrób coś z tym!
9/15
 
Statystyka
 
Komentarze są, zwykle sensowne (poza tymi w stylu :D,:P), odpowiadasz.
5/5
 
Linki
 
Na osobnej stronie, ciekawe, poukładane, poręczne. Otwierają się w nowych oknach.
5/5
 
Dodatki
 
Już mówiłam o aktualnościach i regulaminie. Szeroka lista albo archiwum-jedno z dwóch (skłaniam się.

oceniasty.blog.pl

Tylko wtedy kiedy chcemy, a nie tak jak to jest zwykle – choćby nie było nic do oglądania, menu i tak będzie nas straszyć swoją wielkością. Nie wiem czy trzeba coś dodawać, kto jest zainteresowany sam wejdzie i zobaczy. 14/15 (przez wrodzoną przekorność)

Notki: Po miłej lekturze notek z ostatnich dwóch miesięcy mogę stwierdzić, że Twój sposób pisania satysfakcjonuje mnie całkowicie. Masz swój styl (tak bardzo pasujący do szablonu). Czy niepowtarzalny? Nie wiem i oceniać tego nie zamierzam. Nie ma tu jakiś „pseudo mądrych a w zasadzie z założenia niezrozumiałych notek”. Jest za to ot takie sobie życie przedstawione w inteligentny sposób. I to Ci się chwali. 14/15

Linki: W osobnym okienku. Wszystko co potrzeba choć jednak.

Ocenimy Twojego bloga

Wymieniać, które wyrazy można poprzestawiać? A może przyczepić się do żeber? Mogą być wytrzeszczone. Ktoś przede mną chyba nie orientuje się w wizualnych porównaniach. Tak, przeczytałam tamtą ocenę. pozostawię ją jednak bez komentarza.
Wszystko co przed chwilą wymieniłam stworzyły oryginalną całość, więc nie widzę sensu w zmienianiu jakiegokolwiek stylu. Trzymaj się go i nie puszczaj za żadne skarby. Mam wrażenie, że moje wypociny nie oddają wszystkiego co stworzyłaś. To trzeba po prostu przeczytać.
Kapituluję. B. dobry.
Oceniła: LOLA.
Nastrój:
Kategoria:.
tagi:
Komentarze (2), Dodaj

Osiemdziesiąt trzy.

poniedziałek, 19.lipca.2010, 19:24
Trochę to trwało, ale biorę się do kolejnej oceny. Tym razem ocenimy jakiegoś Arferr

Nie mam pojęcia co oznacza Twój login (nazwa bloga). Może to Twój nick?
Widzę szablon z niemieckim tekstem. Nie mam nic do tego języka, choć troszkę jestem zaskoczona. Na pewno rzadko spotykane. Niesamowity anioł, jest cudowny po prostu. Ogólnie kolorystyka ok, więc da się na niego patrzeć. Szkoda, że nie wykonałeś go sam.

Menu. Wkurzają mnie te odnośniki do myspota..

Piekielnie Oceny Konan - Onet.pl Blog

1 ani 2 tylko 20! ^^

 

Treść: 15/20 PkT.

Zawiera wątki śmieszne jak i fajne ^^

 

Styl:10/10 PkT.

Pięknie piszesz i podoba mi się twój styl! ;*

 

Linki: 5/10 PkT.

Znalazłam tam ocenki, śmieszny blog ,który zaczęłam czytać ;-] jak i mój. Chciałabym dać więcej ale niestety jest punktacja ;/

 

Dodatki:.

Oceny blogów Zostań Pisarzem

Się, jeśli się spodziewałam problematyki z końca dziewiętnastego wieku. Osobiście nie przepadam za opowiadaniami o homoseksualistach i tym podobnych... Ale Twoje opowiadania są bardzo dobre. Naprawdę mnie wciągnęły! Przeczytałam dwa (z zamiarem skończenia jednego ;) i jestem zdania, że jesteś świetnym materiałem na pisarza. Żałuję, że nie piszesz moim ulubionym stylem (coś jak Małgorzata Musierowicz), bo na pewno pokochałabym Twoje nowelki z całego serca.
   Zauważyłam kilka drobnych błędów:
   - odprawianie modlitw - nie wiem, czy to jest błąd, ale mnie się kojarzy z obrzędem pogańskim. Według mnie modlitwy się odmawia.
   - nacisnąłem na klamkę -.

Mało kogo przekonam, ale ufam, że w każdej głowie coś zostanie :) Tak więc: 3 pkt kary = - 0,3 pkt.
   W sumie: 18,7/20


   - Poprawność - tu nie mam Ci nic do zarzucenia. 25/25  
   - Długość - nie mogłam sprawdzić, ile miejsca zajmuje Twój tekst w WordPadzie, bo włączyłaś ochronę, ale to nie o to chodzi. Nie marnujesz słów i nie przeskakujesz zdarzeń - to się liczy naprawdę. 5/5
   - Rozwinięcie tematu - każdy temat jest dopracowany (mam nadzieję, że to nie z tego wynikają te kosmiczne odstępy czasu... :). Nie ma niedomówień, nie ma nadmiaru.

ocenka-blogusia.blog

Jest dziwny, nie ładny, ale też nie okropnie brzydki. za to, to, co Ty znim zrobiłąś przechodzi wszelkie granice dobrego smaku. informuję iż, zamiast gifów, masz pomarańczowe prostokąty z reklamą serwisu za.pl. no.. chyba że to tak miało być. pełno brzydkich buttonów. jakieś foty. wyglądasz mi na 12 lat. czyż nie? nie musze patrzeć na zdjęcie. wystarczy, że widze Twój blog. no ii ni mogłabym zapomnieć o tym cudownym menu, które jest tak długie, że aż dłuższe od notek. oo. luknęłam do działu o Tobie. i okazało się, że dobrze trafiłam z Twoim wiekiem. hehe. się wie ;D ale wracając do oceny. to jest tu okropnie. 1=

notki:
ta ostatnia. wiersz. bardzo mnie się podoba. ale to tylko ta jedna notka. reszta jest.Się błędy ortograficzne, ale nie będę taka drobiazgowa. no i trochę nie słusznie oceniasz dzisiejszą młodzież. ale to nie ważne, bo tego too ja nie będę oceniać. osobiście mnie, jako skejciare, słuchającą r`n`b i hh, czytającą szmatławce [chociaż bravo to akurat nie bardzo] to nie ruszyło. a jakby ruszyło, to i tak nie miałoby znaczenia. oceniam Twój styl pisania.
czcionka jest dopasowana, są polskie znaki.
jest tak, jak ma być. brać przykład! :)
5+

podstrony:
noo z przymrużeniem oka można stwierdzić iż są dopasowane. księga i archiwum są zrobione bardzo ładnie :) i dopasowane do głównej w 100%
'o mnie' i 'dlaczego?' są zrobione na tej samej zasadzie. ten sam szablon..

To mój rap to rap gra to jest moja rap gra

1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

 
Notki
To mój styl 2007-08-29
To.