O czym chcesz poczytać na blogach?

Tweedy

fashionmagazineblog.wordpress.com

W wydaniu: dyskoteka spotyka bazar. Nadal nie mogę zrozumieć, jak projektant, który do tej pory tak świetnie wyczuwał kobietę mógł zaproponować coś takiego. Wszystko się błyszczy i świeci w połączeniach, delikatnie mówiąc, szokujących. Tu cekinek, tam dżet, haft, błyszczący materiał, frędzel. Za dużo szczęścia na raz. Podejrzewam, że niektóre elementy wyjęte z kontekstu stylizacji pokazowych i stonowane prostszymi ciuchami będą miały szansę wyglądać znośnie. Ale nikt mi nie wmówi, że brązowy zestaw spodnie + żakiet (chyba tweed) z zielonym nabudowanym haftem będzie wyglądać dobrze. I nieważne, że jest to kunsztowna aplikacja. To po prostu nie wygląda ładnie. Nie trafia też do mnie wizja seksownej kobiety Przybylskiego. Połączenie: bluzka opadająca na jedno ramię i miniówa z podwyższonym stanem „ozdobiona” prawdziwą orgią aplikacji jest według mnie wulgarne w wybitnie nieciekawy sposób. Cekinowa mała czarna z rękawem ¾ wykończona frędzlami? Nie. Błyszczące garnitury ze zbyt długimi nogawkami (w modzie męskiej obowiązuje tylko jedno załamanie)? Też nie..

agaartpl 2012 - znajdziesz tu wszystko co jest kobiece - agaartpl HAND MADE - Sukienki przetykane igłą z nitką mej wyobraźni . . .projektowanie i szycie

agaartpl HAND MADE - Sukienki przetykane igłą z nitką mej wyobraźni . . .projektowanie i szycie

Kategorie: Wszystkie | Jak dobrać swój rozmiar | KONTAKT e-mail | Sukienki - Tweed | agaartpl 2012 - znajdziesz tu wszystko co jest kobiece | sukienki letnie i koktajlowe
RSS

agaartpl 2012 - znajdziesz tu wszystko co jest kobiece

środa, 06 lipca 2011
Witam na swojej autorskiej stronie ...

wszystkie ostatnie Sukienki są  

Moda - nie tylko ta wielka - Onet.pl Blog 


6. Architektura
Koniec bezkształtnych form i opływowych kształtów. Ubrania powinny mieć charakter, co tej zimy zapewnią ostre cięcia, warstwy i nietypowa struktura. Ten trend idealnie sprawdza się przy płaszczach i ubraniach ze sztywniejszych materiałów, dają duże pole do działania.

  


7. Country
To idealny trend dla tych, którzy cenią sobie wygodę tak samo jak wygląd.Wełna, tweed, futrzane elementy i miękkie materiały aż zachęcają aby je założyć. Do tego dochodzi wszechobecna krata oraz kwieciste chusty na głowę - i swojski styl gotowy. Paleta kolorystyczna typowo jesienna -brązy, czerwienie, granaty i szarości.

  


8. Militaria
Jean Paul Gaultier zaserwował nam na wiosnę małą próbkę wojskowego stylu, w tym sezonie jednak (na szczęście) obejdzie się bez wzoru moro. Za to będzie więcej elegancji i nawiązań do czasów Napoleona. Militarne elementy.

.+*'*+.Świat Zwierząt.+*'*+. - Onet.pl Blog

Potem najego zachowanie w życiu dorosłym.

Golden retriever

KRAJ: Wielka Brytania

WIELKOŚĆ: Samce-56-61cm,Suki-51-56cm

UMASZCZENIE: Złote lub kremowe, nigdy nie czerwone.

 

Wkońcu XIX wieku lord Tweedmouth, w wyniku krżyżowania trzech rasnieistniejących już psów, Tweed Water wyhodował w Szkocji jasnego,długowłosowego retrievera nazwanego potem złotym (golden) retrieverem.Jest psem cenionym rodzinnie, którego można wyszkolić na psamyśliwskiego. Jest spokojny, opanowany, towarzyski, nienudzący się,inteligentny i pojętny. Może być także przewodnikiem niewidomych, braćudział w konkursach posłuszeństwa i wraz z właścicielem uprawiać sportnp. agility. Jest wspaniałym przyjacielem dzieci, cierpliwy i nigdynieagresywny. Nie jest typowym psem obronnym, ale w razieniebezpieczeństwa, potrafi bronić. Jego sierść.

moda i styl 2011-2012

 kolory - to jej cechy charakterystyczne.
Kolorystyka kolekcji opiera się na ciemnych, ale ciepłych odcieniach - brązach, beżach, wielbłądziej wełnie, koniaku, burgundzie i szmaragdzie. Wśród wzorów dominują malarskie, kwiatowe motywy, etniczne inspiracje oraz krata. Kolekcja uszyta jest z tweedu, miękkiej flaneli, skóry i zamszu, jedwabiu, sztruksu i.

Tkaniny Dekoracyjne. Wyposażenie wnętrz, firanki, firany, zasłony

Tego sprawę, ale gdy kupujemy ubrania, nie kierujemy się jedynie kolorem, fasonem czy ceną, ale także materiałem, z jakiego ubranie to jest wykonane. Oczywiście nikt nie ma ochoty chodzić w czymś szorstkim, to jednak nie wszystko.

Różne materiały wpływają na różne sposoby na nasze nastawienie, dlatego gdy kupujemy ubrania, podświadomie wybieramy te materiały, które wywołują w nas konkretne, pożądane skojarzenia. Delikatne satyny i jedwabie, jak i misterne koronki, sprawiają, że czujemy się w nich seksownie, wysyłając w świat swego rodzaju sex oferty towarzyskie; w tweedach i im podobnych materiałach czujemy się poważnie, sygnalizując światu, że bierzemy swoje obowiązki serio, jesteśmy godni zaufania; lejące się materiały powodują, że poruszamy się bardziej płynnie, zmysłowo; dzięki sztywniejszym zaś, grubszym materiałom trzymamy się bardziej prosto, wyglądamy dostojniej. Ponad wzorami, fasonami i kolorami instynktownie więc wybieramy ubrania uszyte z materiałów, które odpowiadają zarówno naszym potrzebom jak i charakterom.